Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY pro Test NIFTY – opinie

Test NIFTY – opinie

testdna opinieSpis treści:

20 lat testdnaOd 20 lat bardzo dbamy o to, żeby nasi Pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych Pacjentów i podnosić jakość naszych usług.

 

test nifty opinie

Opinie o testDNA

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych Pacjentek i podnosić jakość naszych usług.

Jeśli chcesz, możesz też dodać swoją opinię na naszym profilu na Facebooku tutaj: www.facebook.com/testDNApolska.

Zachęcamy też do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety poniżej (czas wypełniania ankiety wynosi około 2 minuty):

Ankieta o badaniu NIFTY pro

  1. Skąd dowiedziała się Pani o teście NIFTY pro?

  2. Co sprawiło, że zdecydowała się Pani, na zlecenie badania w naszym laboratorium?

  3. Jak trafiła Pani do nas?

  4. Czy jest Pani zadowolona z przeprowadzenia badania? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:

  Uzasadnienie:

  5. Czy jest Pani zadowolona z obsługi klienta? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:

  Uzasadnienie:

  6. Czy jest Pani zadowolona z wizyty w placówce? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak) – odpowiedzieć w przypadku badania z wizytą w placówce

  Ocena:

  Uzasadnienie:

  7. Czy jest Pani zadowolona z wizyty domowej? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak) – odpowiedzieć w przypadku wykonywania badania z wizytą domową

  Ocena:

  Uzasadnienie:

  8. Czy poleci Pani nas znajomym? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:

  Uzasadnienie:

  9. Która forma płatności byłaby dla Pani bardziej wygodna:

  Uzasadnienie:

  10. Dodatkowe uwagi

  zgoda0

  11. Jeżeli życzy sobie Pani kontaktu z naszej strony w celu odpowiedzi
  na zgłoszone uwagi, prosimy o pozostawienie adresu e-mail:

  „Z całego serca polecam wykonanie testu za pośrednictwem testDNA. Próbka pobrana w domu, w bardzo profesjonany sposób i bez zbędnego zamieszania. Na wynik czekaliśmy 6 dni. Do tego przemiła obsługa infolinii oraz duże zaangażowanie Pani, która pomagała w rozwiązaniu mojego problemu. Pozdrawiam serdecznie!PSFajnie gdyby kopia wypełnionej ankiety była wysyłana na maila. Zawsze na gorąco można coś zweryfikować”

  Dorota
  22.11.2023 r.
  .

  Pani Doroto, dziękujemy bardzo za opinię. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy również za zgłoszenie uwagi dotyczącej ankiety i sprawdzimy możliwość udostępniania kopii na maila.

  testDNA

  „Dziś otrzymałam wyniki badania( Szybko bardzo bo już po 6 dniach) . Tak jak wiele osób było do do przemyślenia ze względu na cenę, ale zdecydowaliśmy się i jest to najlepiej podjęta decyzja. dostałam wcześniej skierowanie od lekarza na test PAPPA ze względu na wiek ,ale już od początku wiedziałam, że nie chce go robić ponieważ może zrobić więcej szkody niż pożytku. Test to naprawdę spokój ducha w ciąży , wyniki negatywne dziecko zdrowe ,znamy płeć, Bardzo dziękujemy”

  sylwa
  6.11.2023 r.
  .

  Pani Sylwio, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie

  testDNA

  „Bardzo polecam, już drugi raz zdecydowałam się na badanie - w poprzedniej ciąży oraz obecnej :))) Mimo niskiego ryzyka w teście pappa oraz usg wolałam zrobić, żeby mieć pewność, że wszytsko Ok 🙂 (znajoma mimo prawidłowych wyników usg i papp’y urodziła synka z ZD, co może jest rzadkie ale jednak się zdarza). Wynik ekspresowo- po 6 dniach kalendarzowych od pobrania :)))”

  Kasia
  27.09.2023 r.
  .

  Pani Kasiu, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy za podzielenie się opinią i pozdrawiamy serdecznie

  testDNA

  „Dzięki zrobieniu tego testu odzyskałam radość i spokój! Wahałam się ze względu na cenę ale wiem, że były to najlepiej wydane pieniądze. Na pierwszych badaniach prenatalnych zostałam okropnie nastraszona, na szczęście test wykluczył moje wątpliwości. Dzieciątko urodziło się zdrowe. Pani na infolinii bardzo kompetentna, wszystko dokładnie wytłumaczyła i odpowiedziała na każde pytanie. Opcja pobrania krwi w domu również bardzo wygodna. Naprawdę polecam każdej mamie która bije się z myślami i żyje w strachu o nienarodzonego maluszka! Spokój jest bezcenny, szczególnie w tym wyjątkowym czasie”

  Mama Emilki
  24.07.2023 r.
  .

  Dziękujemy za podzielenie się opinią. Pozdrawiamy serdecznie

  testDNA

  „Na badanie zdecydowaliśmy się z Mężem w 11 tygodniu ciąży, jeszcze przed badaniami prenatalnymi u lekarza prowadzącego. Po wielu opiniach kobiet, którym wyszły złe wyniki testu PAPP-A i niewyobrażalnym stresie (jak się później okazywało - niepotrzebnym), uznaliśmy, że badanie wykonamy w 1 kolejności. To była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć :)Spokój po badaniu jest wart każdej złotówki, radość nie do opisania!!!możliwość poznania płci Maluszka to dodatkowy, wspaniały ,,bonus'' :)Od momentu dotarcia próbki do laboratorium, czekaliśmy w sumie 6 dni roboczych na wynik, więc naprawdę niedługo.Przygotowanie do badania oraz pomoc Pań Konsultantek również na duży + :)Dziękuję i polecam każdej przyszłej Mamie!”

  Ania
  18.07.2023 r.
  .

  Pani Aniu, bardzo cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie 🙂

  testDNA

  „Witam, bardzo dziękuję Pani Karinie z infolinii za cierpliwość rozmawiałyśmy kilka razy pomimo mojego niezdecydowania nie czułam nacisku ani grama zdenerwowania ze strony Pani Kariny a wsparcie i zaangażowanie. Pozostale osoby z infolinii tez bardzo miłe i pomocne. Na miejscu bardzo miła i sprawna obsługa.Teraz najważniejsze badania robilam w piątek a w czwartek miałam wynik ktory po złym wyniku Pappa bardzo nas uspokoił a dodatkowo dowiedzieliśmy że bedziemy mieli córeczkę”

  Anna Ś.
  14.07.2023 r.
  .

  Pani Anno, dziękujemy za podzielenie się opinią. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie

  testDNA

  „Jestem przed prenatalnymi 1 trymestru. Test bardzo mnie uspokoil. Ja jestem z tych bardzo panikujacych:) Kontakt z centrum cudowny i szybki ♥️♥️♥️♥️♥️Nie zaluje zadnej zlotowki!”

  Magda
  12.07.2023 r.
  .

  Pani Magdo, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie 🙂

  testDNA

  „Mam 39 lat i mnóstwo obaw, że to już nie czas na dziecko. Właściwie miałam, ponieważ dziś otrzymałam wyniki testu i prawie latam ze szczęścia. Czytałam gdzieś na forach, że "to szkoda kasy, lepiej wózek kupić". Bzdura!!! Każde pieniądze oddałabym za ten stan spokoju na resztę ciąży. Jeśli chodzi o samą logistykę badania (infolinia, informacja, placówka w której pobierano mi krew, czas oczekiwania na wynik- u mnie 5 dni!!!) to jest poziom extra ligi. Pełen profesjonalizm, za który serdecznie dziękuję-wart swojej ceny :-)”

  Agnieszka
  5.07.2023 r.
  .

  Pani Agnieszko, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie

  testDNA

  „Wspaniały kontakt, przemili pracownicy, pomocni, potrafią dodać otuchy. Szczerze polecamy”

  Adrian i Ania
  4.07.2023 r.
  .

  Dziękujemy, cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

  testDNA

  „Polecam wszystkim, po złym wyniku Pappa postanowiłam zrobić test Nifty i nie żałuję .Wyniki przyszły po 5 dniach, jestem już spokojna i mogę cieszyć się z ciąży i czekać na moje maleństwo.”

  Gosia
  6.06.2023 r.
  .

  Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy serdecznie

  testDNA
  A Ty jak oceniasz testDNA?
   
   
  Strona 1 z 27:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »
   

  Test NIFTY pro – opinie o testDNA w Google i na Facebooku

  nifty opinie testdna

   

  .opinie facebook sprawdź opinie w google

   

  jak wybrać nifty

   

  Możesz sprawdzić najczęściej zadawane pytania
  Ile kosztuje test NIFTY pro?

  Całkowity koszt testu NIFTY pro wynosi 2397 zł. Cena ta obejmuje analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej, ubezpieczenie, konsultację wyniku pozytywnego z lekarzem genetykiem. Opłatę za badanie można rozłożyć na raty. Więcej…

  Co bada test NIFTY?
  Test NIFTY określa ryzyko wystąpienia:

   • Trzech najczęstszych wad chromosomowych tj. Zespołu Downa, Zespołu Edwardsa oraz Zespołu Patau, trisomii 9, 16, 22
   • Aneuploidii chromosomów płci: monosomia X (zespół Turnera), XXY (zespół Klinefeltera ), XXX, XYY
   • Zespołu mikrodelecji: 5p (zespół kociego krzyku), 1p36, 2q33.1, zespołu Jacobsena (11q23), zespołu DiGeorge’a 2 (10p14-p13), zespołu Van der Woude (1q32.2), zespołu Pradera-Williego/Angelmana (15q11.2).
  Czy test NIFTY to jest to samo co test PAPPA?

  Nie, NIFTY pro jest badaniem genetycznym i bada DNA dziecka, nie czynniki wskazujące na możliwość wystąpienia trisomii. Test NIFTY podobnie jak test Pappa jest przesiewowym badaniem prenatalnym określającym ryzyko wystąpienia jednej z trisomii, jednak NIFTY pro ma znacznie szerszy zakres badanych chorób (94, w tym mikrodelecje i mikroduplikacje). Czułość testu NIFTY jest zdecydowanie wyższa i wynosi ponad 99% dla trisomii 21., a w przypadku testu Pappa jest to 90%.

  Czy test NIFTY to jest to samo co amniopunkcja?

  Nie. Test NIFTY jest przesiewowym badaniem prenatalnym natomiast amniopunkcja to test diagnostyczny. Co to oznacza? W przypadku kiedy test NIFTY wskaże ryzyko wystąpienia trisomii rekomendowane jest wykonanie amniopunkcji w celu potwierdzenia diagnozy. Amniopunkcja wiąże się z ryzykiem powikłań takich jak poronienie, tymczasem NIFTY pro jest badaniem wykonywanym z krwi matki, jest więc zupełnie bezpieczny.

  Ile czeka się na wynik badania?

  Na wynik testu oczekuje się 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium. Jest to maksymalny czas, często wynik jest szybciej, nawet w 5-6 dni. Transport trwa zwykle 1-2 dni robocze. Czytaj więcej o transporcie

  To jest maksymalny czas oczekiwania, często wynik dostępny jest szybciej.

  zobacz więcej pytań

  test nifty pro forum


  4.9/5 - (73 głosów / głosy)

  Mapa

  Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
  Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

  Umów wizytę domową
  CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

  Zarezerwuj termin