Opinie naszych pacjentów | Badanie NIFTY Pro
Pon-pt. 7.00-22.00, Sb-ndz. 9.00-21.00
Zapytaj o badanie:

Opinie naszych pacjentów

Opinie o Test NIFTY

Dodaj opinię

Zobacz dlaczego warto wykonać test NIFTY PRO. Przeczytaj opinię naszych pacjentów.

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/testDNApolska.

„Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”

Niki
27.08.2019 r.
.

Serdecznie dziękujemy za takie miłe słowa. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy

Test NIFTY

„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”

Kasia z Mysłowic
2.07.2019 r.
.

„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”

kaisa79
19.04.2019 r.
.

„Długo się zastanawiałam czy ten test wykonać, jednakże po dokładnym przedstawieniu i konsultacji z laboratorium zdecydowałam się i nie żałuję. Dla każdej matki martwiącej się stanem zdrowia swojego dzidziusia polecam wykonanie testu NIFTY.”

Magdalena Dudziak
4.04.2019 r.
.

„Profesjonalne podejście, dzięki badaniu jestem spokojna 🙂 bardzo pozytywnie zaskoczył mnie czas oczekiwania na wynik - tydzień 🙂 polecam!”

Karolina
4.04.2019 r.
.

„Kontakt z obsługą bardzo otwarty. Panie wyjaśniały każdą wątpliwość. Na bieżąco otrzymywałam informacje o etapie przygotowania oraz czasie uzyskania wyników. Niespodzianką było otrzymanie wyników 7 dni przed wstępnie podanym terminem. Polecam. Spokój po uzyskaniu wyników na pozostałe miesiące ciąży jest nieoceniony.”

Magdalena C.
4.04.2019 r.
.

„Profesjonalna i życzliwa obsługa. Terminowe i rzetelne wykonanie badania. Dzięki niemu dowiedziałam się, że z dzidziusiem wszystko ok. Polecam”

Agnieszka
18.03.2019 r.
.

„Badanie wykonane w terminie. Komunikacja z pracownikami bez zarzutu. Cieszę się, że zdecydowałam się na wykonanie tego badania, teraz już wszystko dokładnie wiem. Pozdrawiam”

Krysia i Maciek
14.03.2019 r.
.

„Bardzo się cieszę że zdecydowałam się na wykonanie testu NIFTY. Otrzymane wyniki i konsultacja telefoniczna na plus. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam wszystkim zainteresowanym.”

Małgorzata
13.03.2019 r.
.

„Jestem zadowolona z przeprowadzonego badania. Polecam wykonanie testu NIFTY PRO.”

Elżbieta
13.03.2019 r.
.
A Ty jak oceniasz Test NIFTY?
 
 

Zarezerwuj termin
Zadzwoń teraz
Napisz na czacie