Zespół znikającego płodu a test NIFTY
KUP TERAZ ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ. Sprawdź więcej metod płatności za NIFTY pro tutaj >>x
badanienifty.pl Test NIFTY pro – najczęściej zadawane pytania Zespół znikającego płodu a test NIFTY – jak długo utrzymuje się DNA we krwi matki?

Zespół znikającego płodu a test NIFTY – jak długo utrzymuje się DNA we krwi matki?

Zespół znikającego płodu a test NIFTY - jak długo utrzymuje się DNA we krwi matki?W teście NIFTY pro analizowane jest DNA płodu obecne w krwi matki. Wolne płodowe DNA (cffDNA) przedostaje się do krwiobiegu matki przez łożysko już około 7 tygodnia ciąży i jego stężenie wzrasta wraz z wiekiem ciąży. DNA dziecka nie zostaje jednak we krwi matki na zawsze, znika ono z organizmu matki już niedługo po porodzie.

A jak to wygląda w przypadku zespołu znikającego płodu (bliźniaka)? Jak długo utrzymuje się DNA we krwi matki? I kiedy możliwe jest wykonanie testu NIFTY pro po śmierci bliźniaka?

Zespół znikającego płodu (zespół znikającego bliźniaka)

Zespół znikającego płodu (zespół znikającego bliźniaka) to powikłanie ciąży wielopłodowej. Polega ono na obumarciu jednego z płodów w I trymestrze ciąży. Rozpoznanie zespołu możliwe jest w czasie badania USG.

Zespół znikającego płodu a test NIFTY pro

W przypadku wystąpienia zespołu znikającego płodu możliwe jest wykonanie testu NIFTY pro, gdy są spełnione dwa warunki:

  • Minęło ponad 8 tygodni od obumarcia bliźniaka;
  • Bliźniak obumarł przed 8 tygodniem ciąży. 
Zobacz też:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

5/5 - (2 głosów / głosy)


Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>
x
Opinie klientów
4.94 / 5.00 252 opinie
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazTel. 533 090 626