Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY pro Test NIFTY opinie

Test NIFTY opinie

Nasze Pacjentki w opiniach o teście NIFTY pro najczęściej podkreślają szybki wynik oraz spokój, który przyniosło im wykonanie badania. Spokój oraz pozbycie się obaw i wątpliwości dotyczących zdrowia są bardzo ważne dla rozwoju dziecka oraz dla Mamy, aby bez stresu mogła cieszyć się ciążą.

Poznaj opinie Mam, które wykonały test NIFTY pro oraz ich historie. Zobacz dlaczego warto wykonać test NIFTY pro.

Dodaj opinię o teście NIFTY pro

Dodaj opinięBardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość

Test NIFTY pro – opinie

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług.

Zachęcamy też do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety dotyczącej przebiegu badania NIFTY pro (czas wypełniania ankiety wynosi około 2 minut).

  1. Skąd dowiedziała się Pani o teście NIFTY pro?

  2. Co sprawiło, że zdecydowała się Pani, na zlecenie badania w naszym laboratorium?

  3. Jak trafiła Pani do nas?

  4. Czy jest Pani zadowolona z przeprowadzenia badania? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  5. Czy jest Pani zadowolona z obsługi klienta? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  6. Czy jest Pani zadowolona z wizyty w placówce? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak) – odpowiedzieć w przypadku badania z wizytą w placówce

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  7. Czy jest Pani zadowolona z wizyty domowej? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak) – odpowiedzieć w przypadku wykonywania badania z wizytą domową

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  8. Czy poleci Pani nas znajomym? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  9. Dodatkowe uwagi

  zgoda0

  10. Jeżeli życzy sobie Pani kontaktu z naszej strony w celu odpowiedzi
  na zgłoszone uwagi, prosimy o pozostawienie adresu e-mail:

   

  „Wszystko bardzo dobrze, szybko wyniki (w czwartek pobranie a w środę już wynik) najważniejszy spokój bo dziecko zdrowe, polecam wszystkim bo zdrowie i spokój nie mają ceny”

  Karolina
  9.04.2021 r.
  .

  Pani Karolino, dziękujemy za opinię.

  Test NIFTY

  „Ponad 2 tygodnie myślałam, czy zrobić ten test, USG bardzo dobre, ale wiek 38 lat. Jest to moje trzecie dziecko. Wcześniej nie miałam tak szczegółowych badań USG i spokojnie dotrwałam do końca ciąży. Myślałam, że z trzecim dzieckiem będzie już luz psychiczny. Jednak statystki są straszne dla takiego wieku 1: 172, po badaniu krwi statystyka się poprawiła 1: 282, ale na wyniku napisali, że ryzyko wysokie, gdyż mieści się w granicy 1:300. Biało PAPP-A, wartość powyżej 0,631 MoM, więc w fachowych stronach medycznych nie świadczące o chorobie genetycznej. Wolne b-hCG 1,816 MoM tez ok. I mimo, iż byłam nastawiona przez starsze koleżanki, że tak to wygląda w tym wieku, a i tak najważniejsze jest USG i jak USG jest ok, to powinno być wszystko ok. Jednak strach zrobił swoje i wykonałam test. Wszystkim to polecam. Czekanie na wynik jest strasznym okresem- dlatego się bałam tych badań, myślałam, po co się narażać na dodatkowy stres. Ale jednak wynik daje niesamowite poczucie komfortu. Polecam szczególnie firmę NIFTY pro. Obsługa jest tutaj profesjonalna – telefonicznie wszystko wyjaśnione, miło, konkretnie; pani położna, która przyjechała mi pobrać krew dodała otuchy i uspokoiła. Krew pobrana w pt., wynik już w środę popołudniu. Polecam szczególnie to laboratorium, gdyż równolegle w ciąży jest kuzynka i robiła te testy w innym laboratorium. Wynik przyszedł dopiero po 12 dniach, w weekend, w pliku, który się nie otworzył. Tutaj, w NIFTYpro jest pełen profesjonalizm. Panel klienta był przygotowany zaraz po dotarciu próbki. I mimo, iż panie zakładają, że może to trwać do 10 dni roboczych, jak wynika z większości opinii i mojej jest to dużo wcześniej, co niezwykle skraca ten stresujący okres, a w okresie ciąży jest to bardzo ważne.”

  Iwona
  1.04.2021 r.
  .

  Pani Iwono, dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią i życzymy wszystkiego dobrego.

  Test NIFTY

  „Bardzo polecam! Super obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta. Stały kontakt i bardzo miłe Panie, oraz moja prowadząca Pani Beata. Robiłam Nifty Pro, wynik przyszedł po tygodniu. Pozdrawiam cały personel!!! Na pewno skorzystam przy następnej ciąży!”

  P.
  1.04.2021 r.
  .

  Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie 🙂

  Test NIFTY

  „To moja druga ciąża i drugi test NIFTY. Cudowna sprawa, daje spokój wewnętrzny od 10 tygodnia. Wynik otrzymałam po 5 dniach roboczych (wow!). Jeśli ktoś uważa że koszt jest duży to niech się zastanowi jak często w życiu zdarzy się taki wydatek i czy spokój w ciąży jest przeliczalny na złotówki. Bardzo polecam wszystkim przyszłym Mamom!”

  Joanna R.
  23.03.2021 r.
  .

  Pani Joanno, bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

  Test NIFTY

  „Bardzo fachowa obsługa, Panie przemiłe i bardzo pomocne. wynik testu potrzymałam w przeciągu 6 dni od pobrania. Wyniki były od razu dostępne na platformie. Ulga niesamowita :)”

  Agnieszka
  10.03.2021 r.
  .

  Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

  Test NIFTY

  „Jestem bardzo zadowolona. Obsługa na najwyższym poziomie, kontakt bezproblemy,wszystko wyjaśnione perfekcyjnie.Wynik dokładnie po tygodniu. Dziekujemy:-)”

  Asia
  5.03.2021 r.
  .

  Dziękujemy 🙂

  Test NIFTY

  „Ulga = Spokój = Radość! Wynik na USG prawidłowy, natomiast test PAPP-A wykazał wysokie ryzyko trisomii, zdecydowałam się na wykonanie Nifty Pro. Laboratorium działa profesjonalnie i podchodzi z dużą empatią. Na wszystkie pytania uzyskiwałam wyczerpujące odpowiedzi. O nic nie musiałam się martwić, bo wszystko było zorganizowane rewelacyjnie. W środę pobranie krwi, czwartek odbiór przesyłek przez kurierów a w następny czwartek wyniki z testu. Dopiero powoli odzyskuję spokój i radość! Cudowne uczucie. Dziękuję i polecam każdemu, kto chce uzyskać spokój ducha.”

  Kasia P
  26.02.2021 r.
  .

  Dziękujemy Pani Kasiu, cieszymy się, że mogliśmy pomóc i pozdrawiamy serdecznie.

  Test NIFTY

  „Krew była pobrana w piątek (nie mogłam znaleźć przychodni), w poniedziałek dotarła do labolatorium. Wyniki w kolejny wtorek. Czułam, że będę miała synka, lekarz natomiast sugerował, że to dziewczynka. Teraz już wiem, że urodzę zdrowego syna. Radość i spokój ducha w ciąży jest bezcenna. Szczerze polecam.”

  Karolina
  23.02.2021 r.
  .

  Pani Karolino, dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

  Test NIFTY

  „Polecam test wszystkim przyszłym mamom! Badanie wykonałam tak, żeby wynik mieć przed USG - dzięki temu na USG poszłam spokojna, ze świadomością oczekiwania na zdrową córeczkę 🙂 Pobranie miałam we wtorek w południe, wynik był dostępny już w następny poniedziałek rano.”

  Kasia
  12.02.2021 r.
  .

  Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie 🙂

  Test NIFTY

  „Polecam mimo ceny! USG prenatalne dało prawidłowy obraz, test PAPPA - A także, ale podwyższony hormon Beta hCG zawyżył ryzyko trisomii 1:41. Wylane morze łez, ale wynik na 7 dzień od pobrania (4lutego do 10 lutego) dał Nam cudowne wieści - zdrowy syn! Zdrowie i spokój nie mają ceny...!”

  Kasia
  10.02.2021 r.
  .

  Pani Kasiu, bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Pozdrawiamy serdecznie

  Test NIFTY
  A Ty jak oceniasz Test NIFTY?
   
   
  Strona 1 z 12:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »
   

  co mówią lekarze o NIFTY pro

  Test NIFTY pro – opinie

  Zobacz też opinie:


  Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

  x
  Opinie klientów
  4.92 / 5.00 116 opinii
  Poznaj opinie naszych Pacjentek
  x
  Zarezerwuj termin
  Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626