Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY i jego wielka moc!

Test NIFTY i jego wielka moc!

NIFTY co to? Test NIFTY jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym, które wykonuje się z próbki krwi przyszłej mamy. Badanie jest bezpieczne i wiarygodne. Analizuje wolne DNA płodu, które krąży w krwiobiegu przyszłej mamy. Przyszli rodzice w sposób bezpieczny sposób, przyszli rodzice będą mogli sprawdzić zdrowie swojego nienarodzonego maluszka. Jakie korzyści są z wykonania NIFTY?

Spis treści:

  1. NIFTY co to i ile znaczy dla przyszłych Mam?
  2. Test NIFTY pro – ubezpieczenie i cena badania
  3. Test NIFTY Warszawa – gdzie zrobić badanie i w jaki sposób?
  4. Test NIFTY – sprawdź bezpiecznie zdrowie dziecka

NIFTY co to i ile znaczy dla przyszłych Mam?

Test NIFTY to nieinwazyjny test prenatalny, który wykorzystuje analizę wolnego DNA płodowego obecnego we krwi mamy – do oceny ryzyka wystąpienia u płodu różnych chorób genetycznych. W jego zakresie zawarte są także trzy najczęściej występujące trisomie 21., 13., 18. Test NIFTY pro ma wysoką czułość dla zespołu Downa – ponad 99%, Wynik testu NIFTY otrzymamy do maksymalnie 10 dni.

Test NIFTY pro – ubezpieczenie i cena badania

Wersja „pro” testu NIFTY oferuje rozszerzony zakres analiz. Badanie NIFTY pro sprawdza 94 choroby genetyczne. W cenie testu NIFTY pro zawarte jest tez ubezpieczenie wyniku. Na prośbę, w badaniu może zostać również określona płeć dziecka. Średni koszt testu NIFTY pro to około 2000 zł. Ponieważ na terenie całej Polski można wykonać ten test prenatalny, ceny mogą się różnić względem laboratorium oraz wybranego rodzaju NIFTY.

Test NIFTY Warszawa – gdzie zrobić badanie i w jaki sposób?

Test NIFTY Warszawa również umożliwia rodzicom wykonanie badania. Gdzie zrobić test NIFTY? Warto dopytać laboratorium o najbliższe placówki, gdzie może zostać pobrana próbka do badania. Warto także skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć najbliższą miejscowość. Jest też możliwość pobrania próbki w domu pacjentki, warto dopytać o taką opcję. Wyniki badania są zazwyczaj dostępne po kilku dniach roboczych, w formie online.

Test NIFTY – sprawdź bezpiecznie zdrowie dziecka

Decyzja o wykonaniu testu NIFTY jest wyrazem troski przyszłych rodziców o zdrowie ich nienarodzonego dziecka. Dzięki wysokiej dokładności i nieinwazyjności metody, rodzice mogą uzyskać cenne informacje. Warto wybrać badanie prenatalne, które da wiarygodny wynik, a przy tym będzie miało bardzo szeroki zakres. Ponieważ na rynku dostępnych jest wiele testów, zapoznajmy się dokładnie z nimi.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin