Test NIFTY- jaką daje pewność? | Test NIFTY pro Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY- jaką daje pewność?

Test NIFTY- jaką daje pewność?

Jaka jest pewność wyniku testu NIFTY, Czy autoryzowana placówka do wykonywania testu NIFTY powinna mieć odpowiedni certyfikat, Czy sposób pobrania próbki wpływa na wynik testu NIFTY, Czy podczas ciąży muszę powtarzać wykonanie testu NIFTY

Coraz więcej osób decyduje się na wykonanie testu NIFTY i właśnie dlatego warto wyjaśnić, czym on jest. Test NIFTY to nowoczesny sposób badania prenatalnego, które wykonywane jest w sposób bezinwazyjny. Pomaga on wykrywać wszelkie nieprawidłowości w budowie chromosomów w DNA dziecka, a ponadto jest naprawdę dokładny, co jest dość przełomowe, jeśli chodzi o badania tego typu i śmiało można powiedzieć, że w tym przypadku technika idzie zastraszająco naprzód.

Jaka jest pewność wyniku testu NIFTY?
Czy autoryzowana placówka do wykonywania testu NIFTY powinna mieć odpowiedni certyfikat?
Czy sposób pobrania próbki wpływa na wynik testu NIFTY?
Czy podczas ciąży muszę powtarzać wykonanie testu NIFTY?

Jaka jest pewność wyniku testu NIFTY?

Decydując się na test NIFTY, ważne jest, aby wiedzieć, z jakim prawdopodobieństwem prawidłowości wiąże się otrzymany wynik. NIFTY jest w tej chwili prawdziwym liderem na rynku. Głównie dlatego, iż jego skuteczność to aż 99%. Dzięki temu jego czułość znacząco przewyższa, chociażby badania przeprowadzane testami biochemicznymi, a nawet słynny test PAPP-A.

Czy autoryzowana placówka do wykonywania testu NIFTY powinna mieć odpowiedni certyfikat?

Oczywiście. Zawsze wykonując taki test, bardzo ważne jest zaufanie, jakim darzy się konkretną placówkę. To dlatego należy sprawdzić, czy posiada ona stosowne certyfikaty lub uprawnienia, które upoważniają ją do wykonywania testu NIFTY. Są to bowiem bardzo istotne badania, dlatego należy zaufać jedynie najlepszym. Placówki w których można pobrać krew do testu NIFTY gdzie zrobić możesz badanie są udostępnione na naszej stronie.

Czy sposób pobrania próbki wpływa na wynik testu NIFTY?

Nie. Próbka do badania zostaje pobrana w sposób w pełni bezpieczny i chroniący ją przed ewentualnymi zanieczyszczeniami. Dzięki temu sposób pobrania próbki nie ma żadnego wpływu na uzyskany wynik. Dodatkowo pobrane próbki są przechowywane w specjalistyczny sposób, co także niweluje ryzyko, jakiegokolwiek negatywnego wpływu na wynik testu NIFTY.

Czy podczas ciąży muszę powtarzać wykonanie testu NIFTY?

Test NIFTY wystarczy wykonać tylko raz. 99% skuteczność wykrywania ewentualnych nieprawidłowości, sprawia, iż wynik jest rzetelny i nie ma żadnej potrzeby, aby musieć go powtarzać. Jest to bardzo wygodne także dlatego, iż redukuje ewentualny, ponowny stres, który naturalnie może towarzyszyć badaniom. W przypadku testu NIFTY cena badania zawiera także bezpłatne pobranie kolejnej próbki, gdyby konieczne było powtórzenie badania ze względu na niewystarczającą jakość próbki (zdarza się to bardzo rzadko).


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.92 / 5.00 116 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626