Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Czy badanie na zespół Downa w ciąży jest wiarygodne?

Czy badanie na zespół Downa w ciąży jest wiarygodne?

Będąc w ciąży szczególnie martwimy się o prawidłowy rozwój i zdrowie naszego dziecka. Wiele mam zastanawia się, czy nie ma ryzyka wystąpienia zespołu Downa u ich nienarodzonego jeszcze maluszka. Badania prenatalne maja wielką moc. Mogą pomóc nam rozwiać pewne wątpliwości. Badanie na zespół Downa w ciąży jest jednym z nich. Test można wykonać od 10 tygodnia ciąży.  Ale które badanie wybrać?

Czy badanie na zespół Downa w ciąży jest w 100% wiarygodne?
Badanie w ciąży na zespół Downa, czy jest bezpieczne?
Dlaczego test NIFTY pro jest polecanym badaniem na zespół Downa w ciąży?
Czy badanie w ciąży na zespół Downa jest polecane dla kobiet po 40?

Czy badanie na zespół Downa w ciąży jest w 100% wiarygodne?

Badanie na zespół Downa w ciąży np. NIFTY pro wykonuje się z niewielkiej ilości krwi pobranej od przyszłej mamy. Test jest nieinwazyjny, bezpieczny i bardzo czuły. Dla trisomii 21. (zespół Downa) czułość to ponad 99%. Żaden test prenatalny nie jest w 100% pewny. Jednak wiarygodność testu NIFTY jest bardzo wysoka. Świadczy o tym walidacja kliniczna oraz fakt, że test NIFTY został już wykonany ponad 9 000 000 razy na całym świecie.

Badanie w ciąży na zespół Downa, czy jest bezpieczne?

Badanie w ciąży na zespół Downa jest bezpieczne. Test NIFTY Pro analizuje wolne płodowe DNA, które krąży we krwi przyszłej mamy. Procedura jest więc nieinwazyjna. Badanie nie niesie ze sobą również ryzyka poronienia. Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych, jak np. amniopunkcja.

Dlaczego test NIFTY pro jest polecanym badaniem na zespół Downa w ciąży?

NIFTY Pro jest rekomendowany jako test na zespół Downa w ciąży ze względu na wysoką czułość. Test ocenia ryzyko wystąpienia wad genetycznych u płodu, w tym właśnie zespołu Downa. Ma najszerszy zakres badanych chorób, aż 94. Badanie NIFTY pro w cenie ma również ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą badania krwi na zespół Downa.

Czy badanie w ciąży na zespół Downa jest polecane dla kobiet po 40?

Jednym ze wskazań do wykonania badania w ciąży na zespół Downa jest ciąża po 35 roku życia, ciąża po 40 również. Wraz z wiekiem matki rośnie ryzyko chorób genetycznych. Dlatego najlepiej wybrać badanie, które ma najszerszy zakres. Warto wykonać prenatalne badanie genetyczne z krwi matki i spokojnie oczekiwać na wynik. Badanie NIFTY jak wygląda? O tym przeczytać więcej możesz na badanienifty.pl. Pamiętajmy, że test NIFTY Pro to nie tylko test na zespół Downa.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin