Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Czym jest badanie NIFTY?

Czym jest badanie NIFTY?

Badanie nifty - gdzie można znaleźć mapę punktów pobrań, Amniopunkcja czy badanie nifty - które badanie wybrać i dlaczego, Czy przy niskich ryzykach badania nifty wykonać amniopunkcje, Czy wypełnienie formularza możne zaważyć na wynik badania nifty

Badanie NIFTY to nowoczesny, nieinwazyjny test prenatalny, który cieszy się dużą popularnością. Test wykazuje wysoką czułość i może dać rodzicom pewność odnośnie zdrowia nienarodzonego dziecka. Bardzo często badanie NIFTY może uchronić rodziców przed koniecznością wykonania amniopunkcji, która niesie ze sobą niewielkie zagrożenie poronieniem.

Badanie nifty – gdzie można znaleźć mapę punktów pobrań?
Amniopunkcja czy badanie nifty – które badanie wybrać i dlaczego?
Czy przy niskich ryzykach badania nifty wykonać amniopunkcje?
Czy wypełnienie formularza możne zaważyć na wynik badania nifty?

Badanie NIFTY – gdzie można znaleźć mapę punktów pobrań?

Badanie NIFTY pro wykonywane jest w laboratoriach genetycznych w całym kraju. Wybierając konkretne laboratorium, można znaleźć mapę placówek na terenie Polski, których są setki. Dzięki temu badanie można wykonać w wybranym mieście, dogodnym dla pacjentki. Wyniki są przesyłane drogą online, a także pocztą. Istnieje ponadto możliwość pobrania próbek w domu pacjentki.

Amniopunkcja czy badanie NIFTY – które badanie wybrać i dlaczego?

Badanie NIFTY jest lepszym wyborem niż inwazyjna amniopunkcja. Test NIFTY pozwala na wykonanie badania z krwi matki, dzięki czemu nie ma zagrożenia poronieniem, a niewielka próbka krwi żylnej wystarczy do wykonania analizy. Jeśli test NIFTY pro wskaże nieprawidłowości, dopiero wówczas zaleca się wykonanie amniopunkcji, która jest badaniem rozstrzygającym.

Czy przy niskich ryzykach badania NIFTY wykonać amniopunkcje?

Niskie prawdopodobieństwo wystąpienia wad genetycznych nie jest wskazaniem do wykonania amniopunkcji. Oczywiście wynik badania powinien analizować lekarz, który podejmuje ostateczną decyzję. Warto jednak wspomnieć, że badanie NIFTY ma czułość przekraczającą 99%, dlatego też wynik uznaje się za wysoce wiarygodny.

Czy wypełnienie formularza możne zaważyć na wynik badania NIFTY?

Wypełnienie jakichkolwiek formularzy podczas rejestracji na badania czy już po ich wykonaniu, nie ma wpływu na wynik badania. Wykonuje się go bowiem na podstawie próbki krwi, która jest poddawana zawsze takiej samej analizie, bez względu na zleceniodawcę. Wynik badania NIFTY zawsze przekracza 99% czułości, a dodatkowe ubezpieczenie chroni pacjentkę na wypadek uzyskania tzw. testu fałszywie dodatniego.

Zobacz też: Test NIFTY pro – badanie prenatalne o wysokiej czułości

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin