Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test SANCO a NIFTY PRO – różnice

Test SANCO a NIFTY PRO – różnice

Test NIFTY jest innym testem niż SANCO - sprawdź różnice, NIFTY PRO - najszerszy test ze wszystkich testów NIFTY - uważaj na podróbki ,Diabeł tkwi w szczegółach - wybierz JEDYNY test z UBEZPIECZNIEM - NIFTY PRO, Zrobiłaś test NIFTY, a chciałaś NIFTY PRO - sprawdź co możesz zrobić

Test NIFTY oraz SANCO to nowoczesne i całkowicie nieinwazyjne badania prenatalne, które mają szeroki zakres wykrywanych schorzeń genetycznych. Badania są wysoce wiarygodne i dzięki temu mogą uspokoić przyszłą mamę. Są w szczególności polecane dla kobiet z grupy ryzyka wystąpienia chorób genetycznych płodu, jednak często decydują się na ich wykonanie ciężarne, które nie mają wskazań do badań prenatalnych. Wynika to z tego, że są bezpieczne i mają wysoką czułość.

Uwaga, to jest skrócona wersja artykułu. Zapraszamy do zapoznania się z głównym artykułem na temat porównania SANCO i NIFTY: badanienifty.pl/czeste-pytania/testy-nipt-porownanie-roznice/test-nifty-pro-a-sanco-i-sanco-plus

Spis treści:

Test NIFTY jest innym testem niż SANCO – sprawdź różnice

Test NIFTY jest podobny do testu SANCO, jednak wyróżnia się innym zakresem wykrywania chorób genetycznych. Test NIFTY został przeprowadzony u znacznie większej ilości ciężarnych niż inne NIPT i przeprowadzono na nim również szersze testy kliniczne. Wiele kobiet zastanawia się, czy wybrać test SANCO a NIFTY – warto skonsultować się w tej sprawie z lekarzem ginekologiem i porównać dokładnie oferty laboratoriów.

NIFTY PRO – wyróżnia się szerokim zakresem badanych chorób wśród wszystkich testów NIFTY

NIFTY PRO wyróżnia się szerokim zakresem badanych chorób wśród  dostępnych na rynku testów NIPT, dlatego też cieszy się zainteresowaniem Mam. Bada aż 94 choroby genetyczne i płeć na życzenie. Posiada szeroki zakres badanych mikrodelecji i mikroduplikacji. Bada np. zespół DiGorgea.

Zwróć uwagę na szczegóły – wybierz JEDYNY test z pełnym UBEZPIECZNIEM – NIFTY PRO

Test NIFTY PRO posiada rozszerzony zakres i nie ma sobie równych. Jest najwyższej jakości badaniem, którego skuteczność potwierdzono w badaniach klinicznych. Jest jedynym dostępnym na rynku testem prenatalnym posiadającym ubezpieczenie na wypadek otrzymania wyniku fałszywie negatywnego w całym zakresie badanych chorób. Żaden NIPT poza NIFTY nie posiada ubezpieczenia wyniku fałszywie negatywnego.

Zrobiłaś test NIFTY, a chciałaś NIFTY PRO – sprawdź co możesz zrobić

Inne  testy NIFTY różnią się zakresem badanych chorób i warunkami ubezpieczenia dlatego też warto wcześniej sprawdzić i porównać ofertę badań dostępnych w laboratorium. Rozważając badania NIFTY a NIFTY PRO – warto zwrócić uwagę na badane choroby co dokładnie obejmuje ubezpieczenie i z jakimi kwotami się wiąże. Różnią się też oferty poszczególnych placówek i warto sprawdzić jakie udogodnienia są w cenie i czy badanie nie będzie wiązało się z dopłatami.

Uwaga, to jest skrócona wersja artykułu. Zapraszamy do zapoznania się z głównym artykułem na temat porównania SANCO i NIFTY: badanienifty.pl/czeste-pytania/testy-nipt-porownanie-roznice/test-nifty-pro-a-sanco-i-sanco-plus
Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin