Refundacja amniopunkcji przy nieprawidłowym wyniku testu NIFTY Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY pro – najczęściej zadawane pytania Refundacja amniopunkcji przy nieprawidłowym wyniku testu NIFTY – na czym polega?

Refundacja amniopunkcji przy nieprawidłowym wyniku testu NIFTY – na czym polega?

test nifty ubezpieczenieStworzone w instytucie BGI w Shenzhen przesiewowe badanie prenatalne NIFTY jest obecnie najpewniejszym narzędziem do oceny ryzyka wystąpienia chorób o podłożu genetycznym wśród dzieci. W sytuacji, gdyby okazało się, że test wskaże wysokie ryzyko choroby i kobieta będzie musiała poddać się dalszym badaniom, to może ubiegać się o zwrot części kosztów za amniopunkcję lub biopsję kosmówki.

Refundacja badań diagnostycznych na wypadek wysokiego ryzyka choroby

Wszystkim pacjentkom, które poddały się badaniu prenatalnemu NIFTY przysługuje prawo skorzystania z ubezpieczenia. Jeśli test NIFTY wskaże wysokie ryzyko choroby, kobieta kierowana jest na badanie rozstrzygające – amniopunkcję lub biopsję trofoblastu. Refundacja, którą otrzyma w ramach testu NIFTY pozwoli jej pokryć część kosztów związanych z tym badaniem.  Refundacja  nie jest obowiązkowa, a jego cena wliczona została w cenę samego badania. Aby pacjentka została objęta ubezpieczeniem, musi wyrazić na to zgodę w dokumentach zlecenia.

Formy refundacji

Pacjentka, której wynik badania ujawni wysokie prawdopodobieństwo choroby u dziecka może liczyć na zwrot części kosztów (do 1 200 zł), związanych z dalszą diagnostyką prenatalną, a w tym prywatną amniopunkcją.

 


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.93 / 5.00 137 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626