NIFTY a heparyna. Czy heparyna jest przeciwwskazaniem do testu? Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY pro – najczęściej zadawane pytania NIFTY a heparyna. Czy przyjmowanie heparyny stanowi przeciwwskazanie do wykonania badania?

NIFTY a heparyna. Czy przyjmowanie heparyny stanowi przeciwwskazanie do wykonania badania?

Jaki związek mają test NIFTY a heparyna? Czy terapia heparyną lub jej analogami stanowi przeciwwskazanie do wykonania badania?

NIFTY a heparynaSpis treści:

  1. NIFTY a heparyna – czy terapia heparyną stanowi przeciwwskazanie do wykonania badania NIFTY pro?
  2. NIFTY a heparyna – jak przygotować się do badania?
  3. Czym jest heparyna?

NIFTY a heparyna – czy terapia heparyną stanowi przeciwwskazanie do wykonania badania NIFTY ro?

Przyjmowanie heparyny nie stanowi przeciwwskazania do wykonania testu NIFTY proZobacz też: Przeciwwskazania do wykonania badania NIFTY pro

NIFTY a heparyna – jak przygotować się do badania?

Jeśli pacjentka przyjmuje heparynę lub jej analogi, zaleca się, aby odstawiła je na 24 godziny przed pobraniem próbki do badania NIFTY proCzytaj więcej: Jak przygotować się do badania NIFTY pro?

Czym jest heparyna?

Heparyna to istotny składnik leków przeciwzakrzepowych. Substancja ta ma zazwyczaj postać roztworu dożylnego lub podskórnego. Stosuje się ją, aby zapobiegać żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej, zatorowości płucnej, krwiakom podskórnym oraz tętniczym powikłaniom zatorowo-zakrzepowym. Jest wskazana również tuż przed operacjami, w czasie hemodializy oraz u pacjentów unieruchomionych z powodu urazu.

Heparyna może być stosowana także zewnętrznie, wtedy używa się żelu lub aerozolu z heparyną. Poza wymienionymi przypadkami substancję leczniczą podaje się również u kobiet, u których wykryto przeciwciała antyfosfolipidowe, w celu zapobieżenia poronieniom nawykowym.

Najważniejsze przeciwwskazania do stosowania heparyny to: choroby przewodu pokarmowego, nadciśnienie wrotne; nadwrażliwość na tę substancję leczniczą, rozwarstwiający tętniak aorty, skaza krwotoczna.

Zobacz też:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.93 / 5.00 137 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626