Test NIFTY pro za granicą - sprawdź, jak wykonać badanie NIFTY
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY pro – gdzie zrobić? Test NIFTY pro w Polsce zlecany zza granicy

Test NIFTY pro w Polsce zlecany zza granicy

Test NIFTY pro możesz wykonać w Polsce również będąc za granicą.

test nifty pro za granicą, test nipt za granicą, badania prenatalne zagranicą, test NIFTY w Polsce

Test NIFTY pro za granicą – zlecenie badania w Polsce krok po kroku

 • Skontaktuj się z nami tel. +48 533 090 626 aby zamówić wysyłkę specjalnego zestawu pobraniowego do NIFTY pro.
 • Za pomocą zestawu personel medyczny (np. Twoja pielęgniarka) będzie mógł pobrać krew do badania. Pobranie jest bezpieczne i nieinwazyjne.
 • Pobraną próbkę i dokumenty odbiera kurier. Transport jest szybki i bezpieczny, odbywa się specjalną przesyłką medyczną o pilnym terminie doręczenia (DHL Medical Express).
 • Wynik testu NIFTY pro jest udostępniany do pobrania wygodnie ONLINE.

Możesz skorzystać z konsultacji z lekarzem genetykiem pozytywnego wyniku NIFTY pro, która jest w cenie badania i odbywa się telefonicznie.

Dlaczego warto zrobić badanie NIFTY pro?

 • Bezpieczny, nieinwazyjny test, bez ryzyka poronienia.
 • Godny zaufania – ponad 6 milionów badań wykonanych na całym świecie, szeroka walidacja kliniczna i wysoka czułość. Zobacz opinie naszych Pacjentek
 • Wygodny i prosty test z krwi, jak morfologia.
 • Wszechstronny – bada 94 choroby (w tym trisomię 21., 13. i 18) oraz płeć na życzenie.

Organizacja testu NIFTY pro w Polsce – bezpłatne konsultacje

Cena testu NIFTY pro

Test NIFTY pro

 • Oryginalny test NIFTY pro wykonywany w laboratorium BGI. Bezpieczny test z krwi o wysokiej czułości.
 • Najszerszy test NIFTY – 94 choroby. Zakres dla ciąży pojedynczej: trisomia 21. (zespół Downa), trisomia 18. (zespół Edwardsa), trisomia 13. (zespół Patau), trisomia 9., trisomia 16., trisomia 22., mikrodelecje i zespoły duplikacji – łącznie aż 84 mikrodelecje / duplikacje, płeć na życzenie. Zakres dla ciąży bliźniaczej: trisomia 21., trisomia 13., trisomia 18. i płeć na życzenie.
 • Płeć podawana na wyniku na życzenie rodziców.
 • Jedyny test NIPT z ubezpieczeniemW cenie testu jest ubezpieczenie na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego po urodzeniu dziecka (do 210 000 zł) i przed urodzeniem z terminacją ciąży (do 11 000 zł) oraz zwrot kosztów wykonanej diagnostyki prenatalnej (np. amniopunkcji, analizy mikromacierzy chromosomów) do 2600 zł jeśli wynik testu NIFTY pro będzie pozytywny.
 • Dostępny od 10 tygodnia ciąży.
 • Wynik do 10 dni roboczych (czas liczony od momentu dotarcia próbek do laboratorium, transport trwa najczęściej 1-2 dni robocze). Jest to maksymalny czas oczekiwania, często wynik dostępny jest szybciej.
 • Bezpłatna analiza drugiej pobranej próbki jeśli jakość próbki nie będzie wystarczająca do badania.
 • Bezpłatna konsultacja z lekarzem genetykiem w przypadku wyniku pozytywnego.
 • Możliwość płatności w ratach.
 • Pobranie próbki w placówce lub w domu w cenie badania – w całej Polsce.
 • W przypadku badań zlecanych zza granicy może obowiązywać dodatkowa opłata za wysyłkę zestawu w zależności od wybranej metody wysyłki. Skontaktuj się z nami aby zapytać o przesyłkę.
test NIFTY pro
Zapytaj o badanie
Cena: 2397,-

 

Dowiedz się więcej o NIFTY pro:

opinie facebook sprawdź opinie w google

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

Badania NIPT w Polsce jak zlecić zza granicy

Aby zlecić badanie NIPT (NIFTY pro) w Polsce zza granicy, wystarczy skontaktować się z nami i ustalić przesyłkę zestawu do pobrania krwi. Wynik jest wydawany online, a w razie potrzeby konsultacja z lekarzem genetykiem (w przypadku wyniku pozytywnego) odbywa się telefonicznie.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o zlecenie badania NIFTY pro zza granicy: Tel. 533 090 626.

Test NIFTY pro za granicą – jak zrobić w Polsce? Test NIPT w Polsce

Test NIFTY Norwegia, Test NIFTY Francja, Test NIFTY Wielka Brytania, Test NIFTY Włochy, Test NIFTY Holandia, Test NIFTY Szwecja, test NIFTY Niemcy.

 

5/5 - (6 głosów / głosy)

Nifty pro różnią się między sobą

x
Opinie klientów
4.96 / 5.00 219 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazTel. 533 090 626