Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Badanie NIFTY pro – czym wyróżnia się spośród testów NIPT?

Badanie NIFTY pro – czym wyróżnia się spośród testów NIPT?

Test NIFTY Pro a test NIPT – test NIFTY to jeden z rodzajów testu NIPT, który ma najszerszą walidację. NIPT wykorzystują analizę wolnego płodowego DNA, dzięki czemu są bardzo czułe i jednocześnie są badaniami genetycznymi całkowicie nieinwazyjnymi. Mogą stanowić uzupełnienie diagnostyki, szczególnie jeśli inne badania mogą wskazywać na nieprawidłowości. Nie trzeba wówczas wykonywać badań inwazyjnych.

Test NIFTY Pro – najszerszym testem NIPT – jak to sprawdzić?
Test NIPT – czym wyróżnia się tutaj NIFTY Pro?
Test NIFTY Pro – za co mamy cenią ten test NIPT
Badanie NIFTY – jakie rodzaje tego badania są dostępne na rynku? 

Test NIFTY Pro – najszerszym testem NIPT – jak to sprawdzić?

Badanie NIFTY Pro to najszerszy z dostępnych na rynku testów NIPT. Wykrywa aż 94 różne choroby genetyczne i jednocześnie służy do ustalenia płci dziecka. Warto porównać test NIFTY Pro z innymi testami NIPT – mogą różnić się nie tylko ceną, ale również zakresem wykrywalności chorób. Test NIFTY Pro nie ma sobie równych.

Test NIPT – czym wyróżnia się tutaj NIFTY Pro?

NIFTY Pro ma najszerszy zakres walidacji, czyli wykrywalności schorzeń genetycznych na tle innych testów NIPT. Dodatkowym atutem jest ubezpieczenie na wypadek uzyskania wyniku fałszywie dodatniego, co świadczy o wysokiej jakości badania. Wiarygodność testu przekracza 99%, dlatego przypadki pomyłki są ekstremalnie rzadkie.

Test NIFTY Pro – za co mamy cenią ten test NIPT

Badanie NIFTY jest wysoko oceniane zarówno przez mamy, jak i przez lekarzy. Kobiety w szczególności doceniają badanie dzięki jego całkowitej nieinwazyjności – wystarczy próbka krwi żylnej, by wykonać badanie. Analiza jest więc całkowicie bezpieczna dla mamy i dziecka, a przy tym zapewnia pewny wynik już w 10 dni roboczych od momentu pobrania próbki.

Badanie NIFTY – jakie rodzaje tego badania są dostępne na rynku?

Na rynku dostępne jest badanie NIFTY oraz NIFTY Pro. Cena testu NIPT jest zależna od jego zakresu, dlatego też zwykłe badanie NIFTY jest nieco tańsze, jednak wykrywa mniejszą ilość chorób, a przy tym nie posiada dodatkowego ubezpieczenia wyniku. Z tego też powodu znacznie większą popularnością cieszy się badanie NIFTY Pro. Szczególnie że różnica w cenie badań NIFTY to zaledwie kilkaset złotych.

Sprawdź, gdzie zrobisz  test NIFTY pro:

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin