Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY – co to i dlaczego warto zrobić ten test prenatalny?

Test NIFTY – co to i dlaczego warto zrobić ten test prenatalny?

Test NIFTY jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym z krwi. Badanie NIFTY zapewnia przyszłym rodzicom cenne informacje na temat genetycznego zdrowia ich dziecka. Jako nieinwazyjny test prenatalny z krwi (NIPT), NIFTY zyskał uznanie za swoją dokładność i bezpieczeństwo. Dostępny w wielu miastach Polski, w tym w Warszawie i Łodzi, test ten przyciąga uwagę dzięki swojej zdolności do wczesnego wykrywania ryzyka różnych chorób u płodu. Czy, jest test NIFTY, jaki zakres ma jego wersja pro?

Spis treści:

NIFTY co to? Jaki zakres ma test NIFTY pro?
Test NIFTY cena – ile kosztuje badanie NIFTY pro?
Test NIFTY gdzie zrobić w Łodzi?
Test NIFTY Warszawa – test polecany przez Mamy

NIFTY co to? Jaki zakres ma test NIFTY pro?

Test NIFTY to nieinwazyjny test prenatalny, który analizuje wolne płodowe DNA obecne w krwi przyszłej mamy, aby ocenić ryzyko wystąpienia u płodu nieprawidłowości, takich jak zespół Downa, Edwardsa czy Patau. Szersza wersja testu NIFTY, czyli NIFTY pro oferuje rozszerzony zakres badania, w tym możliwość wykrywania dodatkowych, rzadziej występujących trisomii oraz nieprawidłowości chromosomów płci. Test ten pozwala także na określenie płci dziecka już w bardzo wczesnym stadium ciąży.

Test NIFTY cena – ile kosztuje badanie NIFTY pro?

Cena testu NIFTY może się różnić. Każde laboratorium może mieć w swojej ofercie ten NIPT w innej cenie. Standardowe badanie NIFTY kosztuje około 2000 zł, a NIFTY pro nieco więcej. Laboratoria oferują czasami badania NIFTY w promocyjnych cenach, gdzie za test NIFTY pro możemy wtedy zapłacić około 1900 zł. Warto dopytać o dodatkowe udogodnienia, które są zawarte w cenie testu NIFTY. Jedną z dodatkowych opcji w przypadku NIFTY pro, jest możliwość określenia płci dziecka na życzenie.

Test NIFTY gdzie zrobić w Łodzi?

Test NIFTY Łódź oferowany jest przez różne placówki, znajdujące się na terenie tego miasta. Przyszli rodzice mogą wybierać spośród różnych miejsc, biorąc pod uwagę reputację, oraz opinie innych pacjentów. Warto zwrócić uwagę na placówki, które są akredytowane, certyfikowane przez odpowiednie instytucje medyczne, gwarantując tym samym wysoki standard usług.

Test NIFTY Warszawa – test polecany przez Mamy

Test NIFTY Warszawa jest szeroko polecany przez przyszłe mamy, co można zaobserwować w licznych pozytywnych opiniach. Wysoka dokładność, bezpieczeństwo i kompleksowe informacje, które dostarcza test, są szczególnie cenione przez kobiety ciężarne, które dzięki temu mogą lepiej przygotować się do narodzin dziecka. Pamiętajmy o wykonywaniu badań prenatalnych i wybierzmy test, który będzie spełniać nasze oczekiwania.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin