Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl NIFTY Pro czy Plus ?

NIFTY Pro czy Plus ?

Co jest zawarte w koszcie badania nifty, Dlaczego koszt testu NIFTY PLUS jest inny niż testu NIFTY Pro, Test NIFTY Pro z najszerszym zakresem wpływa na cenę badania, Koszt NIFTY - jest bez znaczenia przy uzyskaniu spokoju i pewności przyszłej mamy

Obecnie mamy dostęp do coraz lepszych możliwości badania dzieci jeszcze przed ich narodzeniem. Służą nam do tego badania genetyczne na przykład test NIFTY. Jednak jest kilka rodzajów tego testu. Czym się różnią?

Co jest zawarte w koszcie badania nifty?
Dlaczego koszt testu NIFTY PLUS jest inny niż testu NIFTY Pro?
Test NIFTY Pro z najszerszym zakresem wpływa na cenę badania
Koszt NIFTY – jest bez znaczenia przy uzyskaniu spokoju i pewności przyszłej mamy

Co jest zawarte w koszcie badania nifty?

W koszcie badania NIFTY zawarte są informacje na temat chorób czy wad genetycznych, które badane są podczas wykonywania testu. Jest to różna liczba chorób w zależności od tego, jaki test jest wykonywany. Dodatkowo możliwe jest również określenie płci dziecka z bardzo wysoką dokładnością.

Dlaczego koszt testu NIFTY PLUS jest inny niż testu NIFTY Pro?

Cena NIFTY jest różna z kilku przyczyn. Przede wszystkim w przypadku NIFTY Pro cena jest wyższa ze względu na to, że pod uwagę brana jest większa liczba chorób i wad genetycznych. Ponadto przyczyna jest jeszcze inna. Oba te testy NIFTY PLUS oraz NIFTY Pro mogą być wykonywane w różnych krajach i placówkach, gdzie ceny są zupełnie inne. Dlatego też jest to dodatkowy powód występowania różnic w tym jaki jest koszt badania NIFTY.

Test NIFTY Pro z najszerszym zakresem wpływa na cenę badania

Im większy zakres badań, tym oczywiście cena jest wyższa. Warto mieć jednak na uwadze, że dzięki temu dowiadujemy się o tym czy można wykluczyć wszystkie te choroby u dziecka. To bardzo ważna informacja dla nas.

Koszt NIFTY – jest bez znaczenia przy uzyskaniu spokoju i pewności przyszłej mamy

Choć koszt badań NIFTY jest dość wysoki, to jednak wiele kobiet decyduje się, aby je przeprowadzić. Dlaczego? Przede wszystkim po to, aby mieć pewność, że ich dziecko urodzi się zdrowe. Testy te są bardzo wiarygodne, dlatego też nawet jeśli zapłacimy za test dość wysoką stawkę, to będziemy mieć praktycznie pewność co do wyniku. Zamiast zamartwiać się i zastanawiać nad tym, jak jest, możemy mieć jasną odpowiedź na nasze wątpliwości i trudne pytania. Spokój przyszłej mamy jest dużo ważniejszy niż pieniądze, które wydajemy płacąc za wykonanie testu. Wtedy po maksymalnie 10 dniach wiemy na co mamy się przygotować lub upewniamy się, że nie ma powodu do zmartwień.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin