Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl NIFTY – bezpieczne i bezinwazyjne badanie prenatalne w ciąży

NIFTY – bezpieczne i bezinwazyjne badanie prenatalne w ciąży

Jakie choroby wykrywa test NIFTY, Czego nie wykrywa test NIFTY, Poznaj cenę testu NIFTY Jakie są rodzaje testów NIFTY
Rozwój medycyny prenatalnej daje obecnie wiele możliwości nie tylko leczenia płodów, ale również wykonywania wielu specjalistycznych badań prenatalnych. Dzięki nim można podjąć odpowiednie kroki w celu zdiagnozowania wielu chorób genetycznych, czy też innych schorzeń. Istnieje kilka rodzajów badań przesiewowych, jednak najpewniejsze i najbezpieczniejsze z nich są badania nieinwazyjne, jak np. NIFTY.

Jakie choroby wykrywa test NIFTY?
Czego nie wykrywa test NIFTY?
Poznaj cenę testu NIFTY
Jakie są rodzaje testów NIFTY?

Jakie choroby wykrywa test NIFTY?

Wykonując test NIFTY przyszła mama może dowiedzieć się, czy jej dziecko będzie zdrowe, czy też obciążone jedną z chorób genetycznych. Ten nieinwazyjny test pozwala wykryć takie schorzenia jak np. Zespół Downa, Zespół Edwardsa, Zespół Patau,, Zespół Turnera , Zespół Klinefeltera, czy zespół kociego krzyku. Ogólnie badanie to określa ryzyko wystąpienia trisomii, chorób związanych z nieprawidłowościami chromosomów płci, wiele mikrodelecji i mikroduplikacji.

Czego nie wykrywa test NIFTY?

Pomimo wysokiej czułości (99%) i test NIFTY jest badaniem przesiewowymi i nie zastąpi badania diagnostycznego (rozstrzygającego). Nieprawidłowe wyniki badania nieinwazyjnego są wskazaniem do wykonania amniopunkcji (badanie inwazyjne). Pozwala ona na zbadanie kariotypu dziecka z pobranego płynu owodniowego i wykryciu ewentualnych nieprawidłowości.

Poznaj cenę testu NIFTY

Test NIFTY nie jest badaniem refundowanym. W przypadku testu NIFTY cena waha się od ok. 2000 zł do 2500 zł. Wiąże się to z wymogiem zastosowania odpowiednich technologii i procedur, jednak gwarantuje bezpieczeństwo i pewność wyniku testu NIFTY pro. Jest to również ważne dla kobiet, które mają obawy przed wykonywaniem badań inwazyjnych, ponieważ do badania DNA płodu wystarczy pobrać krew od matki. Jest to cena, którą warto zainwestować w spokój przyszłych rodziców. W cenie testu NIFTY pro jest pobranie próbki w domu lub w przychodni – sprawdź punkty pobrań do testu NIFTY gdzie zrobić można badanie.

Jakie są rodzaje testów NIFTY?

Obecnie znane są dwa rodzaje tych testów. Do wyboru jest test NIFTY oraz test NIFTY pro. Różnica między nimi polega na liczbie badanych chorób (nowsza metoda NIFTY pro umożliwia szerszy zakres badania, aż 94 nieprawidłowości). Dodatkowo w ofercie testu NIFTY pro dostępne jest bezpłatne ubezpieczenie wyniku, które pozwala uzyskać wysokie odszkodowanie w przypadku wyniku fałszywie negatywnego (zdarza się to rzadko, jednak rodzice nie zostają pozostawieni bez wsparcia finansowego).

5/5 - (1 głosów / głosy)

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin