Dziękujemy za zgłoszenie na test NIFTY pro | Test NIFTY pro Przeskocz do treści
badanienifty.pl Dziękujemy za zgłoszenie na test NIFTY pro

Dziękujemy za zgłoszenie na test NIFTY pro

Dziękujemy za zgłoszenie na test NIFTY pro. Sprawdzimy teraz dostępność wybranego terminu i skontaktujemy się z Państwem w ciągu jednego dnia roboczego w celu potwierdzenia terminu i dokończenia procesu rezerwacji.

Dopiero po potwierdzeniu terminu i rezerwacji prosimy o przybycie do placówki lub oczekiwanie na wizytę domową.

Odpowiedzi na częste pytania dotyczące organizacji badania NIFTY pro mogą Państwo sprawdzić na stronie: badanienifty.pl/czeste-pytania/organizacja-badania-nifty-pro


Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz