RATY i płatności odroczone. Kup NIFTY pro teraz, zapłać później! Sprawdź szczegóły >>x
badanienifty.pl Test NIFTY pro – najczęściej zadawane pytania Czy wynik testu NIFTY pro będzie dla mnie zrozumiały?

Czy wynik testu NIFTY pro będzie dla mnie zrozumiały?

Tak, wynik testu NIFTY pro jest przedstawiony w prosty sposób. Dodatkowo do naszych wyników dołączamy wskazówki „Jak odczytać wynik” opracowane we współpracy z lekarzem genetykiem. Zawierają czytelny opis, który pomoże Ci odczytać, czy Twój wynik jest prawidłowy czy nieprawidłowy.

Konsultacja wyniku NIFTY pro z lekarzem

Najczęściej wynik badania NIFTY pro jest prawidłowy, co może pozwolić Ci odzyskać spokój i uniknąć amniopunkcji. Jeśli wynik będzie nieprawidłowy, w cenie badania NIFTY pro w testDNA możesz też skorzystać z konsultacji telefonicznej z lekarzem genetykiem. Wyjaśni on wynik oraz zaleci dalsze postępowanie. Czytaj więcej o konsultacji >>

Zobacz też:

Dlaczego warto wykonać NIFTY pro?

Nifty pro korzyści

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic
5/5 - (1 głosów / głosy)

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

nifty raty

x
Opinie klientów
4.95 / 5.00 236 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazTel. 533 090 626