Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Badanie NIFTY w Bochni – gdzie można je wykonać?

Badanie NIFTY w Bochni – gdzie można je wykonać?

Badanie NIFTY to coraz popularniejsza metoda diagnostyki prenatalnej, ceniona przez lekarzy z całego świata. Badanie jest całkowicie nieinwazyjne, zapewniając bezpieczeństwo oraz komfort dla matki i dziecka. Jest najszerszą formą diagnostyki prenatalnej dostępnej na rynku, na którą decydują się kobiety już od 10 tygodnia ciąży.

Badanie NIFTY pro – co oznacza ze placówka, gdzie robi się badanie wolnego płodowego DNA jest autoryzowana?
NIFTY test w Bochni – jak przygotować się do testu?
Ile wolnego DNA płodowego jest potrzebne do wykonania testu NIFTY pro?
Co o badaniu NIFTY pro mówią mamy?

Badanie NIFTY PRO – co oznacza że placówka, gdzie robi się badanie wolnego płodowego DNA jest autoryzowana?

Autoryzowana placówka jest oficjalnie polecana do wykonania badania NIFTY oraz NIFTY PRO i zapewnia optymalny stosunek ceny do jakości. Wybierając ją jako miejsce wykonania analizy, można mieć pewność odnośnie prawidłowego pobrania materiału oraz wysokiej jakości analizy. Autoryzowane punkty bazują na sprawdzonym sprzęcie i nowoczesnych technologiach.

NIFTY test w Bochni – jak przygotować się do testu?

NIFTY test Bochnia nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań do badania, za wyjątkiem optymistycznego nastawienia oraz przyjścia na badanie wypoczętym. Badanie NIFTY można wykonać o dowolnej porze dnia, nie jest wymagane przybycie do punktu na czczo, co jest dużym komfortem dla ciężarnej, która może zjeść śniadanie czy wypić herbatę bez obaw o wynik analizy.

Ile wolnego DNA płodowego jest potrzebne do wykonania testu NIFTY PRO?

Badanie NIFTY można wykonać na podstawie około 10 ml krwi pobranej od ciężarnej. W takiej próbce znajduje się wystarczająca ilość materiału genetycznego, którego wystarczyłoby nawet na kilka analiz. Wolne DNA płodowe obecne jest w krwi ciężarnej, nie da się jednak precyzyjnie określić jego ilości w próbce – wartość ta jest zmienna.

Co o badaniu NIFTY PRO mówią mamy?

NIFTY PRO opinie są bardzo pozytywne, zarówno jeśli chodzi o matki, jak i o ginekologów rekomendujących testy NIPT. Przyszłe mamy doceniają wysoką czułość badania, ubezpieczenie wyniku, a także komfortowe warunki wykonania badania. Jest to badanie nieinwazyjne, zapewniające bezpieczeństwo maluszka, jednocześnie pozwala uzyskać wiarygodny wynik badania NIFTY pro – z pewnością jest warte swojej ceny.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin