𝗧𝗲𝘀𝘁 𝗡𝗜𝗙𝗧𝗬 𝗽𝗿𝗼 𝗼𝗽𝗶𝗻𝗶𝗲 pacjentów ⭐⭐⭐⭐⭐ KLIK | Badanie NIFTY Pro
Zapytaj o badanie:
Pon-pt. 7.00-22.00, Sb-ndz. 9.00-21.00

Test NIFTY opinie pacjentów

Dodaj opinię

Zobacz dlaczego warto wykonać test NIFTY PRO. Przeczytaj opinię naszych pacjentów.

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Zobacz też: Test NIFTY – historie prawdziwe

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/testDNApolska.

„Bardzo dziękuje pani Beacie Sz. , która bardzo szczegółowo i cierpiliwie wyjaśniła mi wszystko co dotyczy testu nifty pro. Samo badanie przebiegło szybko a czas oczekiwania to tylko 5 dni. Uważam, że spokój w ciąży jest bezcenny dlatego warto zrobić ten test. Po uzyskaniu dobrych wyników czuje sie pewniej i z niecierpliwością czekam na mojego trzeciego synka:) Jeszcze raz gorąco polecam.”

Natalia
4.12.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za opinię.

Test NIFTY

„Badanie zostało umowione przez konsultantkę (bardzo miłą i pomocną) w moim mieście. Wszystko przebiegało sprawnie i w miłej atmosferze. Na wszystkie moje pytania dostawałam wyczerpujace odpowiedzi a po 5 dniach dostałam wynik z określeniem płci (12 tydz a ja znam płeć) Na całe szczęscie w moim przypadku całą ciążę mogę przechodzić spokojnie bo wszystko jest dobrze.”

Natalia
20.11.2019 r.
.

Pani Natalio, dziękujemy za pozostawienie opinii.

Test NIFTY

„Test, który jest wart każdej ceny, jeśli chce się mieć pewność i spokój - zwłaszcza po 40 roku życia (tak jak ja), kiedy wyniki badań prenatalnych ze względu tylko na wiek mogą wskazywać na jakieś ryzyko trisomii. Wyniki przyszły dużo szybciej, niż przewidywany termin podany online. Obsługa testu bardzo profesjonalna, przemiłe Panie z laboratorium w Katowic były bardzo pomocne na każdym kroku. Gorąco polecam.”

Magdalena
19.11.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za opinię.

Test NIFTY

„Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”

Magdalena
15.11.2019 r.
.

Pani Magdaleno, dziękujemy za opinię.

Test NIFTY

„Polecam wykonanie badania każdej przyszłej Mamie. Wynik błyskawiczny - tydzień od pobrania 🙂 spokój na kolejne miesiące ciąży - bezcenny!”

Joanna
15.11.2019 r.
.

Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii.

Test NIFTY

„Witam. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego testu NIFTY PRO, z którego wynik otrzymałam już 5 dnia roboczego. Konsultanci odpowiadali na każde moje pytanie. Służyli radą. Mam 36lat i bardzo bałam się czy moje dziecko będzie zdrowe, na szczęście od dzisiaj w zupełności mogę się cieszyć tym pięknym okresem w życiu kobiety, jakim jest ciąża. Polecam każdej przyszłej mamie.”

Monika P.
28.10.2019 r.
.

Pani Moniko, dziękujemy za podzielenie się opinią.

Test NIFTY

„Obsługa super. A wynik przyszedł dużo wcześnie niż zapowiadali . Gorąco polecam🤗”

Justyna
3.10.2019 r.
.

Dziękujemy za opinię!

Test NIFTY

„Bardzo profesjonalna obsługa, wyniki otrzymałam po 4 dniach, wszystkim serdecznie polecam!”

Anna
3.10.2019 r.
.

Pani Anno, dziękujemy za opinię.

Test NIFTY

„Jestem bardzo zadowolona z wykonanego testu NIFTY pro. Wynik otrzymałam bardzo szybko - już piątego dnia roboczego. Konsultanci odpowiadali na każde moje pytania i wyjaśniali wątpliwości. Teraz mogę w spokoju cieszyć się ciążą. Polecam każdej przyszłej mamie!”

Iza
23.09.2019 r.
.

Pani Izo, bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy : )

Test NIFTY

„Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”

Niki
27.08.2019 r.
.

Serdecznie dziękujemy za takie miłe słowa. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy

Test NIFTY
A Ty jak oceniasz Test NIFTY?
 
 
Strona 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Skip to content
Zarezerwuj termin
Zadzwoń teraz