Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Katowice – gdzie można wykonać badanie?

Test NIFTY Katowice – gdzie można wykonać badanie?

Test NIFTY Katowice to nowoczesne badanie NIPT, które wykonywane jest już od 10 tygodnia ciąży. Badania wolnego płodowego DNA obejmują skomplikowaną analizę genetyczną, która z dokładnością do 99,9% pozwala ocenić, czy dziecko cierpi na wady genetyczne. Dzięki diagnostyce rodzice mogą poznać stan zdrowia swojego dziecka, szczególnie jeśli inne badania mogły wskazywać na nieprawidłowości.

Czy warto robić badania NIFTY w Katowicach?
Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY w Katowicach?
Jakie wady wykrywa NIFTY w Katowicach?
Gdzie w Katowiach można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

Czy warto robić badania NIFTY w Katowicach?

Badanie NIFTY warto wykonać zarówno w Katowicach, jak i w każdym innym mieście. Badanie NIFTY wykazuje wysoką czułość, jest bezpieczne dla matki i dziecka oraz może wykryć wiele schorzeń, które nie zawsze dają objawy już po urodzeniu. Dzięki temu rodzice mogą zyskać pewność odnośnie zdrowia dziecka, nie tracąc czasu i nerwów na dodatkowe badania prenatalne.

Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY w Katowicach?

Każdy test NIFTY wymaga opracowania wyniku przez laboratorium – standardowo potrzeba na to 6-10 dni roboczych. Wolne płodowe DNA wymaga skomplikowanej analizy i nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego i z troską o jakość badania nie można przyśpieszyć otrzymania wyniku. Maksymalnie 2 tygodnie od daty pobrania próbki nie są długim okresem oczekiwania, dlatego rodzice powinni uzbroić się w cierpliwość.

Jakie wady wykrywa NIFTY w Katowicach?

Dane zawarte w cffDNA mogą wskazać, czy dziecko cierpi na zaburzenia genetyczne. Test NIFTY cena obejmuje analizę pod kątem wykrywania 94 różnych schorzeń genetycznych, które wiążą się z mikrodelecjami, zaburzeniami budowy chromosomów płci, aneuploidiami. Zaburzenia te często są dziedziczne, jednak nawet całkowicie zdrowe pary mogą począć dziecko z zaburzeniami genetycznymi.

Gdzie w Katowicach można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

Badanie NIFTY cena jest kompletna, kiedy analiza wykonywana jest w autoryzowanym punkcie. Wybierając taką placówkę można mieć pewność, że badanie jest wysokiej jakości i nie pojawią się żadne ukryte koszty. Autoryzowany punkt NIFTY w Katowicach znajduje się przy ul. Bocheńskiego 38 A. Rejestracja na badania odbywa się telefonicznie lub drogą online.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin