Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY pro – cena Metody płatności – jak zapłacić za badanie NIFTY pro?

Metody płatności – jak zapłacić za badanie NIFTY pro?

Poniżej znajdą Państwo opis dostępnych metod płatności oraz informacje, jak wygląda płatność za test NIFTY pro w naszym laboratorium.

Metody płatności

Tradycyjny przelew

Numer rachunku bankowego (mBank):
16 1140 2017 0000 4602 1308 1295

Odbiorca:
TESTDNA Sp. z o.o. Sp.k., ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice

Tytuł/opis przelewu:
imię i nazwisko osoby badanej + nazwa badania

W przypadku przelewu tradycyjnego prosimy o przesłanie potwierdzenia w e-mailu zwrotnym.

Szybka płatność internetowa

Jest to sugerowana forma płatności – jest od razu widoczna na koncie..

P24NOW

p24nowPłatności odroczone bezpłatnie do 54 dni lub po 54 dniach raty.

Sam decydujesz jak spłacisz.

Korzyści dla Ciebie:

  • Kup test NIFTY pro teraz i zapłać jak Ci wygodnie.
  • Sam decydujesz jak płacisz zobowiązanie. Możesz wybrać pomiędzy dogodnymi niskooprocentowanymi ratami i spłatą do 54 dni od transakcji (bezpłatne odroczenie płatności do 54 dni).
  • Szybka, przyjazna procedura pozyskania limitu.

Limit wynosi nawet do 10 000 zł, więc środki możesz wykorzystać też na kolejne zakupy. Wypełniasz wniosek tylko raz, a z przyznanych środków korzystasz również podczas kolejnych zakupów. Zyskujesz ciągłą dostępność środków w wirtualnym portfelu w razie nieplanowanych, nieprzewidzianych wydatków.

Płatność PayPo

paypo W przypadku testu NIFTY pro możliwe jest opłacenie części kwoty za badanie metodą PayPo – do 700 zł dla nowych klientów PayPo i do 1000 zł dla stałych klientów PayPo. Pozostałą kwotę należy wpłacić na konto laboratorium.

Forma płatności z odroczeniem zapłaty określonej kwoty do 30 dni – bez dodatkowych kosztów. Pacjent może uregulować płatność w dowolnym czasie w ciągu tych 30 dni lub też zdecydować o rozłożeniu kwoty  na wygodne raty bez dodatkowych weryfikacji. Prosta i szybka weryfikacja – nie musisz wypełniać żadnych wniosków kredytowych itp. Do potwierdzenia zamówienia używasz tylko kodu, który dostaniesz SMS-em.

Raty w systemie MediRaty

badania DNA w ratachNasi pacjenci mogą skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego, który daje Państwu możliwość zapłaty za badania w miesięcznych ratach.

Sama procedura zlecenia badania na raty jest bardzo prosta — zdolność kredytowa ustalana jest podczas rozmowy telefonicznej, a umowa kredytowa przesyłana jest kurierem. Cała procedura przyznawania kredytu trwa nie dłużej jak 2–3 dni. Czytaj więcej o ratach

Jak zapłacić za badanie NIFTY pro?

Cena testu NIFTY pro wynosi 2397 zł. Płatność jest rozłożona na części:

  1. W pierwszej kolejności na konto laboratorium wpłaca się zadatek 500 zł, który jest potwierdzeniem rezerwacji i jednocześnie pierwszą częścią płatności za badanie. Czytaj więcej o zadatku
  2. Na miejscu w placówce zostaje pobrana opłata 50 zł (nie dotyczy to wizyty domowej).
  3. Pozostałą kwotę (po odjęciu powyższych kwot czyli 1847 zł w przypadku badania w placówce i 1897 zł w przypadku wizyty domowej) wpłaca się na konto laboratorium już po pobraniu próbek.

Całkowita cena testu NIFTY pro wynosi 2397 zł – jest to kwota ostateczna. Przejdź do cennika

opinie facebook sprawdź opinie w google

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

 

 

 


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.93 / 5.00 137 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626