Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Pruszków – pewność w najważniejszych momentach ciąży

Test NIFTY Pruszków – pewność w najważniejszych momentach ciąży

Dla wielu przyszłych mam ciąża to czas pełen emocji i wyczekiwania. Mamy również mają obawy o zdrowie nienarodzonego maluszka. W dzisiejszych czasach mamy mogą wykonać badania prenatalne, które są nieinwazyjne i bezpieczne, a przy tym wszystkim bardzo wiarygodne. Jednym z nich jest test NIFTY Pruszków. Badanie jest gwarancją najwyższej jakości.

Najczęściej wybierany NIPT – test NIFTY Pruszków
Test NIFTY Pruszków – najszersze badanie prenatalne
Jaką czułość i wiarygodność ma test NIFTY Pruszków?
Test NIFTY Pruszków – wynik badania i cena

Najczęściej wybierany NIPT – test NIFTY Pruszków

Test NIFTY Pruszków zdobywa coraz większą popularność wśród przyszłych mam. Na terenie całej Polski znajduje się wiele placówek, które oferują wykonanie badania NIFTY. Jest to nieinwazyjne badanie prenatalne, które pozwala ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Szerszy zakres badania ma test NIFTY pro.

Test NIFTY Pruszków – najszersze badanie prenatalne

Test NIFTY pro Pruszków bada aż 94 choroby genetyczne – od trisomii, poprzez nieprawidłowości chromosomów płci, aż po mikrodelecje i mikroduplikacje. Jeśli przyszli rodzice chcą, mogą także poznać płeć dziecka. To nie tylko najszersze, ale i najbardziej kompleksowe badanie prenatalne dostępne na rynku.

Jaką czułość i wiarygodność ma test NIFTY Pruszków?

Wiarygodność testu NIFTY w Pruszkowie potwierdzają statystyki. W przypadku trisomii 21, czułość NIFTY pro to ponad 99%. Szeroka walidacja kliniczna oraz fakt, że test NIFTY wykonano już 10 000 000 razy na całym świecie, świadczy o jego niezawodności. Badanie NIFTY pro w cenie zawiera również ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. To jedyny na rynku NIPT oferujący taką możliwość.

Test NIFTY Pruszków – wynik badania i cen

Zaletą testu NIFTY jest możliwość wykonania już od 10 tygodnia ciąży. Badanie wykonuje się z próbki krwi przyszłej mamy. Krążące w krwiobiegu mamy wolne płodowe DNA podlega analizie w badaniu. Dzięki temu test jest całkowicie bezpieczny i nie wiąże się z ryzykiem poronienia. Warto również podkreślić, że cena testu NIFTY pro obejmuje ubezpieczenie wyniku, który dostępny jest maksymalnie do 10 dni. Zwykle trwa to 5-6 dni.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin