Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY pro – najczęściej zadawane pytania Ile zapłacimy za test NIFTY pro?

Ile zapłacimy za test NIFTY pro?

cena testu niftyPod pojęciem przesiewowego prenatalnego badania NIFTY pro kryje się nowatorska metoda badawcza, pozwalająca na określenie – z zadziwiająco dużą dokładnością – ryzyka rozwoju  najpopularniejszych zespołów zaburzeń wśród dzieci, a mianowicie  m. in. zespołu Downa, zespołu Patau, oraz zespołu Edwardsa. To jednak nie wszystko. Badanie daje możliwość ustalenia płci dziecka oraz stwierdzenia prawdopodobieństwa rozwoju wad w obrębie chromosomów płciowych. W zakresie badania NIFTY pro znajdują się także inne trisomie oraz mikrodelecje i mikroduplikacje.

Jaki jest koszt tego badania? Ile zapłacimy za test NIFTY pro?

Spis treści:

  1. Ile zapłacimy za test NIFTY pro?
  2. Płatność za test NIFTY pro – raty i płatności odroczone

Ile zapłacimy za test NIFTY pro?

Badanie prenatalne NIFTY pro jest całkowicie bezpieczne zarówno dla matki, jak i płodu. Odznacza się przy tym bardzo wysoką skutecznością (wynoszącą ponad 99% dla trisomii 21.). Przeprowadzenie testu NIFTY pro wymaga ogromnej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu. To wszystko ma wpływ na jego nie najniższą cenę. Koszt jaki musi ponieść pacjentka, aby móc wykonać badanie to 2397 zł. Metoda stosowana w NIFTY pro sama w sobie wiąże się z wysoką ceną, jednak tylko ona zapewnia tak wysoką skuteczność przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa dla dziecka i mamy.

Należy jednak pamiętać, że cena badania NIFTY pro obejmuje wiele udogodnień, które w toku analizy mogą okazać się niezwykle przydatne, a w tym:

  • Możliwość pobrania próbek w najbliższym punkcie pobrań lub w domu w całej Polsce.
  • Możliwość ponownego pobrania krwi, w razie gdyby próbka pozyskana za pierwszym razem uniemożliwiałaby przeprowadzenie analizy.
  • Na wypadek wyniku wskazującego duże ryzyko choroby, pacjentka może się wtedy ubiegać o pokrycie części kosztów związanych z dalszą diagnostyką prenatalną (do 2600 zł*). W takiej sytuacji pacjentka ma też zapewnioną konsultację z lekarzem genetykiem w cenie  badania.
  • Szybki czas realizacji – wynik gotowy do 10 dni roboczych (często szybciej).
  • Wynik do odebrania wygodnie online.

Przejdź do: Cennik NIFTY pro

Płatność za test NIFTY pro – raty i płatności odroczone

Pacjentka, która z jakiegoś powodu nie będzie w stanie zapłacić za badanie „z góry” może skorzystać ze specjalnego systemu ratalnego oraz płatności odroczonych.

P24NOW

p24now metoda platnosci

Metoda ta pozwala na zakup badania i bezpłatne odroczenie płatności do 54 dni, przy czym limit wynosi 10 000 zł więc może pokryć całą kwotę badania NIFTY pro.

Mediraty

Dzięki ratom opłaty związane z realizacją zlecenia przestaną być tak dużym obciążeniem. Każdej osobie zdecydowanej na taką właśnie opcję w ciągu kilku dni udzielany jest specjalny kredyt.

Zobacz więcej: Metody płatności NIFTY pro

5/5 - (2 głosów / głosy)

* W zależności od kursu walutowego

5/5 - (2 głosów / głosy)

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin