Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa – czy test NIFTY pro ma szerszy zakres badania?

Test NIFTY Warszawa – czy test NIFTY pro ma szerszy zakres badania?

Kiedy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży jednym z najważniejszych aspektów staje się zdrowie jej nienarodzonego dziecka. Dzięki nowoczesnym badaniom prenatalnym, takim jak test NIFTY Warszawa, przyszłe mamy mają możliwość uzyskania pewności co do zdrowia swojego maluszka. Poznajmy zalety tego nieinwazyjnego testu prenatalnego z krwi, który wykonuje wiele przyszłych mam.

Jaki zakres ma test NIFTY Warszawa?
Test NIFTY Warszawa – jaka jest próbka do badania?
Test NIFTY Warszawa – NIFTY pro ma ubezpieczenie wyniku?
Test NIFTY Warszawa – pozytywne opinie mam

Jaki zakres ma test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY pro Warszawa to aktualnie bardzo szerokie dostępne badanie prenatalne. Dzięki niemu możliwe jest zbadanie aż 94 chorób genetycznych. Do najważniejszych należą 6 trisomii, 4 choroby dotyczące nieprawidłowości chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. Dzięki tak szerokiemu zakresowi badanych chorób genetycznych, przyszła mama może odzyskać spokój i cieszyć się ciążą.

Test NIFTY Warszawa – jaka jest próbka do badania?

Do wykonania testu NIFTY Warszawa niezbędna jest próbka krwi pobierana od przyszłej mamy. To właśnie w niej krąży wolne płodowe DNA, które jest następnie analizowane. Dzięki temu badanie NIFTY jest całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne dla przyszłej mamy i płodu.

Test NIFTY Warszawa – NIFTY pro ma ubezpieczenie wyniku?

Test NIFTY pro Warszawa to jedyny na rynku NIPT, który oferuje ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Oprócz tego w cenie testu NIFTY pro możemy sprawdzić na życzenie płeć dziecka. Nieinwazyjne badanie prenatalne NIFTY kosztuje około 2300 zł, a wersja pro ok. 2400 zł. Test nie jest refundowany w ramach NFZ. Można go wykonać prywatnie.

Test NIFTY Warszawa – pozytywne opinie mam

Opinie przyszłych mam, które zdecydowały się na test NIFTY Warszawa, są jednoznaczne. Wiele z nich podkreśla, że dzięki temu badaniu odzyskały spokój w ciąży. Dzięki nieinwazyjności i i szerokiemu zakresowi badania, test NIFTY pro Warszawa jest często wybieranym testem NIPT w Polsce. Jeżeli jesteś przyszłą mamą i zastanawiasz się nad wykonaniem badania prenatalnego, test NIFTY Warszawa może okazać się najlepszym wyborem.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin