Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl O nas

O nas

Laboratorium Diagnostyki Medycznej testDNA jest wpisane na listę laboratoriów prowadzoną przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych (KIDL) – wpis nr 3449Sprawdź >>

testDNA Laboratorium

20 lat testdnaSpis treści:

  1. O testDNA i dane firmy
  2. Punkty pobrań i wizyty domowe
  3. Nasze badania genetyczne
  4. Nasz zespół i eksperci
  5. Partnerzy
  6. Opinie o nas

O testDNA – 20 lat doświadczenia

  • Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już od 2003 roku. W tym czasie wykonała analizy już dla ponad 450 000 pacjentów i zdobyła zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy. Opinie o testDNA >>.
  • Nasze badania są dostępne w blisko 300 punktach pobrań oraz z pobraniem próbki w domu w całej Polsce.
  • TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. specjalizuje się w badaniach genetycznych z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Najwyższa jakość badań jest potwierdzona certyfikatami, przyznanymi m.in. przez International Society for Forensic Genetics (ISFG) i Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP). Laboratorium regularnie bierze udział w międzynarodowych programach biegłości m. in. United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS) oraz Collaborative Testing Services (CTS).  Certyfikaty na stronie testDNA.pl >>

Dane firmy

Centralny oddział laboratoryjny TESTDNA sp. z o.o. znajduje się w Katowicach

TESTDNA sp. z o.o. Sp.k.
ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice
KRS: 0001091570, NIP: 6342822748, REGON: 243413225
KIDL: wpis nr 3449.
tel: (32) 445 34 26, fax (32) 445 00 49, e-mail: www.testDNA.pl, facebook.com/testDNAPolska

testDNA Laboratorium

Szeroka sieć blisko 300 autoryzowanych punktów pobrań NIFTY pro i wizyty domowe

O testDNA Lanboratorium Sp. z o.o.Laboratorium testDNA oferuje oryginalny test NIFTY pro dostępny w całej Polsce. Badanie można umówić w jednym z blisko 300punktów pobrań lub w domu.

Placówka autoryzowana oznacza taką placówkę, w której pacjenci mogą pobrać krew do oryginalnego testu NIFTY pro u certyfikowanego partnera producenta badania NIFTY pro (laboratorium BGI) i oficjalnego przedstawiciela NIFTY pro na Polskę.

Wybierając badanie w autoryzowanym punkcie pacjenci mają pewność, że wykonują wiarygodny i oryginalny test NIFTY pro wynik którego jest objęty ubezpieczeniem.

Zobacz też: Gdzie wykonać test NIFTY pro? (MAPA)

Nasze badania genetyczne

W testDNA dostępne są badania medyczne (dla kobiet w ciąży, badania przed ciążą, po poronieniu, dla dzieci) oraz badania w kierunku ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Informacje o naszych badaniach genetycznych są dostępne na stronie testDNA.pl TUTAJ >>

Nasz zespół i eksperci

Zespół laboratorium tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem – lekarze, diagności laboratoryjni i biotechnolodzy, eksperci ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki oraz ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. Nasz zespół na stronie testDNA.pl >>

W testDNA wyniki badań NIFTY pro konsultowane są przez doświadczonych lekarzy genetyków klinicznych. Nasze Pacjentki mają zapewnioną taką konsultację w cenie badania, w przypadku gdy NIFTY pro wykryje nieprawidłowości.

dr n. med. Renata Posmyk, specjalista genetyki klinicznej

posmyk

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku w 1999r.

Odbyła wymagane staże krajowe i zagraniczne oraz kursy specjalistyczne, a w roku 2007 zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu genetyki klinicznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka.

W latach 2001–2009 była asystentem/wykładowcą w Zakładzie Genetyki Klinicznej UMB oraz lekarzem w Poradni Genetycznej UDSK.

Od 2009 roku pracuje w Poradni Genetycznej „Genetics”, gdzie przyjmuje ponad 2000 pacjentów rocznie.

Ponadto konsultuje noworodki w oddziałach noworodkowych, udziela porad pacjentom onkologicznym oraz pacjentom zmagającym się z problemem niepłodności i utraty ciąż.

W 2015 roku obroniła pracę doktorską „Częstość występowania mutacji założycielskich w obrębie genu BRCA1 w populacji kobiet chorych na raka piersi w województwie podlaskim”.

Od 2019 roku kierownik Zakładu Genetyki Klinicznej UMB oraz konsultant wojewódzki w dziedzinie genetyki klinicznej (woj. podlaskie).

Pasjonatka dysmorfologii i rozpoznawania zespołów rzadkich u dzieci i dorosłych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, kursach i konferencjach.

Uwielbia podróże, zabytki, piękno przyrody i poznawanie nowych smaków kulinarnych, które z przyjemnością odtwarza w ramach relaksu we własnej kuchni i degustuje z rodziną i przyjaciółmi

Więcej o współpracujących z nami ekspertach piszemy na stronie testDNA.pl tutaj >>

Partnerzy

Nasi partnerzy

Informacje o naszych partnerach są dostępne na stronie testDNA.pl tutaj >>

Opinie o testDNA

.opinie facebook sprawdź opinie w google

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

„ Jeśli chodzi o samą logistykę badania (infolinia, informacja, placówka w której pobierano mi krew, czas oczekiwania na wynik- u mnie 5 dni!!!) to jest poziom extra ligi. Pełen profesjonalizm, za który serdecznie dziękuję-wart swojej ceny 🙂 ”
Agnieszka
„Wspaniały kontakt, przemili pracownicy, pomocni, potrafią dodać otuchy. Szczerze polecamy.
Adrian I Ania
„Wspaniały kontakt, przemili pracownicy, pomocni, potrafią dodać otuchy. Szczerze polecamy.”
Adrian I Ania
„Wspaniały kontakt, przemili pracownicy, pomocni, potrafią dodać otuchy. Szczerze polecamy.”
Adrian I Ania

Galeria zdjęć

Konsultacje

Zapewniamy wsparcie, pomoc i opiekę konsultantów medycznych. Jesteśmy dostępni pod telefonem od poniedziałku do piątku od 7:00 do 19.00 oraz w soboty od 9.00 do 17.00.

4.9/5 - (7 głosów / głosy)

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin