Co powinnaś wiedzieć na temat badania Nifty Pro Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Co powinnaś wiedzieć na temat badania Nifty Pro

Co powinnaś wiedzieć na temat badania Nifty Pro

strona główna badanie nifty

Badania prenatalne takie jak NIFTY pro dają poczucie bezpieczeństwa oraz pozwalają wykryć choroby genetyczne jeszcze na początkowym etapie. Obecna nauka pozwala na wykonanie nieinwazyjnych testów o czułości porównywalnej do czułości amniopunkcji (np. dla trisomii 21. – ponad 99%). Jeżeli masz wątpliwości dotyczące zdrowia nienarodzonego dziecka, dowiedz się więcej na temat badań prenatalnych. Dzięki nim będziesz mogła zyskać spokój, a także zadecydować o konieczności wykonywania badań inwazyjnych, takich jak amniopunkcja.

Od kiedy można przeprowadzić NIFTY Pro?
Jaka jest pewność NIFTY Pro?
Jak wygląda NIFTY Pro?
Ile czeka się na wynik NIFTY Pro?

Od kiedy można przeprowadzić NIFTY Pro?

Test Nifty Pro można przeprowadzić już od 10. tygodnia ciąży. Jest on zalecany wszystkim kobietom, a szczególnie tym, które ukończyły już 35. rok życia. Na badanie powinny zdecydować się również ciężarne, które urodziły wcześniej dziecko z wadą genetyczną, poroniły, albo miały nieprawidłowy wynik badań przesiewowych. Innym decydującym czynnikiem są również choroby genetyczne obecne u innych członków rodziny.

Jaka jest pewność NIFTY Pro?

Badanie Nifty Pro należy do zupełnie bezpiecznych testów prenatalnych – jest wykonywany z krwi matki. Posiada przy tym wysoką czułość. Ponadto jako jedyny posiada ubezpieczenie na wypadek fałszywie negatywnego rezultatu, które może wynieść nawet 210 000 zł. W przypadku błędnie zleconej amniopunkcji można natomiast otrzymać zwrot pieniędzy w wysokości do 2 600 zł. Dlatego też wyróżnia się ono na tle innych badań prenatalnych.

Jak wygląda NIFTY Pro?

Badanie prenatalne Nifty Pro jest bezpieczne zarówno dla zdrowia matki, jak i też dla płodu. Aby je wykonać, pobierana jest próbka krwi z żyły odłokciowej przyszłej mamy. Trafia ona następnie do laboratorium, gdzie jest poddawana nowoczesnej analizie z wykorzystaniem metody NGS.

Ile czeka się na wynik NIFTY Pro?

W przypadku testu NIFTY pro wyniki są szybkie i nie trzeba na nie długo na niego czekać. Przychodzą one do 10 dni roboczych. Często są dostępne szybciej, nawet w 5 dni. Wyniki można podebrać on-line bez konieczności dojazdu do placówki.

strona główna badanie nifty


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.93 / 5.00 137 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626