Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Co to NIFTY? Rewolucja w badaniach prenatalnych!

Co to NIFTY? Rewolucja w badaniach prenatalnych!

Przyszłe mamy mają do wyboru różne badania prenatalne. Jednak to nieinwazyjne testy genetyczne cieszą się obecnie największym powodzeniem. Co to NIFTY? Jest to nieinwazyjny test prenatalny z krwi. Wykonanie tego badania nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Poznajmy bliżej, czym jest test NIFTY oraz co zawiera jego rozszerzona wersja – NIFTY pro. Dlaczego mamy wybierają NIFTY?

NIFTY co to i do czego służy?
Test NIFTY pro – co zawiera cena?
Test NIFTY Warszawa – gdzie pobierana jest próbka?
Test NIFTY dla spokoju w ciąży

NIFTY co to i do czego służy?

Test NIFTY to nieinwazyjne badanie prenatalne, które analizuje wolne płodowe DNA z krwi przyszłej mamy. Badanie ma na celu sprawdzenie ryzyka chorób genetycznych u płodu, zgodnie z zakresem testu. Jest to badanie bezpieczne, nie niosące ryzyka poronienia. Stanowi to ogromną zaletę w porównaniu do inwazyjnych badań prenatalnych np. amniopunkcji.

Test NIFTY pro – co zawiera cena?

Cena testu NIFTY pro obejmuje ubezpieczenie wyniku, sprawdzenie płci dziecka i pobranie próbki w placówce. Badanie NIFTY pro ma bardzo szeroki zakres. Sprawdza 94 choroby genetyczne, w tym trzy częste trisomie 21., 18., 13. Test NIFTY ma wysoką wiarygodność, która jest potwierdzona szeroką walidacją. NIFTY wykonano już 10 000 000 razy na całym świecie.

Test NIFTY Warszawa – gdzie pobierana jest próbka?

Gdzie zrobić test NIFTY? Różne laboratoria oferują badanie. Test NIFTY Warszawa – w tym mieście z pewnością znajdziemy kilka miejsc, gdzie można wykonać NIFTY. Czasami dostępna jest również możliwość pobrania próbki krwi w domu pacjentki. Odbywa się to poprzez pielęgniarkę mobilną. Taka usługa może być dodatkowo płatna. Watro zapoznać się dokładnie z ofertą laboratorium.

Test NIFTY dla spokoju w ciąży

Wykonanie testu NIFTY pro daje przyszłym rodzicom cenny spokój. Wynik testu NIFTY dostępny jest już w 5-10 dni. Jest to szczególnie ważne dla rodziców, ponieważ chcą mieć pewność co do zdrowia i dobrego rozwoju swojego dziecka. Nieinwazyjność, bezpieczeństwo i szeroki zakres badania sprawiają, że jest one chętnie wybierane przez przyszłe mamy.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin