Badanie prenatalne - Test NIFTY | Test NIFTY pro Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Badanie prenatalne – Test NIFTY

Badanie prenatalne – Test NIFTY

Badanie NIFTY - w czym tkwi jego sukces, Jak można kupić badanie NIFTY, Gdzie wykonuje się badanie NIFTY, Jak moża zarezerwować badanie nifty

Test NIFTY jest dostępny na rynku analiz genetycznych od 2010 roku, a osiem lat później opracowano jeszcze szerszą wersję testu – NIFTY PRO. Badanie prenatalne test NIFTY jest bezpieczne dla matki oraz dla płodu, przez co cieszy się dużą popularnością. W naszym kraju analiza nie jest refundowana – koszty jej wykonania należy pokryć z własnej kieszeni.

Badanie NIFTY – w czym tkwi jego sukces?
Jak można kupić badanie NIFTY?
Gdzie wykonuje się badanie NIFTY?
Jak moża zarezerwować badanie nifty?

Badanie NIFTY – w czym tkwi jego sukces?

Sukces badania NIFTY składa się z kilku czynników. Z pewnością jednym z nich jest szeroki zakres badania, które analizuje wszystkie 23 pary chromosomów pod kątem wykrywania zaburzeń. Dzięki temu materiał genetyczny jest analizowany pod kątem występowania blisko 100 chorób genetycznych. Niewątpliwą zaletą badania jest jego pełne bezpieczeństwo zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Analizowana próbka pochodzi bowiem z krwi ciężarnej i nie wymaga pobierania np. płynu owodniowego lub żadnych innych próbek pochodzących od dziecka.

Jak można kupić badanie NIFTY?

Badanie NIFTY Pro można kupić wybranym laboratorium genetycznym w każdym większym mieście w Polsce. Można również zarezerwować badanie w wybranej placówce poprzez drogę online. Następnie po zarezerwowaniu terminu testu NIFTY próba zostanie pobrana w laboratorium współpracującym, które zajmie się wysyłką próbek do analizy genetycznej.

Gdzie wykonuje się badanie NIFTY?

Test NIFTY Pro wykonuje się w laboratoriach wyspecjalizowanych w wykonywaniu badań genetycznych. Możliwe jest również pobranie próbki w domu – wówczas do ciężarnej przyjedzie pielęgniarka. Warto skontaktować się z wybranym laboratorium, które podpowiada, gdzie możliwe będzie pobranie próbek do badania NIFTY blisko miejsca zamieszkania.

Jak można zarezerwować badanie NIFTY?

Termin badania NIFTY rezerwuje się poprzez internetowy formularz dostępny na stronie laboratorium lub poprzez kontakt telefoniczny. Pacjenta otrzyma do wypełnienia ankietę, której treść ma wpływ na samo badanie – znajdują się w niej pytania o wiek ciąży czy o przyjmowane leki. Można zarezerwować wizytę w laboratorium lub prywatną wizytę domową, podczas której zostaną pobrane próbki.


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.91 / 5.00 102 opinie
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626