KUP TERAZ ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ. Sprawdź więcej metod płatności za NIFTY pro tutaj >>x
badanienifty.pl O nas

O nas

testDNA logo

Zmieniamy problemy w rozwiązania

To możliwe dzięki nowoczesnej diagnostyce genetycznej

Spis treści:

  1. O testDNA i dane firmy
  2. Sieć punktów pobrań
  3. Nasze badania
  4. Opinie i referencje
  5. Galeria zdjęć

testDNA Laboratorium

O testDNA

  • Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już od 2003 roku. W tym czasie wykonała analizy już dla ponad 250 000 pacjentów i zdobyła zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy. Sprawdź opinie >>.
  • TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. specjalizuje się w badaniach genetycznych z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Najwyższa jakość badań jest potwierdzona certyfikatami, przyznanymi m.in. przez International Society for Forensic Genetics (ISFG) i Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP). Laboratorium regularnie bierze udział w międzynarodowych programach biegłości m. in. United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS) oraz Collaborative Testing Services (CTS). Zobacz certyfikaty na stronie testdna.pl >>
  • Zespół laboratorium tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem – lekarze, diagności laboratoryjni i biotechnolodzy, eksperci ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki oraz ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. Poznaj nasz zespół na stronie testdna.pl >>

Dane firmy

Centralny oddział laboratoryjny TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. znajduje się w Katowicach

TESTDNA sp. z o.o. Sp.k.
ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice
KRS: 0000836540, NIP: 6342822748, REGON: 243413225
tel: (32) 445 34 26, fax (32) 445 00 49, e-mail: www.testDNA.pl, facebook.com/testDNAPolska

testDNA Laboratorium

Szeroka sieć autoryzowanych punktów pobrań NIFTY pro i wizyty domowe

O testDNA Lanboratorium Sp. z o.o.Laboratorium testDNA oferuje oryginalny test NIFTY pro dostępny w całej Polsce. Badanie można umówić w jednym z ponad 250 punktów pobrań lub w domu.

Placówka autoryzowana oznacza taką placówkę, w której pacjenci mogą pobrać krew do oryginalnego testu NIFTY pro u certyfikowanego partnera producenta badania NIFTY pro (laboratorium BGI) i oficjalnego przedstawiciela NIFTY pro na Polskę (Medfeminy).

Wybierając badanie w autoryzowanym punkcie pacjenci mają pewność, że wykonują wiarygodny i oryginalny test NIFTY pro wynik którego jest objęty ubezpieczeniem.

Test NIFTY pro to jedyny test NIPT z ubezpieczeniem wyniku.

Zobacz też: Gdzie wykonać test NIFTY pro? (MAPA)

Nasze badania

W testDNA dostępne są badania medyczne (dla kobiet w ciąży, badania przed ciążą, po poronieniu, dla dzieci) oraz badania w kierunku ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Informacje o naszych badaniach genetycznych znajdziesz na stronie testdna.pl TUTAJ >>

Opinie o testDNA

Sprawdź, co Pacjentki mówią o nas:

.opinie facebook sprawdź opinie w google

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

Galeria zdjęć

Konsultacje 7 dni w tygodniu

Zapewniamy wsparcie, pomoc i opiekę konsultantów medycznych 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod telefonem od poniedziałku do piątku od 7:00 do 19.00 oraz w weekendy i w święta od 9.00 do 17.00.

5/5 - (4 głosów / głosy)

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>
x
Opinie klientów
4.94 / 5.00 251 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazTel. 533 090 626