Współpraca - dla lekarzy - test NIFTY pro
ZNIŻKA 100 zł na badanie NIFTY pro tylko do 11 kwietnia 2023 r. Odbierz zniżkę tutaj >>x
badanienifty.pl Kontakt Współpraca

Współpraca

Zapraszamy do współpracy placówki medyczne i lekarzy, którzy chcieliby rozszerzyć ofertę badań dla swoich Pacjentek o prenatalny test NIFTY pronajszerszy test NIFTY z ubezpieczeniem i jedyny wykonywany w BGI. 

nifty proDzięki współpracy z nami Twoje pacjentki zyskują łatwy dostęp do nowoczesnych badań prenatalnych. Współpraca z testDNA Sp. z o.o. Sp. k. to także szereg korzyści dla Ciebie, takich jak, komfort pobierania próbki i realizacji badania, korzystne warunki i wsparcie merytoryczne.

Kontakt w sprawie współpracy: info@badanienifty.pl.

Spis treści:

 1. Formularz kontaktowy 
 2. Dlaczego NIFTY pro warto zrobić w testDNA
 3. Informacje o badaniu NIFTY pro

Formularz kontaktowy

  Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

  Dlaczego test NIFTY pro warto robić w testDNA Laboratorium

  • Oryginalny NIFTY pro z najszerszym zakresem badanych chorób (94) i ubezpieczeniem (ubezpieczenie obejmuje 3 sytuacje i pełny zakres badanych chorób – 94 w ciąży pojedynczej) , analizy wykonywane są bezpośrednio w BGI w Hongkongu, to laboratorium opracowało metodę NIFTY i ma największe doświadczenie w nieinwazyjnych testach prenatalnych.
  • Wynik wygodnie ONLINE w bezpiecznym Panelu Klienta.
  • Konsultacja z lekarzem genetykiem w cenie badania NIFTY pro w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (nieprawidłowego).
  • Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu, również w święta.
  • Marka testDNA jest obecna na rynku od 2003 roku. W tym czasie wykonaliśmy analizy dla ponad 250 000 pacjentów, nawiązaliśmy współpracę z wieloma specjalistami i ośrodkami, zdobyliśmy zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy.
  • Pozytywne opinie naszych Pacjentek (średnia 4,95/5 na badanienifty.pl). ⭐⭐⭐⭐⭐Zobacz opinie naszych Pacjentek

  O nas

  testDNA Laboratorium Sp. z o. o.

  TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. jest laboratorium badawczym akredytowanym przez PCA, NR 1618. Specjalizuje się w badaniach genetycznych z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Najwyższa jakość badań jest potwierdzona certyfikatami, przyznanymi m.in. przez ISFG i GEDNAP. Czytaj więcej o testDNA

  Informacje o badaniu NIFTY pro

  Test NIFTY to pierwszy dostępny w Polsce nieinwazyjny test prenatalny. Od 2018 roku w Polsce dostępna jest nowa, najszersza wersja testu NIFTY – test NIFTY pro.

  dr Katarzyna MikołajczykPrzewagą testu NIFTY nad testami konkurencyjnymi jest jego najszerszy zakres. Wykrywa podstawowe aberracje chromosomalne, a więc zespoły trisomii 21, 18, 13, 9, 16, 22, ale także 85 aneuploidii, mikrodelecji i mikroduplikacji innych chromosomów. Tak szerokiego panelu wykrywczego nie ma żaden konkurencyjny test.

  Ponieważ ceny wszystkich testów są porównywalne, to warto zdecydować się na ten, który zapewnia najszerszy panel badanych nieprawidłowości.

  Dodatkowo test NIFTY to jedyny test dostępny z ubezpieczeniem. W przypadku wykrycia wady, ubezpieczyciel pokrywa wydatki na diagnostykę prenatalną. Pomimo bardzo wysokiej czułości testu, wynoszącej ponad 99,9% wykrywalności badanych wad, w przypadku wyniku fałszywie negatywnego (około 1/10.000 badanych przypadków) ubezpieczyciel wypłaca duże odszkodowanie. – dr Katarzyna Mikołajczyk, specjalista ginekologii i położnictwa

  Wiarygodność NIFTY pro

  Test NIFTY został zatwierdzony w największym badaniu na świecie z 146 958 ciążami dotyczącymi dotychczasowej skuteczności klinicznej NIPT. Czytaj więcej

  walidacja nifty pro

  Próbki pobierano od stycznia 2011 r. Do sierpnia 2013 r. Badanie opublikowano w czasopiśmie Journal of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology. Dane powyżej to  połączenie badania klinicznego i obliczeń laboratoryjnych.

  Porównanie badań prenatalnych

  Pewność wyniku testu NIFTY pro - porównanie wskaźników wykrywania

  Pewność wyniku testu NIFTY pro - porównanie fałszywych wskaźników pozytywnych

  Więcej informacji badania NIFTY pro:

  Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

  Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
  Magdalena
  Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
  Niki
  „Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
  Kaisa79
  „Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
  Kasia z Mysłowic

  .opinie facebook opinie google

   

  5/5 - (10 głosów / głosy)

  Mapa

  Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
  Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

  Umów wizytę domową
  CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

  Nifty pro

  x
  Opinie klientów
  4.94 / 5.00 246 opinii
  Poznaj opinie naszych Pacjentek
  x
  Zarezerwuj termin
  Zadzwoń terazTel. 533 090 626