Ogólnopolskie laboratorium testDNA - co warto o nas wiedzieć? | Badanie NIFTY Pro
Pon-pt. 7.00-22.00, Sb-ndz. 9.00-21.00
Zapytaj o badanie:

O nas

O laboratorium testDNA.

testDNA istnieje na polskim rynku od 2003 roku. Specjalizuje się w wykonywaniu testów na ojcostwo oraz badań genetycznych z zakresu diagnostyki medycznej. Współpracujemy z ponad 20 sądami z całej Polski a także wieloma placówkami medycznymi, lekarzami i specjalistami.

Poddajemy się zewnętrznym kontrolom, które potwierdzają stosowanie się do wysokich standardów oraz norm wyznaczonych przez międzynarodowe instytucje. Współpracujemy z wieloma specjalistami w tym m.in ekspertami z laboratoriów kryminalistycznych czy zagranicznymi ośrodkami specjalizującymi się w analizie DNA.

Szeroka sieć punktów pobrań

Dzięki współpracy nawiązanej z ponad 200 placówkami medycznymi na terenie kraju nasze badania dostępne są dla pacjentów z całej Polski. Testy można wykonać m.in. w takich miastach jak Katowice, Poznań, Kraków, Warszawa, Wrocław ale także w wielu mniejszych miejscowościach. Nasi konsultanci są dostępni na anonimowym czacie oraz pod numerem infolinii przez 7 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku od 7.00 do 23.00 a także w weekendy i święta w godzinach od 8.00 do 21.00.

Oceń ten artykuł

Zarezerwuj termin
Zadzwoń teraz
Napisz na czacie