Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Kilka podstawowych informacji o teście NIFTY Pro

Kilka podstawowych informacji o teście NIFTY Pro

Czym jest badanie NIFTY Pro, Jak się przygotować do badania NIFTY Pro, Czy badanie NIFTY Pro jest bezpieczne dla dziecka, Jak długo czeka się na wynik badania NIFTY Pro

Test NIFTY Pro to rodzaj precyzyjnego badania prenatalnego, dzięki któremu w bezinwazyjny sposób można stwierdzić czy dziecko w łonie matki rozwija się prawidłowo. Przy jego pomocy można także jednozanczanie określić płeć płodu. Test NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny zarówno dla ciężarnej kobiety jak i rozwijającego się dziecka. Można go wykonać już w 10 tygodniu ciąży.

Czym jest badanie NIFTY Pro?
Jak się przygotować do badania NIFTY Pro?
Czy badanie NIFTY Pro jest bezpieczne dla dziecka?
Jak długo czeka się na wynik badania NIFTY Pro?
Jaka jest cena testu nifty pro?

Czym jest badanie NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro to innowacyjny wymiar w obszarze diagnostyki prenatalnej. Jest badaniem o bardzo dużej czułości pozwalającym na wykluczeniu podejrzenia choroby u rozwijającego się w łonie matki płodu. Testy NIFTY Pro jest w pełni bezpiecznym i bezinwazyjnym badaniem za pomocą którego eliminuje się ryzyko wystąpienia aż 94 chorób genetycznych. Jego wykonanie odbywa się w oparciu o techniki sekwencjonowania materiału genetycznego, które pozwalają precyzyjnie określić brak lub też obecność wad chromosomalnych.

Jak się przygotować do badania NIFTY Pro?

Przeprowadzenie testu NIFTY Pro nie wymaga od ciężarnej absolutnie żadnych przygotowań. Nie musi ona być nawet na czczo. W celu wykonania badania pobiera się próbkę krwi z żyły odłokciowej matki, tak jak w przypadku normalnych badań diagnostycznych krwi.

Czy badanie NIFTY Pro jest bezpieczne dla dziecka?

Procedura związana z przeprowadzeniem testu NIFTY Pro jest całkowicie bezpieczna zarówno dla rozwijającego się dziecka jak i jego matki. Wymaga ona jedynie pobranie około 10 ml krwi pochodzącej z żyły odłokciowej ciężarnej kobiety w której oznacza się pozakomórkowy materiał genetyczny rozwijającego się płodu.

Jak długo czeka się na wynik badania NIFTY Pro?

Wyniki testy NIFTY PRO nie są znane od razu. Czas niezbędny na uzyskanie rezultatu przeprowadzonego badania wynosi od 9 do 14 dni. Warto podkreślić, że skuteczność i wiarygodność testu NIFTY PRO wynosi 99 procent. Odsetek wyników fałszywie pozytywnych wynosi mniej niż 0,05 procent. Co istotne wyniki objęte są ubezpieczeniem w wysokości nawet 210 000 złotych.

Jaka jest cena testu nifty pro?

Test NIFTY pro cena to 2397 złotych. Oprócz kosztów analizy genetycznej i kosztów związanych z wydaniem oryginalnego i pewnego wyniku testu cena badania zawiera:

  • konsultację z lekarzem genetykiem w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (nieprawidłowego),
  • ubezpieczenie wyniku (3 różne opcje),
  • pobranie próbki krwi w placówce medycznej lub w domu.
Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin