Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl NIFTY+ NOVA – zdrowie Twojego dziecka w dwóch krokach

NIFTY+ NOVA – zdrowie Twojego dziecka w dwóch krokach

Chcesz kompleksowo zadbać o zdrowie dziecka, które dopiero przyjdzie na świat? Wystarczą 2 proste kroki, by mieć pewność! Jakie? Chodzi o badania genetyczne: najpierw badanie prenatalne – test NIFTY pro, a potem test wykonywany po narodzinach – NOVA. Dzięki nim możesz ochronić zdrowie, a nawet życie, swojego malucha tak wcześnie, jak to tylko możliwe.

badanie NIFTY i badanie NOVA

NIFTY pro i NOVA – zyskaj pełny obraz stanu zdrowia Twojego dziecka

Istnieje duża liczba chorób, które spowodowane są nieprawidłowościami w genach. Chociaż nie ma możliwości ich zmiany, w wielu przypadkach wcale nie tak trudno się do nich dostosować! To możliwe jednak tylko wtedy, gdy wiadomo, że tego typu wady są obecne.

Na szczęście istnieją badania genetyczne, które pozwalają wykryć wiele niebezpiecznych chorób jeszcze zanim dziecko przyjdzie na świat (NIFTY pro) lub po narodzinach (NOVA).

Badanie NIFTY pro umożliwia wykrycie nieprawidłowości w chromosomach (które powodują np. zespół Downa), natomiast test NOVA analizuje pojedyncze geny pod kątem obecności ponad 12 tysięcy mutacji. Dzięki ich realizacji możesz poznać pełny obraz stanu zdrowia swojego dziecka i ochronić jego życie – w dwóch prostych krokach.

KROK 1: Badanie genetyczne NIFTY pro

To badanie prenatalne, które pozwala jeszcze w ciąży sprawdzić, czy u Twojego dziecka mogą wystąpić najczęstsze wady genetyczne, m.in. zespoły Downa, Patau czy Edwardsa i inne nieprawidłowości chromosomowe.

Wynik badania najczęściej pozwala po prostu zyskać spokój. W przypadku nieprawidłowego rezultatu można natomiast odpowiednio przygotować się do przyjścia dziecka na świat i ustalić plan leczenia.

Badanie NIFTY i Badanie NOVA

KROK 2: Badanie genetyczne NOVA

Test NOVA dedykowany jest dzieciom od dnia narodzin do 18. roku życia. Pozwala zbadać dziecko pod kątem aż 87 różnych chorób genetycznych – z takimi schorzeniami na świat przychodzi 1 na 400 maluchów. Większość na początku uznaje się za zdrowe, a pierwsze objawy to m.in. ulewanie, bóle brzuszka, gorączka czy wysypka.

Wobec wielu tych schorzeń wcześniej byliśmy bezradni, ponieważ ich wykrycie nie było proste. Tymczasem wiele z nich może powodować groźne powikłania, łącznie z upośledzeniem umysłowym i zagrożeniem życia.

Dzięki testowi NOVA zyskasz też inną cenną informację – o wrażliwości Twojego dziecka na 32 leki. To pozwoli stosować u niego skuteczną i bezpieczną terapię, również w dorosłym życiu.

Badania genetyczne – innowacja i bezpieczeństwo

Badanie prenatalne NIFTY pro to całkowicie bezpieczny test nowej generacji o poziomie wykrywalności przekraczającym 99%. Realizuje się go na podstawie krwi ciężarnej.

Test NOVA wykonywany jest natomiast na podstawie wymazu z policzka dziecka, co jest dla małego pacjenta bardzo komfortowe i bezbolesne. Czułość tego badania wynosi ponad 99,99%, co czyni go najpewniejszym badaniem tego typu na świecie.

5/5 - (1 głosów / głosy)

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin