Prywatny poród Wrocław – gdzie najlepiej rodzić? Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce

Prywatny poród Wrocław – gdzie najlepiej rodzić?

prywatny porod wroclawRozważasz prywatny poród? Wrocław to miasto, w którym Ty oraz Twoje dziecko otrzymacie należytą opiekę. W stolicy Dolnego Śląska działa szpital ginekologiczno-położniczy, który specjalizuje się w prywatnych porodach przez cesarskie cięcie. Poznaj pakiety cięć cesarskich w szpitalu Medfemina we Wrocławiu i skorzystaj ze zniżki 1000 zł na pakiet!

Zapytaj o pakiet porodów przez cesarskie cięcie tel. (71) 333 00 03. Odbierz zniżkę 1000 zł na hasło testDNA! (Nie dotyczy Pacjentek, które prowadzą ciążę w Medfeminie oraz Pacjentek, które już są po wizycie kwalifikacyjnej do cięcia cesarskiego).

Spis treści:

 1. Prywatny poród Wrocław – gdzie najlepiej rodzić?
 2. Poród prywatny Wrocław – w Medfeminie trafisz pod opiekę najlepszych specjalistów
 3. Poród w prywatnej klinice Wrocław – największe bezpieczeństwo
 4. Prywatny poród Wrocław – komfort i luksusowe warunki
 5. Prywatny poród przez cesarskie cięcie we Wrocławiu – cena
 6. Kontakt i adres szpitala

zniżka na pakiet cięć cesarskich we wrocławiu cennik

Prywatny poród Wrocław – gdzie najlepiej rodzić (cięcie cesarskie)?

Marzy Ci się prywatny poród? Wrocław to miasto, które ma pod tym względem bardzo dużo do zaoferowania. W stolicy Dolnego Śląska działa prężnie szpital ginekologiczno-położniczy Medfemina. Placówka specjalizuje się przede wszystkim w prywatnych porodach i planowanym cięciu cesarskim.

Dlaczego warto wybrać poród w prywatnej klinice? We Wrocławiu Medfemina przestrzega restrykcyjnych procedur zgodnych z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz stawia na pierwszym miejscu komfort i bezpieczeństwo pacjentek. Placówka gwarantuje profesjonalną opiekę nad mamą i jej dzieckiem. Zanim powstał szpital, w tym miejscu istniała już przychodnia o tej samej nazwie. Uczęszczające do niej pacjentki w ciąży zgłaszały potrzebę stworzenia miejsca, w którym przyszłe mamy będą się czuć bezpiecznie. W odpowiedzi na te prośby rozpoczęto budowę szpitala ginekologiczno-położniczego. Każdy detal placówki został przemyślany tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort rodzącym mamom.

Poród prywatny Wrocław – w Medfemina trafisz pod opiekę najlepszych specjalistów

Dlaczego warto się zdecydować na poród prywatny we Wrocławiu? Personel szpitala Medfemina doskonale rozumie stan oraz potrzeby pacjentki. W placówce zatrudniono zespół najlepszych lekarzy, którzy cieszą się doskonałymi opiniami. To tutaj stacjonują między innymi:

 • dr n. med. Alicja Halbersztadt posiadająca specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii (I/II stopień), członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu a także Fetal Medicine Foundation (Fundacja Medycyny Płodowej).
 • dr Katarzyna Mikołajczyk,
 • dr Joanna Szymkowiak-Gołębiowska,
 • dr Marcin Zborowskidr Marta Zastawny
 • dr Robert Mydłowski,

a także specjaliści neonatologii:

 • prof dr hab. n. med. Robert Śmigiel,
 • dr Marta Berghausen – Mazurdr Rita Suchanska,
 • dr Renata Lenartowicz – Góralewicz.

oraz wielu innych szanowanych specjalistów.

Poród w prywatnej klinice Wrocław – największe bezpieczeństwo

Poród w prywatnej klinice we Wrocławiu, w Szpitalu Medfemina wyróżnia najwyższy stopień bezpieczeństwa. Na wyposażenie szpitala ginekologiczno-położniczego składa się:

 • aparat do resuscytacji noworodka z systemem neo-puff;
 • całodobowy monitoring;
 • sprzęt do monitorowanie akcji serca dziecka podczas cięcia cesarskiego;
 • wkładki do łóżeczek dziecięcych z inteligentnymi czujnikami.

Personel jest dostępny na każde zawołanie – specjalny system mierzy czas, w jakim położnej udało się dotrzeć do pacjentki.

Prywatny poród Wrocław – komfort i luksusowe warunki

Co jeszcze powinny wiedzieć kobiety, które wybrały poród prywatny? We Wrocławiu Medfemina przykłada dużą wagę do komfortu mamy i jej malucha. Szpital zapewnia luksusowe dwuosobowe sale z pełnym wyposażeniem i dodatkowymi udogodnieniami. Poza różnego rodzaju artykułami higienicznymi w pomieszczeniach zainstalowano także ekran multimedialny, klimatyzację oraz Wi-Fi. Jakby tego było mało, pacjentkom są serwowane pyszne posiłki przygotowywane w pobliskiej restauracji, w szpitalu są również organizowane specjalne szkolenia dla rodziców, przygotowujące ich do nowej roli. Prywatna klinika Medfemina dysponuje także przenośnymi materacami do naświetlania domowego – można je wypożyczyć i mimo żółtaczki poporodowej udać się z nowo narodzonym dzieckiem od razu do domu.

Poród prywatny Wrocław a pandemia COVID-19

W obliczu pandemii COVID-19 wiele szpitali musiało wdrożyć specjalne, bardzo rygorystyczne procedury. Jak przebiega w dzisiejszych czasach poród prywatny? We Wrocławiu Szpital Medfemina także podjął szczególne środki ostrożności. W związku z pandemią COVID-19 pacjentkom zostały udostępnione pokoje jednoosobowe, natomiast osoby towarzyszące podlegają obowiązkowemu testowi na obecność materiału genetycznego wirusa lub przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2. Szpital Medfemina oferuje szybkie badanie i wyniki, dzięki czemu możliwy jest dobór odpowiednich warunków hospitalizacji i, co za tym idzie, najlepsza ochrona matki i dziecka.

Prywatny poród przez cesarskie cięcie we Wrocławiu – cena

Pobierz cennik prywatnych cięć cesarskich w szpitalu Medfemina we Wrocławiu TUTAJ lub klikając w poniższych baner.

zniżka na pakiet cięć cesarskich we wrocławiu cennik

Kontakt i adres szpitala

Adres: Szpital Medfeminaul. Borowska 262, 50-558 Wrocław

 Zapytaj o pakiet porodów przez cesarskie cięcie tel. (71) 333 00 03. Odbierz zniżkę 1000 zł na hasło testDNA! (Nie dotyczy Pacjentek, które prowadzą ciążę w Medfeminie oraz Pacjentek, które już są po wizycie kwalifikacyjnej do cięcia cesarskiego).

Napisz na bezpłatnym czacie na naszej stronie.

prywatny poród wrocław


NIFTY pro

x
Opinie klientów
4.94 / 5.00 157 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazTel. 533 090 626