Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Czy badanie na zespół Downa sprawdza także ryzyko innych chorób?

Czy badanie na zespół Downa sprawdza także ryzyko innych chorób?

Aktualnie przyszli rodzice mają do dyspozycji różnych badań prenatalnych, które mogą pomóc w ocenie ryzyka zespołu Downa jeszcze przed narodzinami dziecka. Badanie na zespół Downa w ciąży, takie jak test NIFTY pro, oprócz trisomii 21. sprawdza łącznie 94 choroby genetyczne. Badanie NIFTY jest nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne dla przyszłej mamy i jej maluszka.

Czy istnieje bezpieczne badanie na zespół Downa w ciąży?
Jak wykonuje się badanie w ciąży na zespół Downa?
Czy badanie na zespół Downa w ciąży jest pewne?
Czy badanie w ciąży na zespół Downa to również NIFTY pro?

Czy istnieje bezpieczne badanie na zespół Downa w ciąży?

Tak, istnieją bezpieczne metody badań prenatalnych, które pozwalają na ocenę ryzyka wystąpienia zespołu Downa u dziecka. Badanie w ciąży na zespół Downa, które ma takie możliwości to właśnie test NIFTY pro. Badanie analizuje wolne DNA płodowe w krwi matki. Test ten jest bezpieczny i bardzo wiarygodny. Ma także wysoką dokładność, dla zespołu Downa jest to ponad 99%. Warto zapoznać się dokładniej z ofertą tego badania.

Jak wykonuje się badanie w ciąży na zespół Downa?

Badanie krwi na zespół Downa w ciąży– NIFTY pro wykonuje się z próbki krwi przyszłej mamy. W jej krwiobiegu krąży wolne płodowe DNA, które podlega analizie w badanie. Takie badanie wolnego DNA płodu jest często wybierane przez przyszłe mamy. NIFTY na całym świecie wykonano już 10 000 000 razy. Istnieją także inwazyjne badania prenatalne, takie jak amniopunkcja.

Czy badanie na zespół Downa w ciąży jest pewne?

Warto wybrać badanie na zespół Downa w ciąży, które ma wysoka czułość. Mamy wtedy pewność, że otrzymujemy wiarygodny wynik badania. W przypadku nieprawidłowości, wyniki konsultowane są z lekarzem genetykiem. Przeważnie laboratoria oferują kompleksowe usługi. Dotyczy to również możliwości kontaktu pacjentki w razie wątpliwości.

Czy badanie w ciąży na zespół Downa to również NIFTY pro?

Tak, test NIFTY pro jest także określane jako badanie na zespół Downa w ciąży. Test można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Cena testu NIFTY pro to około 2300 zł. Wynik badania otrzymamy do maksymalnie 10 dni. Warto zadbać o swój spokój w ciąży i wykonać najszersze badanie prenatalne.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin