Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Katowice – jak i czy warto go wykonać?

Test NIFTY Katowice – jak i czy warto go wykonać?

Czy w Katowicach można wykonać test NIFTY, Jak można zrealizować test NIFTY w Katowicach, Test NIFTY Katowice - jak zamówić pobranie do domu, Opinie pacjentek wykonujących test NIFTY w Katowicach - czy są wiarygodne

Test NIFTY Pro jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym, całkowicie bezpiecznym zarówno dla dziecka, jak i matki. Pozwala on nie tylko na wykrycie podstawowych trisomii chromosomów (takich jak zespół Downa), ale i znacznie rzadszych zaburzeń genetycznych. Czy przyszłe mamy mieszkające w Katowicach i okolicy mogą wykonać test NIFTY Pro? Jak to zrobić?

• Czy w Katowicach można wykonać test NIFTY?
• Jak można zrealizować test NIFTY w Katowicach?
• Test NIFTY Katowice – jak zamówić pobranie do domu
• Opinie pacjentek wykonujących test NIFTY w Katowicach – czy są wiarygodne?

Czy w Katowicach można wykonać test NIFTY?

Test NIFTY można wykonać w 200 placówkach na terenie całej Polski, dotyczy to również Katowic. Autoryzowany punkt znajduje się przy ulicy Bocheńskiego 38 A. Jest on otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Na wizytę najlepiej umówić się telefonicznie. Jest to możliwe od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8:00-21:00. Punkt pobrań obsługuje nie tylko Katowice, ale też: Mysłowice, Sosnowiec, Jaworzno, Dąbrowę Górniczą i Będzin. Wejdź na test NIFTY gdzie zrobić i sprawdź pozostałe miasta.

Jak można zrealizować test NIFTY w Katowicach?

Przyszłe mamy mogą wykonać test NIFTY Katowice bezpośrednio w placówce. Wystarczy wcześniej skontaktować się z punktem telefonicznie i zarejestrować na najbardziej dogodny termin. Możliwe jest także wypełnienie formularza online, który uwzględnia m.in. datę wizyty, preferowane godziny i podstawowe dane osobowe.

Test NIFTY Katowice – jak zamówić pobranie do domu?

Warto podkreślić, że test NIFTY w Katowicach i innych miastach można wykonać na dwa sposoby. Pierwszym rozwiązaniem jest wybranie się do autoryzowanego punktu NIFTY Pro, a drugim pobranie próbek w domu. Wówczas umawiana jest wizyta domowa pielęgniarki. Co ważne, dojazd do domu nie wiąże się z koniecznością ponoszenia dodatkowych opłat. Aby umówić się na test NIFTY Pro w domu, należy skontaktować się telefonicznie z autoryzowanym punktem lub zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu online.

Opinie pacjentek wykonujących test NIFTY w Katowicach – czy są wiarygodne?

Na temat testu NIFTY, wykonywanego również w Katowicach, można znaleźć wiele opinii zadowolonych pacjentek. Uznaje się je za wiarygodne, gdyż tego typu badanie prenatalne zapewnia bardzo dokładny wynik. Jest ono także bezpieczne (nie wywołuje poronienia) i wykrywa aż 94 choroby. Coraz częściej decydują się na niego przyszłe mamy, chcące upewnić się, że dziecko urodzi się zdrowe.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin