KUP TERAZ ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ. Sprawdź więcej metod płatności za NIFTY pro tutaj >>x
badanienifty.pl Test NIFTY pro Test NIFTY – opinie o NIFTY pro w testDNA

Test NIFTY – opinie o NIFTY pro w testDNA

Dodaj opinięNasze Pacjentki w opiniach o teście NIFTY pro najczęściej podkreślają szybki wynik oraz spokój, który przyniosło im wykonanie badania.

Poznaj opinie Mam, które wykonały test NIFTY pro w testDNA Laboratorium oraz ich historie. Zobacz dlaczego warto wykonać test NIFTY pro.

Test NIFTY pro – opinie

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych Pacjentek i podnosić jakość naszych usług.

Jeśli chcesz, możesz też dodać swoją opinię na naszym profilu na Facebooku tutaj: https://www.facebook.com/testniftypropolska/reviews

Zachęcamy też do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety poniżej (czas wypełniania ankiety wynosi około 2 minuty):

Ankieta o badaniu NIFTY pro

  1. Skąd dowiedziała się Pani o teście NIFTY pro?

  2. Co sprawiło, że zdecydowała się Pani, na zlecenie badania w naszym laboratorium?

  3. Jak trafiła Pani do nas?

  4. Czy jest Pani zadowolona z przeprowadzenia badania? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  5. Czy jest Pani zadowolona z obsługi klienta? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  6. Czy jest Pani zadowolona z wizyty w placówce? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak) – odpowiedzieć w przypadku badania z wizytą w placówce

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  7. Czy jest Pani zadowolona z wizyty domowej? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak) – odpowiedzieć w przypadku wykonywania badania z wizytą domową

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  8. Czy poleci Pani nas znajomym? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  9. Która forma płatności byłaby dla Pani bardziej wygodna:

  Uzasadnienie:

  10. Dodatkowe uwagi

  zgoda0

  11. Jeżeli życzy sobie Pani kontaktu z naszej strony w celu odpowiedzi
  na zgłoszone uwagi, prosimy o pozostawienie adresu e-mail:

  test nifty pro forum

   

  „Naprawdę warto dla spokojnej ciąży.Mam 38lat i lekarz mi mówił ze z automatu mam wysokie ryzyko chorob genetycznych ze wzgledu na wiek. Zrobilam test nifty pro po tygodniu dostalam wynik i czekamy na zdrowego synka. Dziękuję bardzo ❤️”

  Iza
  29.05.2023 r.
  .

  Pani Izo, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie

  Test NIFTY

  „Od kiedy się dowiedziałam, że jestem w ciąży wiedziałam, że będę robić test NIFTY. Utwierdziłam się w tym, że to dobra decyzja jak testy PAPPa wyszły nam bardzo źle (ryzyko 1:97 ZD). Krew pobrana we wtorek, w środę próbka była już w laboratorium, a w następny wtorek już mieliśmy wyniki (z racji tego, że po drodze była majówka, na wynik czekaliśmy tylko 3 dni robocze!). Stres po PAPPa był ogromny, przepłakane dni i noce w oczekiwaniu na wynik z NIFTY, ale jak przyszły łzy były już tylko ze szczęścia. Wszystkie ryzyka niskie (1:300mln!) i czekamy na naszą zdrową córeczkę 🙂 Jeżeli tylko jest możliwość to polecam zrobić NIFTY z całego serca!”

  Ania
  8.05.2023 r.
  .

  Pani Aniu, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie

  Test NIFTY

  „Polecam każdej kobiecie, zrobiłam badania w tygodniu 10+3, wyniki otrzymałam po tygodniu. Dzięki badaniu wiem, że czekam na zdrową córeczkę.”

  Ewa
  24.04.2023 r.
  .

  Pani Ewo, dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie

  Test NIFTY

  „Test robiłam u mobilnej pielęgniarki o 11 w piątek i w następny piątek po godzinie 10 dostałam wynik. To moja 3cia ciąża, 3cie nifty które tu zamawiałam i za każdym razem czuje się zaopiekowana, dziękuję!”

  Joanna
  21.04.2023 r.
  .

  Pani Joanno, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie

  Test NIFTY

  „Pobranie 30.03, wyniki 11.04 - wszystko szybko, sprawnie i w przemiłej atmosferze. Uczucie ulgi po wynikach bezcenne. Polecam wszystkim przyszłym Mamom.”

  Natalia
  17.04.2023 r.
  .

  Pani Natalio, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

  Test NIFTY

  „Pobranie w czwartek, wynik otrzymaliśmy dzisiaj. Kamień z serca, dziękujemy! Badanie Nifty Pro wykonywałam ze względu na wiek 38 lat jeszcze przed pappą. Teraz możemy spokojnie iść na badania prenatalne.”

  N.
  22.03.2023 r.
  .

  Dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie

  Test NIFTY

  „Długo zastanawiałam się nad zrobieniem testu Nifty pro po tym, jak po Pappie ryzyko zostało obliczone na 1:425. Nie żałuję, test jest wart każdych pieniędzy. Po wyniku jesteśmy z mężem szczęśliwi, spokojni i teraz możemy już tylko czekać narodzin synka. Na wynik czekaliśmy 6 dni roboczych od pobrania.”

  SzczesliwaMama
  17.03.2023 r.
  .

  Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie

  Test NIFTY

  „Polecam, wszystko sprawnie, wynik w 5 dni.”

  K.
  17.03.2023 r.
  .

  Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie

  Test NIFTY

  „Polecam wszystkim niezdecydowanym Mamusiom. Nifty robiłam już drugi raz, teraz wynik przyszedł w 7 dniu roboczym. Spokój nie do opisania, czekamy z mężem na zdrową córeczkę. Dziękuję ❤❤❤”

  Olga
  15.03.2023 r.
  .

  Dziękujemy Pani Olgo, cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

  Test NIFTY

  „Po 30 dniach i dwóch pobraniach nie ma wyniku! Jaja sobie robicie”

  Szymon
  13.03.2023 r.
  .

  Panie Szymonie, dziękujemy za opinię, jest ona dla nas bardzo ważna. Każda sytuacja, kiedy pacjent z jakiegoś powodu jest niezadowolony z naszej usługi to dla nas cenna informacja ponieważ pozwala nam wprowadzić działania, które pozwolą uniknąć jej powtórzenia w przyszłości. Przede wszystkim chcielibyśmy Państwa bardzo przeprosić za to, że tak długo musieli Państwo oczekiwać na wynik badania. Jest nam naprawdę bardzo przykro z tego powodu. Mimo tego, że podejmowaliśmy liczne interwencje u dystrybutora testu nie udało się niestety przyspieszyć analiz. W Państwa sytuacji doszło do konieczności ponownego pobrania próbki. Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko (kilka procent wszystkich testów). Niestety wpływają one na wydłużenie czasu oczekiwania na wynik testu. W dniu otrzymania od dystrybutora testu informacji o konieczności ponownego pobrania próbki od razu skontaktowaliśmy się z Państwem w celu umówienia nowego terminu już w kolejnym dniu roboczym. Kilkukrotnie pisaliśmy wiadomości do dystrybutora, aby przyspieszyć Państwa analizy. Niestety bezskutecznie nad czym bardzo ubolewamy. Niemniej jednak wynik został wydany w deklarowanym czasie, czyli do 10 dnia roboczego od otrzymania próbki przez laboratorium. Rozumiemy Państwa rozczarowanie długim czasem oczekiwania na wynik i jest nam niezmiernie przykro, że chociaż ze swojej strony zrobiliśmy wszystko co było możliwe, aby przyspieszyć analizy nie udało nam się tego zrobić. 

  Test NIFTY
  A Ty jak oceniasz Test NIFTY?
   
   
  Strona 1 z 26:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »
   

  test nifty pro forum

  Test NIFTY pro – opinie

  Zobacz też opinie:

  Możesz sprawdzić najczęściej zadawane pytania
  Ile kosztuje test NIFTY pro?

  Całkowity koszt testu NIFTY pro wynosi 2397 zł. Cena ta obejmuje analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej, ubezpieczenie, konsultację wyniku pozytywnego z lekarzem genetykiem. Opłatę za badanie można rozłożyć na raty. Więcej…

  Co bada test NIFTY?
  Test NIFTY określa ryzyko wystąpienia:

   • Trzech najczęstszych wad chromosomowych tj. Zespołu Downa, Zespołu Edwardsa oraz Zespołu Patau, trisomii 9, 16, 22
   • Aneuploidii chromosomów płci: monosomia X (zespół Turnera), XXY (zespół Klinefeltera ), XXX, XYY
   • Zespołu mikrodelecji: 5p (zespół kociego krzyku), 1p36, 2q33.1, zespołu Jacobsena (11q23), zespołu DiGeorge’a 2 (10p14-p13), zespołu Van der Woude (1q32.2), zespołu Pradera-Williego/Angelmana (15q11.2).
  Czy test NIFTY to jest to samo co test PAPPA?

  Nie, NIFTY pro jest badaniem genetycznym i bada DNA dziecka, nie czynniki wskazujące na możliwość wystąpienia trisomii. Test NIFTY podobnie jak test Pappa jest przesiewowym badaniem prenatalnym określającym ryzyko wystąpienia jednej z trisomii, jednak NIFTY pro ma znacznie szerszy zakres badanych chorób (94, w tym mikrodelecje i mikroduplikacje). Czułość testu NIFTY jest zdecydowanie wyższa i wynosi ponad 99% dla trisomii 21., a w przypadku testu Pappa jest to 90%.

  Czy test NIFTY to jest to samo co amniopunkcja?

  Nie. Test NIFTY jest przesiewowym badaniem prenatalnym natomiast amniopunkcja to test diagnostyczny. Co to oznacza? W przypadku kiedy test NIFTY wskaże ryzyko wystąpienia trisomii rekomendowane jest wykonanie amniopunkcji w celu potwierdzenia diagnozy. Amniopunkcja wiąże się z ryzykiem powikłań takich jak poronienie, tymczasem NIFTY pro jest badaniem wykonywanym z krwi matki, jest więc zupełnie bezpieczny.

  Ile czeka się na wynik badania?

  Na wynik testu oczekuje się 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium. Jest to maksymalny czas, często wynik jest szybciej, nawet w 5-6 dni. Transport trwa zwykle 1-2 dni robocze. Czytaj więcej o transporcie

  To jest maksymalny czas oczekiwania, często wynik dostępny jest szybciej.

  zobacz więcej pytań


  4.9/5 - (68 głosów / głosy)

  Mapa

  Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
  Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

  Umów wizytę domową
  CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>
  x
  Opinie klientów
  4.94 / 5.00 251 opinii
  Poznaj opinie naszych Pacjentek
  x
  Zarezerwuj termin
  Zadzwoń terazTel. 533 090 626