Opinie naszych pacjentów | Test Nifty
Pon-pt. 7.00-22.00, Sb-ndz. 9.00-21.00

Opinie naszych pacjentów

Opinie o Test NIFTY

Dodaj opinię

Zobacz dlaczego warto wykonać test NIFTY PRO. Przeczytaj opinię naszych pacjentów.

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/testDNApolska.

„Profesjonalna i życzliwa obsługa. Terminowe i rzetelne wykonanie badania. Dzięki niemu dowiedziałam się, że z dzidziusiem wszystko ok. Polecam”

Agnieszka
18.03.2019 r.
.

„Badanie wykonane w terminie. Komunikacja z pracownikami bez zarzutu. Cieszę się, że zdecydowałam się na wykonanie tego badania, teraz już wszystko dokładnie wiem. Pozdrawiam”

Krysia i Maciek
14.03.2019 r.
.

„Bardzo się cieszę że zdecydowałam się na wykonanie testu NIFTY. Otrzymane wyniki i konsultacja telefoniczna na plus. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam wszystkim zainteresowanym.”

Małgorzata
13.03.2019 r.
.

„Jestem zadowolona z przeprowadzonego badania. Polecam wykonanie testu NIFTY PRO.”

Elżbieta
13.03.2019 r.
.
A Ty jak oceniasz Test NIFTY?
 
 
Oceń ten artykuł

Zadzwoń teraz
Napisz na czacie