Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Kompleksowe badanie na zespół Downa w ciąży: kiedy i jakie wybrać?

Kompleksowe badanie na zespół Downa w ciąży: kiedy i jakie wybrać?

Badanie na zespół Downa w ciąży może dać rodzicom ważne informacje o zdrowiu ich nienarodzonego dziecka. Już na wczesnym etapie ciąży, nieinwazyjne badania prenatalne są dostępne dla przyszłych mam. Kiedy najlepiej zrobić badanie w ciąży na zespół Downa? Jakie czynniki zwiększają ryzyko zespołu Downa? Jakie badania? Test NIFTY pro jest jednym z najdokładniejszych i najbezpieczniejszych badań prenatalnych na rynku.

W którym tygodniu można wykonać badanie w ciąży na zespół Downa?
Badanie na zespół Downa w ciąży – kiedy wzrasta ryzyko urodzenia chorego dziecka?
Jakie badanie w ciąży na zespół Downa wykluczy chorobę?
Badanie na zespól Downa w ciąży – jakie są ceny i rodzaje?

W którym tygodniu można wykonać badanie w ciąży na zespół Downa?

Badanie w ciąży na zespół Downa można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Stężenie wolnego płodowego DNA we krwi mamy jest już wystarczające do wykonania badania. Jest to duża zaleta tych testów, ponieważ już w pierwszym trymestrze ciąży możemy sprawdzić bezpiecznie zdrowie maluszka.

Badanie na zespół Downa w ciąży – kiedy wzrasta ryzyko urodzenia chorego dziecka?

Ryzyko urodzenia dziecka z zespołem Downa wzrasta wraz z wiekiem przyszłej mamy, szczególnie po 35 roku życia. Dlatego ważne jest, aby kobiety w tej grupie wiekowej rozważyły wykonanie badania prenatalnego, aby ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Badanie krwi na zespół Downa w ciąży jest bardzo dokładne i dużo mam decyduje się na ich wykonanie.

Jakie badanie w ciąży na zespół Downa wykluczy chorobę?

Jednym z najbardziej dokładnych badań na zespół Downa jest test NIFTY pro. Ten test NIPT analizuje wolne płodowe DNA z krwi mamy. Test ma wysoką dokładność dla trisomii 21., ponad 99%. Badanie NIFTY jest również w 100% bezpieczne. Oprócz zespołu Downa test NIFTY pro analizuje inne choroby genetyczne, łącznie aż 94.

Badanie na zespól Downa w ciąży – jakie są ceny i rodzaje?

Ceny prenatalnych badań w ciąży na zespół Downa, w tym testu NIFTY pro mogą się różnić w zależności od laboratorium i rodzaju NIFTY. Test NIFTY pro kosztuje około 2300-2400 zł. Jest także możliwość znalezienia ofert promocyjnych. Cena testu NIFTY pro obejmuje nie tylko badanie, ale również ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Wybór odpowiedniego badania na zespół Downa w ciąży jest ważną decyzją.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin