Test NIFTY - ile kosztuje i z czego wynika jego cena? | Test NIFTY pro Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY – ile kosztuje i z czego wynika jego cena?

Test NIFTY – ile kosztuje i z czego wynika jego cena?

Co zawiera cena testu NIFTY, Czy cena testu NIFTY wpływa na szybsze otrzymanie wyniku, Czy zadatek jest obowiązkowy do testu NIFTY, Cena testu NIFTY na tle innych nieinwazyjnych testów prenatalnych

Coraz więcej kobiet spodziewających się dziecka decyduje się wykonać test NIFTY. Obecnie jest to najszersze badanie prenatalne w Polsce, całkowicie bezinwazyjne. Wykrywa ono nie tylko najczęściej występujące choroby genetyczne, ale również mikroduplikacje i mikrodelecje (łącznie 94 choroby). Ile kosztuje test NIFTY?

Co zawiera cena testu NIFTY?
Czy cena testu NIFTY wpływa na szybsze otrzymanie wyniku?
Czy zadatek jest obowiązkowy do testu NIFTY?
Cena testu NIFTY na tle innych nieinwazyjnych testów prenatalnych

Co zawiera cena testu NIFTY?

Aby mieć pewność, że dziecko urodzi się zdrowie, przyszłe mamy wykonują test NIFTY – cena, jaką trzeba za niego zapłacić, wynosi 2397 zł. Obejmuje ona zarówno analizę 94 różnych chorób, jak i:

  • ubezpieczenie wyniku,
  • możliwość pobrania próbki w autoryzowanej placówce medycznej, ewentualnie w domu,
  • określenie płci dziecka (podaje się ją na życzenie rodziców),
  • konsultację z lekarzem genetykiem, kiedy wynik okaże się pozytywny.
  • Warto wspomnieć o tym, że opłata za badanie może zostać rozłożona na raty.

Cena badania zawiera także pobranie próbki (krew matki) w placówkach medycznych i w domu w całej Polsce. Punkty pobrań do testu NIFTY gdzie zrobić można badanie są dostępne na naszej stronie https://badanienifty.pl/gdzie-wykonac-test-nifty-pro/autoryzowane-placowki.

Czy cena testu NIFTY wpływa na szybsze otrzymanie wyniku?

Cena testu NIFTY wynika głównie z zastosowania bardzo nowoczesnej technologii, jego czułość to ponad 99%. Poza tym można go wykonać już w 10. tygodniu ciąży. Niemniej jednak na otrzymanie wyniku nie trzeba czekać zbyt długo, bo zwykle maksymalnie 10 dni roboczych. Bardzo często rezultaty testu pojawiają się znacznie szybciej.

Czy zadatek jest obowiązkowy do testu NIFTY?

Chcąc wykonać test NIFTY, konieczne jest wpłacenie zadatku w wysokości 200 zł. To obowiązkowy etap, ponieważ w ten sposób potwierdzana jest rezerwacja terminu. Jednocześnie wpłacenie zadatku jest pierwszą częścią całkowitej opłaty za badanie. Na miejscu w wybranej placówce pobierana jest opłata wynosząca 50 zł (usługa pobrania próbek), a pozostałą kwotę wpłaca się na konto.

Cena testu NIFTY na tle innych nieinwazyjnych testów prenatalnych

Ceny testu NIFTY i podobnych, nieinwazyjnych testów prenatalnych nie różnią się znacząco. Nie jest to bardzo duży wydatek, biorąc pod uwagę to, że możliwe jest bardzo wczesne wykrycie ewentualnych wad płodu. Wykonując test NIFTY, przyszła mama może też uzyskać potwierdzenie, że dziecko urodzi się zdrowie i spokojnie oczekiwać na jego przyjście na świat.


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.92 / 5.00 116 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626