Metody płatności - jak zapłacić za badanie NIFTY pro?
ZNIŻKA 100 zł na badanie NIFTY pro tylko do 11 kwietnia 2023 r. Odbierz zniżkę tutaj >>x
badanienifty.pl Test NIFTY pro – cena Metody płatności – jak zapłacić za badanie NIFTY pro?

Metody płatności – jak zapłacić za badanie NIFTY pro?

Poniżej znajdą Państwo opis dostępnych metod płatności oraz informacje, jak wygląda płatność za test NIFTY pro w laboratorium testDNA. Dane i linki do płatności otrzymają Państwo w e-mailu w czasie zlecania badania.

Metody płatności

Tradycyjny przelew

Numer rachunku bankowego (mBank):
15 1140 1078 0000 5712 8100 2001

Odbiorca:
TESTDNA Sp. z o.o. Sp.k., ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice

Tytuł/opis przelewu:
imię i nazwisko osoby badanej + nazwa badania

W przypadku przelewu tradycyjnego prosimy o przesłanie potwierdzenia w e-mailu zwrotnym.

Szybka płatność internetowa

Jest to sugerowana forma płatności – jest od razu widoczna na koncie. Link do płatności przesyłamy w wiadomości e-mail.. Link 

P24NOW

p24nowPłatności odroczone bezpłatnie do 54 dni lub po 54 dniach raty.

Sam decydujesz jak spłacisz.

Korzyści dla Ciebie:

 • Kup test NIFTY pro teraz i zapłać jak Ci wygodnie.
 • Sam decydujesz jak płacisz zobowiązanie. Możesz wybrać pomiędzy dogodnymi ratami i spłatą do 54 dni od transakcji (bezpłatne odroczenie płatności do 54 dni).
 • Szybka, przyjazna procedura pozyskania limitu.

Limit wynosi nawet do 10 000 zł, więc środki możesz wykorzystać też na kolejne zakupy. Wypełniasz wniosek tylko raz, a z przyznanych środków korzystasz również podczas kolejnych zakupów. Zyskujesz ciągłą dostępność środków w wirtualnym portfelu w razie nieplanowanych, nieprzewidzianych wydatków.

Płatność PayPo

paypo W przypadku testu NIFTY pro możliwe jest opłacenie części kwoty za badanie metodą PayPo – do 700 zł dla nowych klientów PayPo i do 1000 zł dla stałych klientów PayPo. Pozostałą kwotę należy wpłacić na konto laboratorium.

Forma płatności z odroczeniem zapłaty określonej kwoty do 30 dni – bez dodatkowych kosztów. Pacjent może uregulować płatność w dowolnym czasie w ciągu tych 30 dni lub też zdecydować o rozłożeniu kwoty  na wygodne raty bez dodatkowych weryfikacji. Prosta i szybka weryfikacja – nie musisz wypełniać żadnych wniosków kredytowych itp. Do potwierdzenia zamówienia używasz tylko kodu, który dostaniesz SMS-em.

Raty w systemie MediRaty

badania DNA w ratachNasi pacjenci mogą skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego, który daje Państwu możliwość zapłaty za badania w miesięcznych ratach.

Sama procedura zlecenia badania na raty jest bardzo prosta — zdolność kredytowa ustalana jest podczas rozmowy telefonicznej, a umowa kredytowa przesyłana jest kurierem. Cała procedura przyznawania kredytu trwa nie dłużej jak 2–3 dni. Czytaj więcej o ratach

Jak zapłacić za badanie NIFTY pro?

Cena testu NIFTY pro wynosi 2397 zł. Płatność jest zwykle rozłożona na części:

 1. W pierwszej kolejności na konto laboratorium wpłaca się zadatek 500 zł, który jest potwierdzeniem rezerwacji i jednocześnie pierwszą częścią płatności za badanie. Czytaj więcej o zadatku
 2. Na miejscu w placówce zostaje pobrana opłata 50 zł (nie dotyczy to wizyty domowej).*
 3. Pozostałą kwotę (po odjęciu powyższych kwot czyli 1847 zł w przypadku badania w placówce i 1897 zł w przypadku wizyty domowej) wpłaca się na konto laboratorium już po pobraniu próbek.

*Wysokość opłaty dokonywana w placówce może różnić się w zależności od lokalizacji. Szczegóły i dane płatności wysyłamy w mailu w czasie umawiania badaniaRóżnice te nie wpływają na całkowitą cenę badania NIFTY pro, która zawsze wynosi 2397 zł.

Całkowita cena testu NIFTY pro wynosi 2397 zł – jest to kwota ostateczna. Przejdź do cennika

Dane i linki do płatności otrzymają Państwo w e-mailu w czasie zlecania badania.

Dlaczego warto wykonać test NIFTY pro w testDNA?

 • Szybkie terminy badań – nawet w dniu umówienia.
 • Raty i płatności odroczone – P24NOW, PayPo, Mediraty.
 • Oryginalny NIFTY pro z najszerszym zakresem badanych chorób i ubezpieczeniem, analizy wykonywane są w BGI w Hongkongu.
 • Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce – również wizyta domowa jest w cenie badania NIFTY pro. Pobrania w domu organizujemy też w małych miasteczkach i wsiach.
 • Wynik wygodnie ONLINE – nasze pacjentki mają dostęp do wygodnego Panelu Pacjenta na stronie internetowej.
 • Konsultacja z lekarzem genetykiem w cenie badania NIFTY pro w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (nieprawidłowego).
 • Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu, również w święta.
 • Marka testDNA jest obecna na rynku od 2003 roku. W tym czasie wykonaliśmy analizy dla ponad 250 000 pacjentów, nawiązaliśmy współpracę z wieloma specjalistami i ośrodkami, zdobyliśmy zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy.
 • Pozytywne opinie naszych Pacjentek (średnia 4,94/5 na badanienifty.pl).  Zobacz opinie

opinie facebook sprawdź opinie w google

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

5/5 - (2 głosów / głosy)

 


Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

Nifty pro

x
Opinie klientów
4.94 / 5.00 246 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazTel. 533 090 626