Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl badanie nifty – kilka słów na temat badania

badanie nifty – kilka słów na temat badania

Zły wynik testu PAPP-a nie zawsze oznacza, iż dane dziecko urodzi się chore. Ten wynik wskazuje na konieczność podjęcia dalszej diagnostyki. Przyszła mama ma zaproponowane w ten sytuacji kilka badań rozstrzygających. Jednym z nich jest testy NIFTY. Czy warto go wykonać? CO o tym badaniu myślą inne kobiety, które zdecydowały się na nie?

Zły wynik testu pappa – czy warto wtedy rozważyć wykonanie testu NIFTY pro?
Czy w przypadku złego wyniku testu pappa można negocjować cenę badania NIFTY?
Jakie korzyści niesie ze sobą wykonanie badania NIFTY przy złym wyniku testu pappa?
Czy przyszłe mamy polecają wykonanie testu NIFTY?

Zły wynik testu pappa – czy warto wtedy rozważyć wykonanie testu NIFTY pro?

Zły wynik testu PAPPA-a wskazuje, że warto wtedy wykonać test NIFTY pro. Wynika to z pewnych względów. Dzięki niemu można przede wszystkim uniknąć amniopunkcji, a czułość testu NIFTY pro wynosi aż 99,9% badanych wad. NIFTY pro to w pełni bezpieczny, jak również nieinwazyjny test, który nie wiąże się z ryzykiem poronienia. Dodatkowo poprzez testy NIFTY pro mniej mam, które posiadają już zdrowe dziecko są kierowane na zbędną amniopunkcję.

Czy w przypadku złego wyniku testu pappa można negocjować cenę badania NIFTY?

Testy NIFTY – cena tego badania jest trudna do negocjowania, gdyż z reguły laboratoria nie pozwalają na to. Mimo wszystko badanie NIFTY posiada ubezpieczenie. W jego cenie znajduje się ubezpieczenie na wypadek ewentualnego wydania fałszywie negatywnego wyniku tuż po urodzeniu się dziecka. Wynosi ono do 210 000 zł oraz przed urodzeniem wraz z terminacją ciąży – do 11 000 zł, jak również zwrot kosztów poniesionych na wykonanie diagnostyk prenatalnej, kiedy wynik testu NIFTY pro okaże się pozytywny.

Jakie korzyści niesie ze sobą wykonanie badania NIFTY przy złym wyniku testu pappa?

Badanie NIFTY pomaga podjąć decyzję, czy diagnostyczne badania faktycznie są konieczne. Zdarzają się sytuacje, w których test PAPP-a wskazał podwyższone ryzyko choroby, a amniopunkcja tego nie potwierdziła, natomiast dziecko urodziło się zdrowe. Testy NIFTY pro cechuje się wysoką czułością, dlatego dzięki niemu można zdecydować, czy amniopunkcja faktycznie jest konieczna.

Czy przyszłe mamy polecają wykonanie testu NIFTY?

Przyszłe mamy polecają wykonanie testu NIFTY przede wszystkim ze względu na jego bezpieczeństwo. Dodatkowo pozbyły się one stresu, który był związany z przebiegiem ciąży. Opinie pacjentek są jednoznaczne.

 

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin