Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY pro – najczęściej zadawane pytania Test NIFTY czy od ojca też pobiera się krew?

Test NIFTY czy od ojca też pobiera się krew?

Test NIFTY czy od ojca też pobiera się krew?Niektóre mamy zastanawiają się, czy w teście NIFTY od ojca też pobiera się krew do badania. W teście NIFTY pro analizowane jest wolne płodowe DNA obecne w krwi matki (przedostaje się do niej przez łożysko). Podobnie wygląda to w przypadku testu na ojcostwo wykonywanego z krwi matki podczas ciąży. Pobranie próbki DNA (np. wymazu z policzka) od domniemanego ojca dziecka konieczne jest, gdy ustalane jest ojcostwo.

A jak jest w przypadku badania prenatalnego NIFTY pro, czy od ojca też pobiera się krew?

Test NIFTY – czy od ojca też pobiera się krew?

Do testu NIFTY pro nie pobiera się krwi od ojca, nie jest ona potrzebna ani konieczna do wykonania badania.

W teście NIFTY pro do badania pobiera się tylko krew matki, podobnie jak do standardowego badania krwi (typu morfologia). Wystarczy ok. 10 ml krwi matki z żyły odłokciowej. Z krwi matki izolowane jest DNA płodu (wolne płodowe DNA, cffDNA).  Czytaj więcej o cffDNA

DNA płodu jest obecne w krwi matki

Zobacz też:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

 

 


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.93 / 5.00 137 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626