Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Badania wolnego płodowego DNA – nieinwazyjna diagnoza dla przyszłych mam

Badania wolnego płodowego DNA – nieinwazyjna diagnoza dla przyszłych mam

Dla kobiet w ciąży, troska o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka jest priorytetem. Nowoczesne technologie umożliwiają przeprowadzenie zaawansowanych badań prenatalnych, które w bezpieczny sposób informują o stanie zdrowia płodu. Jednym z nich są badania wolnego płodowego DNA, z którymi warto się bliżej zapoznać.

Czy badania wolnego płodowego DNA są badaniami prenatalnymi dla kobiet w ciąży?
Badania wolnego płodowego DNA – na czym polega analiza?
Cffdna, wolne płodowe DNA – czym jest?
Najszersze badania wolnego płodowego DNA – test NIFTY pro?

Czy badania wolnego płodowego DNA są badaniami prenatalnymi dla kobiet w ciąży?

Tak, badania wolnego płodowego DNA, takie jak test NIFTY pro to nowoczesne i nieinwazyjne badania prenatalne. Zalecane są nie tylko dla kobiet w ciąży po 40 roku życia, ale również dla wszystkich przyszłych mam. Dzięki wykonaniu tego badania wolnego DNA płodu kobiety mogą uzyskać informacje o potencjalnym ryzyku chorób genetycznych u swojego dziecka.

Badania wolnego płodowego DNA – na czym polega analiza?

Głównym celem badania wolnego płodowego DNA jest analiza cffDNA – wolnego płodowego DNA, które krąży we krwi matki. W trakcie ciąży przez łożysko do krwiobiegu matki przedostają się fragmenty DNA płodu. Podczas analizy można ocenić ryzyko wystąpienia różnych chorób genetycznych u płodu. W zależności od wybranego badania wolnego płodowego DNA, zakres testu może być inny. Przeważnie w testach wykrywane są trzy najczęstsze trisomie – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa. Badania wolnego płodowego DNA są całkowicie bezpieczne zarówno dla mamy, jak i dla nienarodzonego maluszka.

Cffdna, wolne płodowe DNA – czym jest?

CffDNA to skrót od „cell-free fetal DNA”, co w tłumaczeniu oznacza „wolne płodowe DNA„. Są to poszarpane fragmenty DNA płodu, które przedostają się do krwiobiegu matki przez łożysko. Warto skorzystać z badania wolnego płodowego DNA. Takie badanie prenatalne jest często wybierane przez przyszłe mamy.

Najszersze badania wolnego płodowego DNA – test NIFTY pro?

Test NIFTY pro to jedno z najbardziej zaawansowanych badań wolnego płodowego DNA dostępnych na rynku. Jego zakres jest bardzo szeroki – analizuje aż 94 różne choroby genetyczne, w tym 6 trisomii, 4 choroby dotyczące nieprawidłowości chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. Dodatkową zaletą testu NIFTY pro jest możliwość sprawdzenia płci dziecka oraz ubezpieczenie wyniku w cenie badania. Badanie wolnego płodowego DNA, zwłaszcza NIFTY pro to doskonała propozycja dla wszystkich przyszłych mam, które chcą nieinwazyjnie sprawdzić zdrowie swojego nienarodzonego dziecka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin