Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Pro-informacje

Test NIFTY Pro-informacje

Test NIFTY Pro czym się wyróżnia na tle testów NIPT, Od czego zależy cena testu NIFTY Pro, Test NIFTY Pro a test Harmony - co je różni, Test NIFTY Pro a test Harmony - jakie są podobieństwa

Test NIFTY Pro robi na rynku ogromną furorę. Przede wszystkim to właśnie dzięki niemu można dokładnie przyjrzeć się zdrowiu nienarodzonego dziecka. Taki test i jego wyniki sprawiają, że można szybko interweniować, jeszcze gdy dziecko jest w brzuchu matki. Warto mieć to na uwadze i zgłosić się do takiego badania, będąc w ciąży.

Test NIFTY Pro czym się wyróżnia na tle testów NIPT?
Od czego zależy cena testu NIFTY Pro?
Test NIFTY Pro a test Harmony – co je różni?
Test NIFTY Pro a test Harmony – jakie są podobieństwa?

Test NIFTY Pro czym się wyróżnia na tle testów NIPT?

Tym, co zdecydowanie wyróżnia test NIFTY Pro, z całą pewnością jest ich najszerszy zakres. Wykrywa podstawowe aberracje chromosomalne, a więc zespoły trisomii 18, 21,  13, 9, 16, 22, ale oprócz tego także 85 aneuploidii, mikrodelecji i mikroduplikacji innych chromosomów. Jest to przełomowe, ponieważ takich rzeczy nie wykrywa ani test NIPT, ani żaden inny z konkurencyjnych ofert.

Od czego zależy cena testu NIFTY Pro?

Cena NIFTY może być zależna od kilku kwestii. Między innymi od miejsca, w którym jest on przeprowadzony. Wybór kliniki odgrywa tutaj ogromną rolę. Oprócz tego liczą się także geny, które zostaną przebadane. Od ich ilości i dokładności także zależeć może cena testu.

Test NIFTY Pro a test Harmony – co je różni?

Oba testy: NIFTY Pro i HARMONY  są stosunkowo do siebie podobne, ale nie da się ukryć, że istnieją między nimi również pewne różnice, które są niezwykle ważne w ich przypadku. Testy różnią się między sobą przede wszystkim stosowaną metodą, zakresem wykrywanych nieprawidłowości oraz tym, że przeprowadzony może być nawet w przypadku ciąży mnogiej, co bardzo często wyklucza możliwość przeprowadzenia testów innego rodzaju.

Test NIFTY Pro a test Harmony – jakie są podobieństwa?

Oba testy: Harmony i Nifty Pro są przede wszystkim bardzo podobne do siebie pod względem przeznaczenia oraz skuteczności. Dodatkowo również oba są bezpieczne i mogą być spokojnie wykonywane na prawie każdym etapie ciąży. Są to badania nieinwazyjne, które pozostają bez wpływu na płód. To dlatego decyduje się na nie coraz więcej kobiet i warto pamiętać o tym, że ich wykonanie jest bardzo istotne. Dzięki nim w bardzo krótkim czasie można wykryć wiele chorób.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin