Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Badanie Nifty – co należy o nim wiedzieć

Badanie Nifty – co należy o nim wiedzieć

Badanie Nifty - ja jest cena tego badania, Badanie Nifty - jak się odbywa, Czy badanie Nifty można wykonać z domu, Jak wygląda organizacja badania

Badanie Nifty to nowoczesne i nieinwazyjne testy, mające na celu wykazanie ryzyka wystąpienia u dziecka pewnych wad genetycznych. Dowiedz się co warto o nim wiedzieć.

Badanie Nifty – jaka jest cena tego badania?
Badanie Nifty – jak się odbywa?
Czy badanie Nifty można wykonać z domu?
Jak wygląda organizacja badania?

Badanie Nifty – jaka jest cena tego badania?

Osoby chcące skorzystać z badania Nifty muszą nastawić się na dosyć wysoką cenę. Owa procedura nie jest bowiem refundowana przez NFZ. Cena zależy w dużej mierze od placówki, w której wykonujemy badanie , jednak należy przyjąć, że średni koszt wynosi około 2 tysiące złotych (test NIFTY gdzie zrobić). Na szczęście często mamy możliwość rozłożenia płatności na raty, co dla wielu osób będzie sporym ułatwieniem. W teście NIFTY pro opinie mówią o tym, że badanie warto wykonać mimo swojej ceny, gdyż pozwala odzyskać spokój i cieszyć się ciążą.

Badanie Nifty – jak się odbywa?

Badanie Nifty polega na pobraniu 10 ml krwi od ciężarnej. Następnie przeprowadzane są testy, podczas których bada się pozakomórkowy materiał genetyczny z osocza krwi. Badanie jest całkowicie nieinwazyjne, zatem bezpieczne dla matki i płodu. Test Nifty pro wykonuje się przy użyciu technologii sekwencjonowania nowej generacji, co oznacza, że po krótkim czasie będziemy mieć jasno określone ryzyko wystąpienia wady genetycznej u dziecka.

Czy badanie Nifty można wykonać z domu?

Obecnie istnieje możliwość wykonania badania Nifty w zaciszu domowym. W tym celu należy skontaktować się z odpowiednim laboratorium, celem ustalenia terminu oraz miejsca przeprowadzenia badania. W wyznaczonym dniu placówka przyśle do naszego mieszkania pielęgniarkę, która pobierze ciężarnej krew i pomoże w dopełnieniu wszelkich formalności. Próbka krwi oraz dokumentacja zostaną następnie przekazane do laboratorium, w którym wykonuje się wszelkie niezbędne testy. Wyniki badań możemy poznać po zalogowaniu się do Panelu Pacjenta na stronie danej placówki.

Jak wygląda organizacja badania?

Organizacja wykonania badania jest często podyktowana stanem zdrowia kobiety w ciąży. Istnieją pewne wskazania, przez które lekarz prowadzący prawdopodobnie zasugeruje zlecenie wykonania badania. Czynniki ryzyka to, między innymi, starszy wiek ciężarnej, nieprawidłowe wyniki badań ciążowych, urodzenie w przeszłości dziecka obciążonego wadami genetycznymi lub posiadanie w dalszej rodzinie osoby z wadami genetycznymi. W takim przypadku, jeśli nie ma poważnych przeciwwskazań do wykonania testu Nifty, lekarz powinien zaproponować ciężarnej wykonanie takiego testu.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin