Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY pro – najczęściej zadawane pytania Transport próbek NIFTY pro do laboratorium BGI – ile trwa i jak dbamy o bezpieczeństwo próbki?

Transport próbek NIFTY pro do laboratorium BGI – ile trwa i jak dbamy o bezpieczeństwo próbki?

Transport próbek NIFTY pro do laboratorium - ile trwa i jak dbamy o bezpieczeństwo?

Uwaga, od 15 kwietnia 2024 roku próbki są analizowane w laboratorium Gene Planet w Zagrzebiu, nie są już wysyłane do Hongkongu. 

Pacjentki często pytają nas, ile trwa transport próbki krwi pobranej do testu NIFTY pro do laboratorium BGI i czy wpływa on na jakość próbki. Uspokajamy – transport jest szybki (1-2 dni robocze) i zachowuje jakość próbki.

Próbka wysyłana jest specjalną, szybką przesyłką medyczną o pilnym terminie doręczenia – DHL Medical Express.


Spis treści:

  1. Szybki transport próbki NIFTY pro do laboratorium BGI: 1-2 dni robocze
  2. Bezpieczeństwo próbki NIFTY pro w czasie transportu do Hongkongu
  3. Próbki wysyłane są indywidualnie, nie czekamy aż zbierze się ich określona liczba
  4. Bezpłatne ponowne pobranie próbki
  5. Dlaczego test NIFTY pro jest wykonywany w Hongkongu?

Szybki transport próbki do laboratorium BGI w 1-2 dni robocze, jak do laboratorium w Polsce

Transport próbek do laboratoriumPróbka z krwią dociera z miejsca pobrania do laboratorium BGI w którym odbywają się analizy bardzo szybko, bo w 1-2 dni robocze. To dokładnie tyle, ile trwa transport próbek przesyłanych do laboratorium w Polsce!

Jak to jest możliwe, skoro próbka ma do pokonania kilka tysięcy kilometrów z Polski do Hongkongu? Jest przesyłana specjalną przesyłką medyczną DHL Medical Express. Jest to przesyłka materiałów biologicznych o pilnym terminie doręczenia do laboratorium, która charakteryzuje się pierwszeństwem w dostawie w docelowej lokalizacji.

Bezpieczeństwo próbki krwi NIFTY pro w czasie transportu do Hongkongu

Transport próbek do laboratoriumPrzesyłka medyczna, którą transportowana jest próbka krwi, jest dedykowana dla opieki medycznej. Charakteryzuje się wykwalifikowaną obsługą dla próbek biologicznych i centralnym monitoringiem.

Probówka z krwią jest zabezpieczona m.in. w kopercie z żelem (Softbox). Dodatkowym zabezpieczeniem jest oznakowanie kodem, który jest taki sam na probówce i formularzu zlecenia badania. Przesyłka posiada wszystkie wymagane do transportu dokumenty, w tym przeznaczone dla celników. Wszystko to powoduje, że można być spokojnym o jakość i bezpieczeństwo próbki w czasie transportu.

Próbki wysyłane są indywidualnie, nie czekamy aż zbierze się ich określona liczna

Każda próbka krwi pobrana do testu NIFTY pro jest wysyłana indywidualnie. Nie zbieramy próbek i nie wysyłamy ich zbiorczo, ponieważ istotny jest czas od dnia pobrania krwi do momentu dostarczenia do laboratorium.

Bezpłatne ponowne pobranie próbki NIFTY pro

Transport próbek do laboratoriumJeżeli jednak z jakiegoś powodu jakość próbki okaże się nie być wystarczająca do badania (np. próbka przeterminuje się, czy będzie w niej za mało cffDNA), wówczas laboratorium przekazuje taką informację i ustalamy ponowne pobranie próbki, co jest bezpłatne dla pacjentki. Są to bardzo rzadkie przypadki i można być spokojnym że badanie zostanie wykonane z próbki o jakości odpowiedniej do analiz.

Dlaczego test NIFTY pro jest wykonywany w Hongkongu?

Test NIFTY pro jest obecnie wykonywany w w Hongkongu w laboratorium BGI. Jest to laboratorium, które opracowało metodę badania NIFTY i wprowadziło je na rynek, ma także duże doświadczenie w wykonywaniu nieinwazyjnych testów prenatalnych. Dzięki temu, że test NIFTY pro jest wykonywany właśnie tam, pacjentki mogą korzystać z pełnego ubezpieczenia (dotyczącego trzech sytuacji), a test NIFTY pro ma tak szeroki zakres badanych chorób (94). Więcej o BGI >>

bgi

Uwaga, od 15 kwietnia 2024 próbki są analizowane w laboratorium Gene Planet w Zagrzebiu, nie są już wysyłane do Hongkongu. 

Opinie o nas

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

„ Jeśli chodzi o samą logistykę badania (infolinia, informacja, placówka w której pobierano mi krew, czas oczekiwania na wynik- u mnie 5 dni!!!) to jest poziom extra ligi. Pełen profesjonalizm, za który serdecznie dziękuję-wart swojej ceny 🙂 ”
Agnieszka
„Wspaniały kontakt, przemili pracownicy, pomocni, potrafią dodać otuchy. Szczerze polecamy.
Adrian I Ania
„Wspaniały kontakt, przemili pracownicy, pomocni, potrafią dodać otuchy. Szczerze polecamy.”
Adrian I Ania
„Wspaniały kontakt, przemili pracownicy, pomocni, potrafią dodać otuchy. Szczerze polecamy.”
Adrian I Ania

.opinie facebook opinie google

Więcej informacji:

3.7/5 - (61 głosów / głosy)

3.7/5 - (61 głosów / głosy)

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin