Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY pro – najczęściej zadawane pytania Refundacja amniopunkcji przy nieprawidłowym wyniku testu NIFTY – na czym polega?

Refundacja amniopunkcji przy nieprawidłowym wyniku testu NIFTY – na czym polega?

test nifty ubezpieczenieStworzone w instytucie BGI w Shenzhen przesiewowe badanie prenatalne NIFTY jest obecnie najpewniejszym narzędziem do oceny ryzyka wystąpienia chorób o podłożu genetycznym wśród dzieci. W sytuacji, gdyby okazało się, że test wskaże wysokie ryzyko choroby i kobieta będzie musiała poddać się dalszym badaniom, to może ubiegać się o zwrot części kosztów za amniopunkcję lub biopsję kosmówki.

Refundacja badań diagnostycznych na wypadek wysokiego ryzyka choroby

Wszystkim pacjentkom, które poddały się badaniu prenatalnemu NIFTY przysługuje prawo skorzystania z ubezpieczenia. Jeśli test NIFTY wskaże wysokie ryzyko choroby, kobieta kierowana jest na badanie rozstrzygające – amniopunkcję lub biopsję trofoblastu. Refundacja, którą otrzyma w ramach testu NIFTY pozwoli jej pokryć część kosztów związanych z tym badaniem.  Refundacja  nie jest obowiązkowa, a jego cena wliczona została w cenę samego badania. Aby pacjentka została objęta ubezpieczeniem, musi wyrazić na to zgodę w dokumentach zlecenia.

Formy refundacji

Pacjentka, której wynik badania ujawni wysokie prawdopodobieństwo choroby u dziecka może liczyć na zwrot części kosztów (do 1 200 zł), związanych z dalszą diagnostyką prenatalną, a w tym prywatną amniopunkcją.

 

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin