Ile zapłacimy za test NIFTY? Jaki jest koszt badania? Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce

Ile zapłacimy za test NIFTY?

cena testu niftyPod pojęciem przesiewowego prenatalnego badania NIFTY kryje się nowatorska metoda badawcza, pozwalająca na określenie – z zadziwiająco dużą dokładnością – ryzyka rozwoju  najpopularniejszych zespołów zaburzeń wśród dzieci, a mianowicie  m. in. zespołu Downa, zespołu Patau, oraz zespołu Edwardsa. To jednak nie wszystko. Badanie daje możliwość ustalenia płci dziecka oraz stwierdzenia prawdopodobieństwa rozwoju wad w obrębie chromosomów płciowych. Jaki jest koszt tego badania?

Badanie prenatalne NIFTY jest całkowicie bezpieczne zarówno dla matki, jak i płodu. Odznacza się przy tym bardzo wysoką skutecznością, wynoszącą ponad 99%. Przeprowadzenie testu NIFTY wymaga ogromnej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu. To wszystko ma wpływ na jego nie najniższą cenę. Koszt jaki musi ponieść pacjentka, aby móc wykonać badanie to: 2397 zł.

Należy jednak pamiętać, że cena ta obejmuje wiele udogodnień, które w toku analizy mogą okazać się niezwykle przydatne, a w tym:

  • Możliwość pobrania próbek w najbliższym punkcie pobrań
  • Możliwość ponownego pobrania wymazów, w razie gdyby te pozyskane za pierwszym razem uniemożliwiały przeprowadzenie analizy
  • Na wypadek wyniku wskazującego duże ryzyko choroby, pacjentka może się wtedy ubiegać o pokrycie części kosztów związanych z dalszą diagnostyką (do 1200 zł)
  • Szybki czas realizacji – wynik gotowy po 11 dniach roboczych
  • Możliwość wyboru sposobu dostarczenia wyniku – pocztą tradycyjną, bezpośrednio w placówce

W razie potrzeby można rozłożyć na raty…

Pacjentka, która z jakiegoś powodu nie będzie w stanie zapłacić za badanie „z góry” może skorzystać ze specjalnego systemu ratalnego. Dzięki temu opłaty związane z realizacją zlecenia przestaną być tak dużym obciążeniem. Każdej osobie zdecydowanej na taką właśnie opcję w ciągu kilku dni udzielany jest specjalny kredyt, którego spłaty należy dokonać w dwóch osobnych ratach.


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.93 / 5.00 137 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626