Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Kontakt Współpraca

Współpraca

test NIFTY proZapraszamy do współpracy lekarzy ginekologów, którzy chcieliby rozszerzyć ofertę badań dla swoich Pacjentek o test NIFTY pro

Kontakt w sprawie współpracy: info@badanienifty.pl

Test NIFTY to pierwszy dostępny w Polsce nieinwazyjny test prenatalny. Od 2018 roku w Polsce dostępna jest nowa, poszerzona wersja testu NIFTY – test NIFTY pro.

dr Katarzyna MikołajczykPrzewagą testu NIFTY nad testami konkurencyjnymi jest jego najszerszy zakres. Wykrywa podstawowe aberracje chromosomalne, a więc zespoły trisomii 21, 18, 13, 9, 16, 22, ale także 85 aneuploidii, mikrodelecji i mikroduplikacji innych chromosomów. Tak szerokiego panelu wykrywczego nie ma żaden konkurencyjny test.

Ponieważ ceny wszystkich testów są porównywalne, to warto zdecydować się na ten, który zapewnia najszerszy panel badanych nieprawidłowości.

Dodatkowo test NIFTY to jedyny test dostępny z ubezpieczeniem. W przypadku wykrycia wady, ubezpieczyciel pokrywa wydatki na diagnostykę prenatalną. Pomimo bardzo wysokiej czułości testu, wynoszącej ponad 99,9% wykrywalności badanych wad, w przypadku wyniku fałszywie negatywnego (około 1/10.000 badanych przypadków) ubezpieczyciel wypłaca duże odszkodowanie. – dr Katarzyna Mikołajczyk, specjalista ginekologii i położnictwa

Więcej informacji badania NIFTY pro:

testDNA Laboratorium Sp. z o. o.O nas

TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. oferuje oryginalny test NIFTY pro w całej Polsce w 200 autoryzowanych placówkach oraz w ramach wizyt domowych u pacjentek . Jest oficjalnym partnerem producenta NIFTY pro – laboratorium BGI.

TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. jest laboratorium badawczym akredytowanym przez PCA, NR 1618. Specjalizuje się w badaniach genetycznych z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Najwyższa jakość badań jest potwierdzona certyfikatami, przyznanymi m.in. przez ISFG i GEDNAP. Czytaj więcej o testDNA

testDNA na polskim rynku działa już od 2003 roku. Przez ten czas zaufało nam wielu specjalistów, a także placówek medycznych, sądów, detektywów oraz innych jednostek z Polski i zza granicy. Partnerzy są jednym z ważniejszych czynników kształtujących naszą siłę i pozycję rynkową. Cały czas poszerzamy ich grono oraz zakres współpracy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

info@badanienifty.pl


nifty porównanie

x
Opinie klientów
4.95 / 5.00 173 opinie
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazTel. 533 090 626