Test NIFTY pro - historie prawdziwe Mam ❤❤❤
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY pro Test NIFTY pro – historie prawdziwe

Test NIFTY pro – historie prawdziwe

W wieku 30 lat wykonywałam test NIFTY w 13 tygodniu ciąży. Po teście Papa i badaniu prenatalnym miałam 50% że urodzę dziecko z zespołem Downa. Lekarz prowadzący uspokajał mnie i chciał poczekać do 20 tygodnia na badania połówkowe. Nie mogłam czekać tak długo. Zrobiłam test i po 2 tygodniach okazało się w 98% że urodzę zdrowego chłopca wykluczając nie tylko zespół Downa ale i inne choroby genetyczne. Badanie jest drogie ale spokój przyszłej mamy czekającej na pierwsze dziecko był wart wszystkich pieniędzy bo płakałam każdej nocy zastanawiając się dlaczego mi się to przytrafiło skoro świadomie starałam się o dziecko, dbałam o zdrowie, ćwiczyłam, dobrze się odżywiałam. Teraz mam zdrowego trzylatka. – 11 października 2019 r., źródło: www.facebook.com/testDNApolska

 

Wykonywałaś test NIFTY pro i chcesz podzielić się swoją historią z innymi Mamami? Napisz do nas na info@badanienifty.pl

.opinie facebook opinie google

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

Zobacz też: Test NIFTY pro – opinie


 

5/5 - (1 głosów / głosy)

Nifty pro różnią się między sobą

x
Opinie klientów
4.96 / 5.00 219 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazTel. 533 090 626