Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Badania wolnego płodowego DNA: bezpieczna i świadoma ciąża

Badania wolnego płodowego DNA: bezpieczna i świadoma ciąża

Badania wolnego płodowego DNA oferują przyszłym rodzicom możliwość wczesnego wykrywania ewentualnych nieprawidłowości genetycznych u nienarodzonych dzieci. Badania te są w 100 % bezpieczne, ich wykonanie nie wiąże się z ryzykiem poronienia. Czy badania wolnego DNA płodu są skuteczne? Czy testy mogą się różnić od siebie?

Czy badania wolnego płodowego DNA są skuteczne?
Czy badania wolnego płodowego DNA to różne rodzaje testów?
Dlaczego badania wolnego płodowego DNA są bezpieczne?
Czy badania wolnego płodowego DNA sprawdzą dużą ilość chorób?

Czy badania wolnego płodowego DNA są skuteczne?

Badania wolnego płodowego DNA, znane również jako testy NIPT są uznawane za wysoce skuteczne w wykrywaniu genetycznych i chromosomalnych nieprawidłowości płodu. Ich zakres może obejmować m.in. zespół Downa, Edwardsa i Patau. Dzięki zaawansowanym technologiom, testy te oferują wysoką czułość i specyficzność, co zapewnia wiarygodne wyniki.

Czy badania wolnego płodowego DNA to różne rodzaje testów?

Tak, badania wolnego płodowego DNA to kilka testów. Na rynku dostępne są różne badania. Najpopularniejszym z nich jest test NIFTY pro. Test ma bardzo szeroki zakres badanych chorób, aż 94. Umożliwia przyszłym rodzicom sprawdzenie płci dziecka na życzenie. W cenie testu NIFTY pro zawarte jest ubezpieczenie wyniku.

Dlaczego badania wolnego płodowego DNA są bezpieczne?

Bezpieczeństwo badań wolnego płodowego DNA wynika z ich nieinwazyjnego charakteru. Próbką do badania jest jedynie krew przyszłej mamy. Nie należy się obawiać żądnych komplikacji. Procedura jest całkowicie bezpieczna i nie wiąże się z ryzykiem poronienia, jak w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych np. amniopunkcja. Każda przyszła mama spokojnie może wykonać badanie NIFTY.

Czy badania wolnego płodowego DNA sprawdzą dużą ilość chorób?

Tak, badanie wolnego płodowego DNA, takie jak NIFTY pro sprawdza bardzo dużą ilość chorób genetycznych. Ma bardzo wysoką czułość dla zespołu Downa, jest to ponad 99%. Warto zapoznać się z różnymi rodzajami badań wolnego płodowego DNA i wybrać test, najszerszy i najdokładniejszy. Dzięki testom NIPT w sposób bezpieczny możemy sprawdzić zdrowie nienarodzonego jeszcze maluszka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin