Test NIFTY pro GDZIE najtaniej? Najtańsze badanie NIFTY pro Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY pro – cena Test NIFTY pro gdzie najtaniej?

Test NIFTY pro gdzie najtaniej?

Szukasz testu NIFTY pro i gdzie najtaniej go wykonasz? Porównując ceny badań prenatalnych i szukając najtańszej oferty warto zwrócić uwagę również na zakres badanych chorób, ubezpieczenie oraz dodatkowe udogodnienia jak możliwość pobrania próbki w domu.

test nifty pro gdzie najtaniejSpis treści:

  1. Test NIFTY pro gdzie najtaniej – z czego wynika cena badania wolnego płodowego DNA?
  2. Test NIFTY pro gdzie najtaniej – na co warto zwrócić uwagę wybierając badanie?

Test NIFTY pro gdzie najtaniej – z czego wynika cena badania wolnego płodowego DNA?

Zaczynając szukać informacji gdzie można wykonać najtaniej test NIFTY pro, warto wcześniej dowiedzieć się, z czego wynika cena badania NIFTY pro. Jest to badanie wolnego płodowego DNA wykorzystujące nowoczesną metodę NGS i zaawansowane metody bioinformatyczne. Jest to bardzo nowoczesna technologia, która sama w sobie wiąże się z wysoką ceną. Jednak jest użycie pozwala osiągnąć tak wysoką czułość testu NIFTY pro i przy jednoczesnym nieinwazyjnym pobraniu próbki krwi. Czytaj więcej: Test NIFTY pro – metoda badania

Test NIFTY pro gdzie najtaniej – na co warto zwrócić uwagę wybierając badanie?

Testy prenatalne oparte na analizie DNA płodowego mają często zbliżoną cenę, dlatego szukając gdzie najtaniej zrobić test NIFTY pro i inne badanie prenatalne warto wziąć pod uwagę nie tylko najniższą cenę, ale również:

  • Zakres badanych chorób – test NIFTY pro jest najszerszym badaniem NIFTY i bada aż 94 choroby. W cenie badania jest również określenie płci na życzenie. Ponieważ testy tego typu są dostępne w zbliżonych cenach, warto wybrać badanie o jak najszerszym zakresie badanych chorób. Poznaj zakres badania NIFTY pro
  • Ubezpieczenie – test NIFTY pro jest jedynym nieinwazyjnym testem prenatalnym z pełnym ubezpieczeniem wyniku, dotyczącym również wyniku fałszywie negatywnego. Ubezpieczenie jest w cenie badania. Więcej o ubezpieczeniu NIFTY pro
  • Dodatkowe udogodnienia takie jak raty, pobranie próbki w domu – testy NIFTY pro w zależności ode oferty mogą różnić się dodatkowymi udogodnieniami takimi jak raty, pobranie próbki w domu, wynik online, bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu czy konsultacja wyniku pozytywnego z lekarzem genetykiem. Dowiedz się więcej o bezpiecznym pobraniu próbki do NIFTY pro w domu

Zastanawiasz się, gdzie najtaniej zrobić test NIFTY pro? Przeczytaj więcej w poradniku:

jak wybrać nipt

Zobacz też:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.93 / 5.00 137 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626