Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Wrocław – jak badanie wpłynie na życie przyszłej mamy?

Test NIFTY Wrocław – jak badanie wpłynie na życie przyszłej mamy?

Test NIFTY Wrocław ocenia ryzyko różnych chorób genetycznych u płodu. Kobiety w ciąży po 35 roku życia są jedną z grup, której zalecane jest wykonanie badania NIFTY. Nieinwazyjny, bezpieczny i precyzyjny – test NIFTY reprezentuje nową generację badań prenatalnych. Przyszłe mamy mogą odzyskać spokój, dzięki NIFTY i w bezpieczny sposób sprawdzić zdrowie nienarodzonego jeszcze maluszka.

Spis treści:

  1. Czy test NIFTY Wrocław to bezpieczny test genetyczny?
  2. Z jakiej próbki wykonuje się test NIFTY Wrocław?
  3. Ile kosztuje test NIFTY Wrocław oraz NIFTY pro?
  4. Jaki zakres badania ma test NIFTY Wrocław?

Czy test NIFTY Wrocław to bezpieczny test genetyczny?

Bezpieczeństwo testu NIFTY stanowi jeden z głównych powodów jego popularności wśród przyszłych rodziców. Jako metoda nieinwazyjna, opiera się wyłącznie na pobraniu próbki krwi od mamy, co eliminuje ryzyko związane z inwazyjnymi procedurami. Pozwala to na zminimalizowanie potencjalnego niebezpieczeństwa dla płodu i ciąży, czyniąc test NIFTY wyjątkowo bezpiecznym wyborem w przesiewowej diagnostyce prenatalnej.

Z jakiej próbki wykonuje się test NIFTY Wrocław?

Podstawą do przeprowadzenia testu NIFTY jest próbka krwi pobrana od przyszłej mamy. W jej krwioobiegu krążą fragmenty DNA płodu, które dzięki nowoczesnym technologiom sekwencjonowania można skutecznie zidentyfikować i przeanalizować. Procedura pobrania próbki jest prosta i szybka, a co najważniejsze – całkowicie bezpieczna zarówno dla mamy, jak i rozwijającego się dziecka.

Ile kosztuje test NIFTY Wrocław oraz NIFTY pro?

Test NIFTY Wrocław – cena może wahać się w zależności od szeregu czynników, w tym od zakresu badania i dodatkowych usług oferowanych przez placówkę. Standardowy test NIFTY, obejmuje mniejszą ilość chorób genetycznych. Szerszy zakres ma test NIFTY pro. Bada 94 choroby genetyczne, w tym trzy często pojawiające się trisomie. Cena testu NFTY pro to około 2000 zł. Rozszerzona wersja testu, NIFTY pro, która oferuje szerszy zakres diagnostyki, może być nieco droższa, niż standardowe badanie NIFTY. Warto pamiętać, że jest to inwestycja w spokój.

Jaki zakres badania ma test NIFTY Wrocław?

Test NIFTY we Wrocławiu pozwala na różnych zaburzeń genetycznych, w tym zespołu Downa, zespołu Edwardsa i zespołu Pataua. Dodatkowo, wersja NIFTY pro umożliwia identyfikację innych chorób genetycznych, zapewniając jeszcze bardziej kompleksowy wgląd w zdrowie genetyczne płodu. Zakres badania jest więc dostosowany do potrzeb przyszłych rodziców, oferując im wsparcie i wiedzę niezbędną do odpowiedniego przygotowania się na narodziny dziecka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin