Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Gdzie zapisać się na test NIFTY Pro?

Gdzie zapisać się na test NIFTY Pro?

Dlaczego do testu NIFTY Pro warto wybrać autoryzowaną placówkę, Czy test NIFTY Pro ma podróbki, Jaka jest pewność testu NIFTY Pro, Czy test NIFTY pro to jest to samo co amniopunkcja

Jeżeli podejmiesz decyzję o poddaniu się nieinwazyjnemu badaniu prenatalnemu NIFTY Pro, musisz znać adresy autoryzowanych placówek i wyznaczyć konkretną datę. Lista ośrodków świadczących tę usługę znajduje się na stronie internetowej. Najwygodniejszą formą zapisania się na test jest wypełnienie formularza online, co zajmie kilka minut. Oprócz zapisów internetowych możliwe jest telefoniczne uzgodnienie daty i godziny badania.

Dlaczego do testu NIFTY Pro warto wybrać autoryzowaną placówkę?
Czy test NIFTY Pro ma podróbki?
Jaka jest pewność testu NIFTY Pro?
Czy test NIFTY pro to jest to samo co amniopunkcja?

Dlaczego do testu NIFTY Pro warto wybrać autoryzowaną placówkę?

Ośrodek autoryzowany na pewno jest sprawdzony i certyfikowany. Wykonując test NIFTY Pro, w takiej placówce masz pewność wysokiej wiarygodności wyniku. W autoryzowanym punkcie rodzice mogą być pewni, że zostali poddaniu dobremu badaniu. Na rynku są inne, podobne badania. Jednak tylko test NIFTY Pro zapewnia najszerszy możliwy zakres badanych chorób genetycznych. Wybierając to badanie, ubezpieczasz wynik fałszywie negatywny.

Czy test NIFTY Pro ma podróbki?

Tak, ostatnio na polskim rynku pojawia się dużo zamienników. Uważaj i nie daj się oszukać. Podróbki badania oryginalnego nie badają tak szerokiego panelu chorób i nie ubezpieczają wyników.

Jaka jest pewność testu NIFTY Pro?

Czułość badania wyznaczono na ponad 99%. Jest to wynik bardzo wysoki, w porównaniu to testów przesiewowych I i II trymestru, których czułość wynosi około 90%. Należy pamiętać, że jest to badanie przesiewowe. Oznacza to, że otrzymanie pozytywnego wyniku, nie przesądza o diagnozie. Badanie wskazuje jedynie podwyższone ryzyko na wystąpienie choroby.

Czy test NIFTY Pro to jest to samo co amniopunkcja?

Nie. Test NIFTY Pro jest czułym badaniem przesiewowym, a amniopunkcja badaniem diagnostycznym. Wynik pozytywny screeningu jest podstawą do wykonania diagnostyki inwazyjnej. Najczęściej zlecanym badaniem jest amniopunkcja, wykonywana od 15 do 18 tygodnia ciąży. Gdy mnie 18 tydzień, pacjentki wysyłane są na kordocentezę. Badania wykonywane są pod kontrolą aparatu USG, jednak niosą za sobą ryzyko powikłań. Na wynik amniopunkcji czekamy zazwyczaj około 2 tygodni i jest on podstawą do postawienia diagnozy.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin