Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Kraków, dla spokojnej przyszłości Twojego dziecka

Test NIFTY Kraków, dla spokojnej przyszłości Twojego dziecka

Nie da się ukryć, że ciąża to czas pełen emocji i tajemnic. Każda przyszła mama chce mieć pewność, że jej dziecko rośnie zdrowe. Na szczęście, w Krakowie mamy dostęp do zaawansowanych badań prenatalnych, takich jak test NIFTY Kraków. Ale czym dokładnie jest NIFTY? Jak wykonać badanie i kiedy? Przeczytaj i dowiedź się więcej o tym nieinwazyjnym badaniu prenatalnym.

Na czym polega test NIFTY Kraków?
Kiedy najlepiej wykonać test NIFTY Kraków?
NIFTY Kraków cena – ile kosztuje test NIFTY pro?
Czy warto zrobić test NIFTY Kraków i dlaczego?

Na czym polega test NIFTY Kraków?

Test NIFTY Kraków to genetyczne badanie prenatalne, które analizuje wolne płodowe DNA. Krąży we krwi mamy i podlega analizie w badaniu. Dzięki temu test jest całkowicie bezpieczny dla przyszłej mamy i jej nienarodzonego dziecka. Nie wiąże się z ryzykiem poronienia, jak w przypadku badań inwazyjnych takich jak np. amniopunkcja. To doskonały sposób na ocenę ryzyka chorób genetycznych u płodu. W Krakowie wiele placówek oferuje badanie NIFTY.

Kiedy najlepiej wykonać test NIFTY Kraków?

Test NIFTY pro Kraków można zrobić już od 10 tygodnia ciąży. Badanie jest nieinwazyjne, ponieważ próbką jest jedynie krew przyszłej mamy. Bez obaw można więc zlecić wykonanie badania NIFTY. Szczególnie polecany jest test NIFTY pro – to rozszerzona wersja, która bada aż 94 choroby genetyczne. Wskazaniem do wykonania badania jest m.in. ciąża po 40 roku życia. Każda przyszła mama martwiąca się o zdrowie swojego maluszka może wykonać ten test NIPT.

NIFTY Kraków cena – ile kosztuje test NIFTY pro?

Test NIFTY Kraków cena, może różnić się w każdym laboratorium. Cena NIFTY to około 2300 zł, a NIFTY pro ok. 2400 zł. Wersja pro zawiera ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego oraz możliwość określenia płci dziecka na życzenie. Standardowa wersja NIFTY bada zdecydowanie mniejszą ilość chorób. Warto zastanowić się nad wykonaniem jednego ale najszerszego badania prenatalnego.

Czy warto zrobić test NIFTY Kraków i dlaczego?

Zdecydowanie tak. Test NIFTY w Krakowie to nie tylko inwestycja w zdrowie dziecka, ale również w samopoczucie przyszłej mamy. Gdzie zrobić test NIFTY? W Krakowie znajduje się kilka placówek, w których możemy zlecić wykonanie badania. Wybierzmy certyfikowane laboratorium. Być może oferuje również konsultację wyniku z lekarzem genetykiem. Sprawdźmy zdrowie swojego dziecka jeszcze przed narodzinami z badaniem NIFTY pro.

 

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin