Ile zapłacimy za test NIFTY? | Test NIFTY pro Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Badania prenatalne Ile zapłacimy za test NIFTY?
cena testu nifty

Ile zapłacimy za test NIFTY?

cena testu niftyPod pojęciem przesiewowego prenatalnego badania NIFTY kryje się nowatorska metoda badawcza, pozwalająca na określenie – z zadziwiająco dużą dokładnością – ryzyka rozwoju  najpopularniejszych zespołów zaburzeń wśród dzieci, a mianowicie  m. in. zespołu Downa, zespołu Patau, oraz zespołu Edwardsa. To jednak nie wszystko. Badanie daje możliwość ustalenia płci dziecka oraz stwierdzenia prawdopodobieństwa rozwoju wad w obrębie chromosomów płciowych. Jaki jest koszt tego badania?

Badanie prenatalne NIFTY jest całkowicie bezpieczne zarówno dla matki, jak i płodu. Odznacza się przy tym bardzo wysoką skutecznością, wynoszącą ponad 99%. Przeprowadzenie testu NIFTY wymaga ogromnej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu. To wszystko ma wpływ na jego nie najniższą cenę. Koszt jaki musi ponieść pacjentka, aby móc wykonać badanie to: 2397 zł.

Należy jednak pamiętać, że cena ta obejmuje wiele udogodnień, które w toku analizy mogą okazać się niezwykle przydatne, a w tym:

  • Możliwość pobrania próbek w najbliższym punkcie pobrań
  • Możliwość ponownego pobrania wymazów, w razie gdyby te pozyskane za pierwszym razem uniemożliwiały przeprowadzenie analizy
  • Na wypadek wyniku wskazującego duże ryzyko choroby, pacjentka może się wtedy ubiegać o pokrycie części kosztów związanych z dalszą diagnostyką (do 1200 zł)
  • Szybki czas realizacji – wynik gotowy po 11 dniach roboczych
  • Możliwość wyboru sposobu dostarczenia wyniku – pocztą tradycyjną, bezpośrednio w placówce

W razie potrzeby można rozłożyć na raty…

Pacjentka, która z jakiegoś powodu nie będzie w stanie zapłacić za badanie „z góry” może skorzystać ze specjalnego systemu ratalnego. Dzięki temu opłaty związane z realizacją zlecenia przestaną być tak dużym obciążeniem. Każdej osobie zdecydowanej na taką właśnie opcję w ciągu kilku dni udzielany jest specjalny kredyt, którego spłaty należy dokonać w dwóch osobnych ratach.


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.92 / 5.00 116 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626