Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Gdzie na Śląsku można wykonać test NIFTY?

Gdzie na Śląsku można wykonać test NIFTY?

Test NIFTY śląskie cieszy się sporą popularnością, dlatego w tym regionie funkcjonuje kilka placówek wykonujących badanie. Test NIFTY oraz NIFTY PRO to badania prenatalne nieinwazyjne, wykazujące wysoką czułość. Dzięki temu wynik jest pewny, a samo badanie bezpieczne zarówno dla matki, jak i nienarodzonego dziecka.

Śląsk – gdzie zrobić badanie NIFTY?
Jak sprawdzić cenę testu NIPT w Katowicach?
Jaka jest wiarygodność testu NIFTY pro na Śląsku?
Katowice – gdzie zrobić test NIPT, jakim jest badanie NIFTY Pro?

Śląsk – gdzie zrobić badanie NIFTY?

Wiele kobiet pyta o to, gdzie zrobić test NIFTY na Śląsku. Listę dostępnych placówek można sprawdzać na stronie badanienifty.pl – na obszarze Śląska badania są dostępne w Katowicach, Cieszynie, Będzinie, Sosnowcu czy Jaworznie, a także w wielu innych miastach. Warto wybrać miejscowość najbliższą miejsca zamieszkania, gdzie można wykonać badanie bez kolejek i w komfortowych warunkach.

Jak sprawdzić cenę testu NIPT w Katowicach?

Cena testu NIPT w Katowicach zależy od wybranego laboratorium oraz jego cennika. Warto sprawdzić, czy informacja o cenie nie jest dostępna na stronie internetowej placówki. Innym sposobem na poznanie ceny badania jest wykonanie telefonu do laboratorium – telefonicznie takie informacje są udzielane standardowo – przy okazji można umówić się na badanie.

Jaka jest wiarygodność testu NIFTY PRO na Śląsku?

Opinie testu NIFTY PRO oraz wersji NIFTY są takie same w całej Polsce, nie ma żadnego podziału na regiony. Badanie wykonywane jest bowiem według określonych standardów, wymaga specjalistycznego sprzętu oraz materiałów. Właśnie dlatego wykonują go laboratoria genetyczne posiadające odpowiednie, zaawansowane technicznie zaplecze. Bez względu na to, czy badanie będzie wykonane na Śląsku czy Pomorzu, będzie wiarygodne w ponad 99%.

Katowice – gdzie zrobić test NIPT, jakim jest badanie NIFTY PRO?

Test NIFTY Katowice jest dostępny w rekomendowanych laboratoriach zarówno w wersji podstawowej, jak i NIFTY PRO. Takie laboratorium znajduje się przy ulicy Bocheńskiego 38A. Badanie genetyczne można wykonać zarówno w wersji podstawowej, jak i rozszerzonej – informacje dotyczące badania genetycznego można uzyskać kontaktując się z placówką.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin