Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Czy test NIFTY Warszawa to kompleksowe badanie prenatalne?

Czy test NIFTY Warszawa to kompleksowe badanie prenatalne?

Dla wielu przyszłych mam, ciąża jest okresem pełnym nadziei, ale również niepokoju o zdrowie nienarodzonego dziecka. W trosce o spokojną ciążę i zdrowie maluszka, coraz więcej kobiet decyduje się na wykonanie testu NIFTY Warszawa – nowoczesnego, nieinwazyjnego badania prenatalnego, które pozwala ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu.

Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi płeć dziecka?
Ile chorób analizuje test NIFTY Warszawa?
Czy test NIFTY Warszawa ma wysoką czułość?
Czy test NIFTY Warszawa to bezpieczne badanie prenatalne?

Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi płeć dziecka?

Test NIFTY Warszawa i dotyczy to NIFTY pro ma możliwość określenia płci dziecka na życzenie. Badanie NIFTY pro ma bardzo szeroki zakres i cenie zawiera ubezpieczenie wyniku. Wysoka wiarygodność, czułość i bezpieczeństwo sprawiają, że badanie wykonuje wiele przyszłych mam.

Ile chorób analizuje test NIFTY Warszawa?

Test NFTY pro Warszawa charakteryzuje się bardzo szerokim zakresem badanych chorób genetycznych. Analizowane są aż 94 różne choroby genetyczne, w tym zespół Downa, Patau, Edwardsa. W badaniu sprawdzane są również mikrodelecje/mikroduplikacje oraz choroby związane z nieprawidłowością liczby chromosomów płci. Dzięki temu, test NIFTY pro jest jednym z najbardziej wszechstronnych badań prenatalnych.

Czy test NIFTY Warszawa ma wysoką czułość?

Test NIFTY Warszawa wyróżnia się wyjątkowo wysoką czułością. NIFTY pro – szczególnie w dla trisomii 21. Ma bardzo wysoka czułość – ponad 99%. Zapewnia to przyszłym rodzicom spokój i pewność uzyskanego wyniku testu NIFTY.

Czy test NIFTY Warszawa to bezpieczne badanie prenatalne?

Jednym z kluczowych atutów testu NIFTY jest jego całkowita nieinwazyjność. Badanie polega na pobraniu próbki krwi od przyszłej mamy, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczne zarówno dla matki, jak i rozwijającego się dziecka. Brak ryzyka powikłań, takich jak poronienie czyni test NIFTY Warszawa wiodącym wyborem wśród badań prenatalnych.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin