O TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. - sprawdź co oferujemy
PROMOCJA tylko od 1 do 4 grudnia! Sprawdź kod promocyjny i odbierz zniżkę na NIFTY pro >> x
badanienifty.pl O TESTDNA sp. z o.o. Sp.k.

O TESTDNA sp. z o.o. Sp.k.

test nifty pro w testdnaTESTDNA sp. z o.o. Sp.k. oferuje oryginalny test NIFTY pro w 200 autoryzowanych placówkach w całej Polsce. Jest oficjalnym partnerem producenta NIFTY pro – laboratorium BGI.

Spis treści:

  1. TESTDNA sp. z o.o. Sp.k.
  2. Sieć autoryzowanych punktów pobrań NIFTY pro
  3. Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu

TESTDNA sp. z o.o. Sp.k.

TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. specjalizuje się w badaniach genetycznych z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Najwyższa jakość badań jest potwierdzona certyfikatami, przyznanymi m.in. przez International Society for Forensic Genetics (ISFG) i Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP). Laboratorium regularnie bierze udział w międzynarodowych programach biegłości m. in. United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS) oraz Collaborative Testing Services (CTS).

Zespół laboratorium tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem – lekarze, diagności laboratoryjni i biotechnolodzy, eksperci ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki oraz ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. daje pacjentom możliwość skorzystania z konsultacji wyniku badania genetycznego z lekarzami genetykami i innymi specjalistami. Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już od 2003 roku.

W tym czasie wykonała analizy już dla ponad 250 000 pacjentów i zdobyła zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy. Zobacz też: Opinie pacjentów ⭐⭐⭐⭐⭐

testDNA logo

Centralny oddział laboratoryjny TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. znajduje się w Katowicach.

TESTDNA sp. z o.o. Sp.k.
ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice
KRS: 0000836540, NIP: 6342822748, REGON: 243413225
tel: (32) 445 34 26, fax (32) 445 00 49, e-mail: www.testDNA.pl, facebook.com/testDNAPolska

Szeroka sieć autoryzowanych punktów pobrań NIFTY pro

O testDNA Lanboratorium Sp. z o.o.TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. oferuje test NIFTY pro w 200 autoryzowanych punktach pobrań w całej Polsce.

Placówka autoryzowana oznacza taką placówkę, w której pacjenci mogą pobrać krew do oryginalnego testu NIFTY pro u certyfikowanego partnera producenta badania NIFTY pro (laboratorium BGI) i oficjalnego przedstawiciela NIFTY pro na Polskę (Medfeminy).

Wybierając badanie w autoryzowanym punkcie pacjenci mają pewność, że wykonują wiarygodny i oryginalny test NIFTY pro wynik którego jest objęty ubezpieczeniem. Test NIFTY pro to jedyny test NIPT z ubezpieczeniem wyniku.

Zobacz też: Gdzie wykonać test NIFTY pro? (MAPA)

Oficjalny certyfikowany partner

medfeminaBGI

.opinie facebook sprawdź opinie w google

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

Konsultacje 7 dni w tygodniu

Zapewniamy wsparcie, pomoc i opiekę konsultantów medycznych 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod telefonem od poniedziałku do piątku od 7:00 do 19.00 oraz w weekendy i w święta od 9.00 do 17.00.

5/5 - (3 głosów / głosy)

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>


promocja nifty

x
Opinie klientów
4.95 / 5.00 228 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazTel. 533 090 626