𝗧𝗲𝘀𝘁 𝗡𝗜𝗙𝗧𝗬 𝗽𝗿𝗼 𝗼𝗽𝗶𝗻𝗶𝗲 pacjentów ⭐⭐⭐⭐⭐ KLIK | Badanie NIFTY Pro
Zapytaj o badanie:
Pon-pt. 7.00-19.00, Sb-ndz. 9.00-21.00

Test NIFTY opinie pacjentów

Dodaj opinię

Zobacz dlaczego warto wykonać test NIFTY PRO. Przeczytaj opinię naszych pacjentów.

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Zobacz też: Test NIFTY – historie prawdziwe

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/testDNApolska.

„Drodzy rodzice gorąco Wam polecam to badanie w 100% uspokoił moje nerwy po badaniach prenatalnych, przez które żyłam w strachu póki nie dowiedziałam się ze można sprawdzić czy z dzieckiem wszystko dobrze ( a to jest warte każdych pieniędzy )”

Marta
22.01.2020 r.
.

Pani Marto, dziękujemy za opinię i pozdrawiamy serdecznie!

Test NIFTY

„Na test Nifty Pro zdecydowaliśmy się po badaniu prenatalnym. Kilka dni niepewności. Wynik po pięciu dniach roboczych od wykonania badania. Dzień odczytania wyniku to najpiękniejszy dzień w Naszym życiu, tak samo jak ten kiedy dowiedzieliśmy się o ciąży. Cieszymy się Naszą zdrową CÓRECZKĄ! Dziekujemy serdecznie całemu zespołowi Nifty Pro. To Państwa zasługa, że bez zbędnego stresu mozemy cieszyć ciążą. Polecamy wszystkim zastanawiającym się przyszłym rodzicom! Pozdrawiam!”

KKP
16.01.2020 r.
.

Bardzo dziękujemy za opinię!

Test NIFTY

„Witam. Pewnie jak każdy z Nas ma delemat czy warto wydać tyle pieniędzy ? Odpowiem Wam , że warto i nie żałuje 🙂 Wyniki dostałam do 6 dni 🙂 tyle nerwów z powodu złego USG prenatalnego ... zrobiłam test i połowa ciąży spokojna 🙂 cieszę się chwilą więc nie zastanawiajcie się mamusie i tatusie :)”

Klientka 🙂
13.01.2020 r.
.

Dziękujemy 🙂

Test NIFTY

„Goraco Polecam . Warto zrobic test Nifty i cieszyć się ciążą . Wynik otrzymalam po 5 dniach :)”

Sylwia
10.01.2020 r.
.

Pani Sylwio, dziękujemy za opinię!

Test NIFTY

„Fachowy kontakt online jak i rewelacyjne podejście w Katowicach. Wyniki, pomimo Świat Bożego Narodzenia po 3 dniach roboczych (7 dniach). Bardzo dziękuje! 🙂 Cieszymy się z mężem ze zdrowej dziewczynki :)”

Klaudia
30.12.2019 r.
.

Dziękujemy za pozostawienie opinii.

Test NIFTY

„Polecam wszystkim kobietom w ciąży wykonanie tego testu. Wiedza na temat zdrowia naszego maluszka jest bezcenna! Test został wykonany bardzo szybko, wyniki były po niecałym tygodniu. Obsługa bardzo miła i serdeczna, odpowiada na wszystkie nurtujące nas pytania. Polecam!”

Katarzyna
30.12.2019 r.
.

Pani Katarzyno, dziękujemy za opinię.

Test NIFTY

„Bardzo polecam. Szybko i profesjonalnie. Robiłam badanie w okresie przedświątecznym i dostałam jeszcze wynik przed gwiazdką :)”

Zuza
30.12.2019 r.
.

Dziękujemy za opinię.

Test NIFTY

„Bardzo wysoko oceniam całą procedurę wykonania badania. Na pobranie krwi umówiona zostałam z dnia na dzień. Na wynik czekałam trzy dni robocze! Dla osoby, która w ogromnym stresie oczekuje na wynik ma to kolosalne znaczenie. Bardzo dziękuję za fachową obsługą na wysokim poziomie. Dzięki temu, że wynik wyszedł prawidłowy, ale również dzięki temu, że czas oczekiwania okazał się nadspodziewanie krótki możemy cieszyć się spokojnymi Świętami! Dziękuję i polecam!”

Łucja
18.12.2019 r.
.

Pani Łucjo, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie

Test NIFTY

„Polecam, fachowa i miła obsługa telefoniczna, Pani odpowiada na wszystkie pytania, znalazła mi dogodny termin oraz pielęgniarkę która pobrała próbki krwi, wynik dotarł w ciągu 6 dni! Polecam każdej mamie która się waha warto dla własnego i dzieciątka spokoju!”

Karolina
16.12.2019 r.
.

Dziękujemy za pozostawienie opinii.

Test NIFTY

„Bardzo dziękuje pani Beacie Sz. , która bardzo szczegółowo i cierpiliwie wyjaśniła mi wszystko co dotyczy testu nifty pro. Samo badanie przebiegło szybko a czas oczekiwania to tylko 5 dni. Uważam, że spokój w ciąży jest bezcenny dlatego warto zrobić ten test. Po uzyskaniu dobrych wyników czuje sie pewniej i z niecierpliwością czekam na mojego trzeciego synka:) Jeszcze raz gorąco polecam.”

Natalia
4.12.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za opinię.

Test NIFTY
A Ty jak oceniasz Test NIFTY?
 
 
Strona 1 z 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Skip to content
Zarezerwuj termin
Zadzwoń teraz